1

Ale te River jest slabe ;) Zero ambicji wyszli chyba tylko po to bo ich zmuszono :D

7

Jak ja kocham ta druzyne ;))))))))) Patrzcie jak Luis sie cieszy albo Ney z gola Leo ;))

3

25 minut a pilkarze Rivel Plate wygladaja jak po dogrywce :D

8

Haha fajne podsumowanie :D
"Jest kryzys. Nie ma kryzysu. Znowu jest kryzys. A nie, jednak nie. Czeryszew nie wiedział. No ale przecież musiał wiedzieć. Błąd administracyjny. Jaki błąd? Barcelona zremisowała, liga nie jest jeszcze przegrana. Porażka z Villarrealem. Jednak już po mistrzostwie. Winny Benítez. Wyrzucić. To może Zidane? Niech wróci Ancelotti. Zwolnili Mourinho, niech zrobi tu porządek! Florentino też winny. I piłkarze. I klubowy ogrodnik. '

1

Oczywiscie ze moge sie mylic w kwestii charakteru sam to podkreslilem ;)

2

Z Atletico tez najgorzej nie jest ;) My wolimy ich od smietankowych tak samo oni nas ;D

1

Bardzo duzo uzytkownikow tej strony mowi ze chcialaby Jamesa u nas.No pilkarzem jest dobrym ale widac juz zdazyl sie "oswoic z madryckim powietrzem" i caly czas czytam o tym jaki on niezadowolony ze czasami schodzi ale jak popatrzec na powrot po konuzji (wrocil na poczatku listopada) to wcale nie gra tak wybitnie. Dodam jeszcze ze 2 dni przed Gran Derbi on latal na reklamy sponsorskie albo wczoraj byl zbulwersowany ze przy posliku siedzial obok bramkarz :D. Nie wiem moze sie myle ale chyba za szybko uwierzyl ze jest wielkim pilkarzem :)

1

Specjalnie zachowuje twoj komentarz w oddzielnym folderze ;)

3

Fajnie by bylo zobaczyc LvG jak ziewa na lawce trenerskiej realu ;))))
On to chyba na heroinie zyje :D 80 minuta druzyna dostaje w dupe Giggs cos tam probuje a ten sieeedzi jak krol na klozecie xD

2

Takie male porownanie ;P
Ligue 1
1 PSG - 51 pkt
2- Angers - 31 pkt
15-Reims -21 pkt

BBVA
1. Barca - 35pkt
2. Atleti - 35 pkt
15- Gijon 15 pkt

BPL
1. Leicester - 38 pkt
2. Arsenal- 33
14. The Bus- 18pkt

1

Lisy 3-1

4

Nastepna kolejka to LFC-Lisy tak wiec mam nadzieje na remis Arsenalu z City ktory da im lidera bez wzgledu na wynik z Liverpoolem ;)

4

Mahrez drugi raz z karnego :)))))

3

Koln w ostatniej minucie dobija na 2-1 i BVB znowu w tyle :)
Valencia u siebie 2-2 z real Madryt B
MU przegrywa ze spadkowiczem
The AutoBus strzela 3 gole w jednym spotkaniu

2

Norwich City - Laczna wartosc rynkowa 77,5 M ojro.
Najdrozszy wyjsciowy sklad - 52 M ojro...
Manchester United - Laczna wartosc rynkowa - 393 M ojro
Najdrozszy wyjsciowy sklad - 284 M ojro

Manchester 0- 2 Norwich :D

(Z tymi kwotami to podane sa aktualne wartosci a nie kwoty za ktore zostali oni kupieni)

20

Zidane,Benzema... xD

0

Rayo tez jest w strefie spadkowej moze oni tez tak wyjda na real :D

1

Poprawka Illara zostal sprzedany za 16M co oczywiscie nie zmienia mojego zdania ze to chore co sie teraz wyprawia w La Masii. Bez dawania szansy sprzedaja jednego z najlepszych zawodnikow 2 druzyny...
Regatta52 nie wiem jak w tym ale w poprzednim sezonie sporo spotkan ogladalem i gral bardzo dobrze. Gorzej od Adriano chyba zagrac nie moze ;P

1

#GeniuszeBiznesu
A potem smiejemy sie z Florka :) On takie mierdy jak Illara sprzedaje za 30 baniek a my oddajemy mlody talent za darmo ;))))

4

Dla nich dziwne jest to ze nikt do nich nie podbiega a nas dziwi jak od czasu do czasu ktos podbiegnie (a potem prosi o hajs) :DD

6

Moze dac na glowna news "Final w niedziele o 11:30 na kanale TVP SPORT" ?
Od tygodnia ciagle te same pytanie naprawde tak trudno jest sprawdzic w komentarzach albo na necie?

6

A Luis dalej pije Mate :D:D

1

Wczoraj bylismy swiadkami meczu z druzyna ktora u siebie nie przegrala od maja tak wiec poziom druzyn spoza Europy mozesz sam ocenic ;)

1

Wiedzialem ze cos mi nie pasuje :D Po 4 druzyny z 5 najmocniejszych lig:))
Derlis akurat nie mowie o lecie tylko o pelnym sezonie ;) Tak wiem podroze reszta rozgrywek itd wszystko naraz nie daloby rady rozgrywac ale fakt faktem ze byloby to fenomenalne uczucie co tydzien jakies wielkie spotkanie ;)

8

1

O tym meczu gwiazd mowi sie od 5 lat i nikt sie jakos do tego nie zabiera. Ostatni artykul czytalem w kwietniu ze bedzie a i tak ch.. z tego wyszlo :/

1

4

Fajnie by bylo gdyby kiedys w przyszlosci zrobiono 1 sezon lige najmocniejszych druzyn ;)
Po 5 ekip z BBVA,BPL,Serie A i Ligue 1 :))) (pofantazjowac zawsze mozna :p)

1

Szczerze to mnie wali jacy sa ruscy wazne ze mam swietna robote a miasto po prostu cudo ;) Ale powiem ci cos ciekawego na ich temat. Oni maja gleboko w dupie co sie dzieje na zewnatrz i baardzo rzadko spotkasz kogos kto wogole cokolwiek powie o Polsce i Polakach :P
PS: Moze mi sie poszczesci i na Mundialu zlapie Messiego albo Neya i fote se jebne z nimi :D
Co do Mourinho to i tak mi sie nie chce wierzyc ze tak po prostu zrezygnowal z tego hajsu ale i tak nigdy nie dowiemy sie jak to sie stalo ze takie wielkie serce sie u niego pojawilo :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?