samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co wy z tym realem? Niezaleznie od tego na kogo trafia czy nie koniec koncow beda musieli z nami wygrac albo z Bayernem ;)
Co do Arsenalu ciesze sie ze mamy w koncu kogos innego ale niektorym juz sodowa uderzyla do glowy i manite sobie wyobrazaja ;)
0
Losowanie bedzie trwalo godzine :/
0
http://ok-tv.org/channels/40-eurosport.html
Link do losowania
1
Najdluzszy lot bez tankowania moze trwac do 19 godzin ;))
1
Moze ma to cos wspolnego z organizatorami ?
1
od 10-45 o ile sie nie myle
1
Szczerze to gorzej od ladawania znosze start i te glupie uczucie spadania jak patrzysz przez okno;P
6
Samolocik juz kolo Tokio ;)))
1
kilka tyg. temu obserwowalem kurs na scudetto to mieli cos kolo 17 i nie postawilem aczkolwiek przeczuwalem ze sie obudza:/
13
Nigdy nie widzialem na tym forum zeby przegrywajac jakis mecz ktos z uzytkownikow powiedzial o przeciwniku tekst typu "czarny padl z glodu" a na fioletowej chyba z 7-8 takich wpisow zobaczylem...
Ile jadu musza miec takie debile w glowach?
9
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/01/31/article-1132726-033FA01C000005DC-72_468x470.jpg
14
El Jarek @El_Jarek 52 мin.
"Jak zwykle z Mallenco nie licz na żadne oczywiste karne."
Hehehe :))))
7
A potem mowia ze liczy sie tylko 1 miejsce popatrzcie jaka zacieta rywalizacja o 3 idzie:D
3.real 30 pkt
4.Celta 28 pkt
5. Villareal 27
1
Nikt nie wie z jakim nastawieniem by wyszedl real jakbysmy wczoraj wygrali takze cieszmy sie ze znowu sa w tyle ;)))
2
Marcelo super koles..wybijaja wslizgiem pilke ten przybija piatke a 6 minut przed koncem kiedy przegrywaja kaze przeciwnikowi sie polozyc na murawie nawet nie proszac o wyjscie za linie ;)
2
2 lata temu mieli peknac po swietach a na Camp Nou zabrali nam LaLiga tak wiec pokory ;)
1
Jak bramkarz PSG strzelil widzial ktos?
Edit: Sory zle info :P
1
Hehehehe smiechowo na El Madrigal ;))))
17
Moze zacznijmy od poczatku a potem krytykujmy za te riposty?
Kilka smileikow na twitterze i gownoburza jakies informacje ze Czerwony Ramos jest wsciekly potem pan i wladca Arbeloa rzuca jakies durne teksty to dlaczego mial nie odpowiadac ? Gdyby nie ten amator a jakis normalny gracz ktory wogole w futbolu cokolwiek znaczy/znaczyl tak sie wypowiedzial to jeszcze jakos mozna zrozumiec bronienie klubu ale zeby Arbeloa? :D
PS: Jak taka firma z takimi finansami i "prestizem" robi z siebie posmiewisko to nic dziwnego ze swiat sie z niego smieje. Wystawic gracza ktory nie powinien grac potem zdejmowac go w 2 polowie pokazujac "dobre intencje" a na koniec odp..dalac "Faks part 2" a potem sie dziwic ze ludzie sie smieja :)))))
1
Barca i real bawia sie w Swietego Mikolaja a Aleti z tego swietnie korzysta ;)
No to teraz niech graja z takim rozluznieniem jak wczoraj...
2
http://soccer365.ru/live/match-atletik-atletiko-smotret-onlayn/
1
W ciagu calego dnia pojawia sie tutaj masa kretynskich i dziecinnych wypowiedzi jakos nikomu to nie przeszkadza ale jak juz ktos wejdzie i pozartuje to zle ;)
Nie mam zamiaru walkowac tematu dalej pozdrawiam.
1
: Kim ty jestes zeby mi mowic co mam robic?
Przeczytaj sobie dokladnie co to za miejsce i do czego sluzy jesli sie nie myle mozna rozmawiac o wszystkim i integrowac sie z innymi kibicami jesli ci to przeszkadza to omin te komentarze w dzisiejszych czasach internet jest tak szybki ze mozesz to zrobic blyskawicznie. I rada na przyszlosc: wyluzuj bo ci cos peknie...
1
Masz szczescie ze mi sie zaczyna powoli polski zacinac a tak to nie dalbym Ci spokoju na tym forum to by ci sie odechcialo :P
Lece Cienkiego Bolka obejrzec polecam przed usnieciem :))))
3m sie hazardzistko jedna!!
1
Nie wiem nie widzialem :))))
Edit: Co ty mnie tak za slowka lapiesz?:D
1
Ty jestes cules :D
1
Ja nigdy w zyciu nie oklamalem kobiety...
4
VickyFCB Polecają 5
9 grudnia 2014, 17:39
No i dzieki temu remisowi stracilam samochod ;-((
2
Nie udawaj sama to napisalas... ;/
2
Radze szybko ta wygrana odebrac i jutro nie "podwajac" :P
Vicky np ostatnio przegrala samochod :)