samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale te River jest slabe ;) Zero ambicji wyszli chyba tylko po to bo ich zmuszono :D
7
Jak ja kocham ta druzyne ;))))))))) Patrzcie jak Luis sie cieszy albo Ney z gola Leo ;))
3
25 minut a pilkarze Rivel Plate wygladaja jak po dogrywce :D
8
Haha fajne podsumowanie :D
"Jest kryzys. Nie ma kryzysu. Znowu jest kryzys. A nie, jednak nie. Czeryszew nie wiedział. No ale przecież musiał wiedzieć. Błąd administracyjny. Jaki błąd? Barcelona zremisowała, liga nie jest jeszcze przegrana. Porażka z Villarrealem. Jednak już po mistrzostwie. Winny Benítez. Wyrzucić. To może Zidane? Niech wróci Ancelotti. Zwolnili Mourinho, niech zrobi tu porządek! Florentino też winny. I piłkarze. I klubowy ogrodnik. '
1
Oczywiscie ze moge sie mylic w kwestii charakteru sam to podkreslilem ;)
2
Z Atletico tez najgorzej nie jest ;) My wolimy ich od smietankowych tak samo oni nas ;D
1
Bardzo duzo uzytkownikow tej strony mowi ze chcialaby Jamesa u nas.No pilkarzem jest dobrym ale widac juz zdazyl sie "oswoic z madryckim powietrzem" i caly czas czytam o tym jaki on niezadowolony ze czasami schodzi ale jak popatrzec na powrot po konuzji (wrocil na poczatku listopada) to wcale nie gra tak wybitnie. Dodam jeszcze ze 2 dni przed Gran Derbi on latal na reklamy sponsorskie albo wczoraj byl zbulwersowany ze przy posliku siedzial obok bramkarz :D. Nie wiem moze sie myle ale chyba za szybko uwierzyl ze jest wielkim pilkarzem :)
1
Specjalnie zachowuje twoj komentarz w oddzielnym folderze ;)
3
Fajnie by bylo zobaczyc LvG jak ziewa na lawce trenerskiej realu ;))))
On to chyba na heroinie zyje :D 80 minuta druzyna dostaje w dupe Giggs cos tam probuje a ten sieeedzi jak krol na klozecie xD
2
Takie male porownanie ;P
Ligue 1
1 PSG - 51 pkt
2- Angers - 31 pkt
15-Reims -21 pkt
BBVA
1. Barca - 35pkt
2. Atleti - 35 pkt
15- Gijon 15 pkt
BPL
1. Leicester - 38 pkt
2. Arsenal- 33
14. The Bus- 18pkt
1
Lisy 3-1
4
Nastepna kolejka to LFC-Lisy tak wiec mam nadzieje na remis Arsenalu z City ktory da im lidera bez wzgledu na wynik z Liverpoolem ;)
4
Mahrez drugi raz z karnego :)))))
3
Koln w ostatniej minucie dobija na 2-1 i BVB znowu w tyle :)
Valencia u siebie 2-2 z real Madryt B
MU przegrywa ze spadkowiczem
The AutoBus strzela 3 gole w jednym spotkaniu
2
Norwich City - Laczna wartosc rynkowa 77,5 M ojro.
Najdrozszy wyjsciowy sklad - 52 M ojro...
Manchester United - Laczna wartosc rynkowa - 393 M ojro
Najdrozszy wyjsciowy sklad - 284 M ojro
Manchester 0- 2 Norwich :D
(Z tymi kwotami to podane sa aktualne wartosci a nie kwoty za ktore zostali oni kupieni)
20
Zidane,Benzema... xD
0
Rayo tez jest w strefie spadkowej moze oni tez tak wyjda na real :D
1
Poprawka Illara zostal sprzedany za 16M co oczywiscie nie zmienia mojego zdania ze to chore co sie teraz wyprawia w La Masii. Bez dawania szansy sprzedaja jednego z najlepszych zawodnikow 2 druzyny...
Regatta52 nie wiem jak w tym ale w poprzednim sezonie sporo spotkan ogladalem i gral bardzo dobrze. Gorzej od Adriano chyba zagrac nie moze ;P
1
#GeniuszeBiznesu
A potem smiejemy sie z Florka :) On takie mierdy jak Illara sprzedaje za 30 baniek a my oddajemy mlody talent za darmo ;))))
4
Dla nich dziwne jest to ze nikt do nich nie podbiega a nas dziwi jak od czasu do czasu ktos podbiegnie (a potem prosi o hajs) :DD
6
Moze dac na glowna news "Final w niedziele o 11:30 na kanale TVP SPORT" ?
Od tygodnia ciagle te same pytanie naprawde tak trudno jest sprawdzic w komentarzach albo na necie?
6
A Luis dalej pije Mate :D:D
1
Wczoraj bylismy swiadkami meczu z druzyna ktora u siebie nie przegrala od maja tak wiec poziom druzyn spoza Europy mozesz sam ocenic ;)
1
Wiedzialem ze cos mi nie pasuje :D Po 4 druzyny z 5 najmocniejszych lig:))
Derlis akurat nie mowie o lecie tylko o pelnym sezonie ;) Tak wiem podroze reszta rozgrywek itd wszystko naraz nie daloby rady rozgrywac ale fakt faktem ze byloby to fenomenalne uczucie co tydzien jakies wielkie spotkanie ;)
8
Hahaha co to za program ? xD
https://www.facebook.com/BenlaxerOfficial/videos/815569038551485/?pnref=story
1
O tym meczu gwiazd mowi sie od 5 lat i nikt sie jakos do tego nie zabiera. Ostatni artykul czytalem w kwietniu ze bedzie a i tak ch.. z tego wyszlo :/
1
Ci to maja pomysly :D
https://www.facebook.com/tyrese/videos/1420101611350764/
4
Fajnie by bylo gdyby kiedys w przyszlosci zrobiono 1 sezon lige najmocniejszych druzyn ;)
Po 5 ekip z BBVA,BPL,Serie A i Ligue 1 :))) (pofantazjowac zawsze mozna :p)
1
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-9/61174_458438594356782_1700415650346071622_n.jpg?oh=ddd406374ef782eecdfc65c80885489d&oe=571315F8
1
Szczerze to mnie wali jacy sa ruscy wazne ze mam swietna robote a miasto po prostu cudo ;) Ale powiem ci cos ciekawego na ich temat. Oni maja gleboko w dupie co sie dzieje na zewnatrz i baardzo rzadko spotkasz kogos kto wogole cokolwiek powie o Polsce i Polakach :P
PS: Moze mi sie poszczesci i na Mundialu zlapie Messiego albo Neya i fote se jebne z nimi :D
Co do Mourinho to i tak mi sie nie chce wierzyc ze tak po prostu zrezygnowal z tego hajsu ale i tak nigdy nie dowiemy sie jak to sie stalo ze takie wielkie serce sie u niego pojawilo :P