samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Diego Costa I 3-0 :p
1
Huknal z 1 zza pola karnego pod poprzeczke
1
Ale gol Willian I The Bus 0-2
0
Co to jest fichajes?;p
13
Bedziecie teraz co 5 minut pisac o tym ze Xaviemu urodzila sie corka ?;)
12
Podbijaj do niej ze statystyka najladniejszych dziewczyn w Madrycie umieszczajac ja na 1 miejscu xD
0
Kursy na dzisiejsze mecze
Crystal-4
X-3.45
The Bus 2
Everton 2.60
X 3.60
Tottenham 2.60
Valencia 6
x 4.70
real 1.60
5
Nudzi mi sie wiec zacytuje zlote mysli Gmocha nt transferu Lewego do realu :D
"Nie chcialbym wchodzic w jego kompetencje..moim zdaniem nie..moim zdaniem nie. Tutaj zna jezyk tu jest w tej chwili niezbednie potrzebny natomiast tutaj jezeli nastapi przewartosciowanie druzyny ktos odejdzie czy chociazby ubostwiali do pewnego moementu chociaz teraz niezbyt bardzo ronaldo to trzeba bedzie budowac nowy zespol.W etapie budowy kibic jest troszke zdenerwowany bo tuaj sie okazuje ze nie wszystkie mecze beda do wygrywania, tym bardziej po ostatniej klesce z Barcelona 4-0 to byla kleska tak trzeba to powiedziec jezeli chodzi o ten poziom rozgrywek.
Nie sadze zeby to bylo rozsadne z jego strony chyyba ze wielkie pieniadze jakie zaproponuja i Bayernowi i jemu samemu a zyje sie tylko naprawde w pewnym momencie,bo to jest zawodnik ktory zawsze bedzie narazony na kontuzje,to jest zawodnik ktory nalezy ograniczyc mu swobode dzialania w sposob dozwolony lub nie i on z takim nastawieniem wychodzi na kazdy mecz. On musi byc szybszy musi byc zwrotniejszy,rzeczywiscie on jest pelnym profesjonalista tak jak jego zona ktora mu stosuje odpowiednia diete a on sie jej slucha prawda? Tak wiec mom zdaniem lepiej gdyby zostal przy tej sile ktora posiada...ale nie mnie o tym sadzic"
2
Z nowych to Predestination,Klucz do wiecznosci,Wolny strzelec,Cienki Bolek,Dom bardzo nawiedzony ;))
1
Dokladnie ;) Napewno sie nie zawiedziesz:)
1
Hm... Popuscmy wodze fantazji i wyobrazmy sobie sextet w tym roku ;)
Wiem ze to bardzo trudne do osiagniecia ale to jest Barca i wszystko jest mozliwe;)
3
Dlaczego wszyscy chca porownac dzisiejsza Barce do realu z poprzedniego roku?
To ze oni niszczyli wszystkich a potem zostali z niczym nie swiadczy o tym ze w naszym przypadku tez tak bedzie :)
Atleti,Sevilla,real,Bilbao wszyscy maja mecze u nas dochodzi Arda,Aleix i mam nadzieje Nolito i jest mozliwe ze zagramy jeszcze lepszy sezon niz poprzedni :))
0
Headhunters kozacki film;)))
1
Sergi za Ivana i Messi na skrzydlo to chyba najlepsze rozwiazanie mamy cale 45 minut a Espanyol juz za duzo zoltek ma zeby znowu tak grac ;)
3
No minac minelo co do KMS to sam bylem zdziwiony ze nie wyszedl i tylko Lucho wie czemu podjal taka decyzje ;) teraz zaczyna sie maraton spotkan co 3 dni tak wiec bedzie mogl reguralnie pracowac nad forma. Mysle ze od nast. seonu juz napewno wyjdzie na lige a Bravo na puchary. Pozostaje czekac na rozwoj wydarzen ;)
3
No dobra ale czy teraz w tej fazie sezonu rozsadna by byla zmiana rol ?
Niby za co Bravo ma grac mniej a Marc wiecej? :)
2
100 milionow to nie wystarczy ci na operacje mozgu.
3
Od bramkarza tez wiele zalezy :) Przyklad? Keylor Navas. Ile punktow uratowal smietankowym na poczatku sezonu :) Nie mowie ze Ter Stegen jest slaby przeciwnie wg mnie ma wielki talent i bedzie naszym nr 1 minimum 5-6 sezonow ale teraz Bravo jest lepszy nie tylko od niego ale i od wszystkich bramkarzy lacznie z Neuerem
9
Szczerze to z jednej strony dziwi mnie postawa Marca. Dostal szanse w tym sezonie chyba dobrze sobie zdaje sprawe z tego ze Bravo ma lepsza forme od niego.
Pamietacie ile my bramek puscilismy na poczatku roku? Jak pilka leciala do niego to mialem juz takie turbulencje jakbym Pinto widzial.
23 lata w swoim 1 sezonie wygral LM, PK i SPE a teraz wielkie mi halo za to ze malo gra.
Mam cicha nadzieje ze to prasa po prostu rozdmuchuje ale jesli bedzie odpier... takie fochy i juz chce odchodzic to moze rozgladac sie za nastepnym mlodym bramkarzem? Kogo byscie widzieli na jego miejscu?
A teraz czysto statystycznie nie liczac presezonu :
Ter Stegen vs Bravo 15/16
Marc
12 spotkan 3 mecze bez straty bramki 19 straconych bramek 24 interwencje
Bravo
15 spotkan 9 bez straty gola 9 straconych bramek 39 interwencji
4
TRANSFER NEWS: Man United close to sign £90m PL duo Lukaku and John Stones
Arsenal are confident of signing Basel’s Mohamed Elneny for £7.3m
Chelsea to make a £64m bid for Paul Pogba:
1
http://www.goal.com/en/news/13712/extra-time/2016/01/01/18884352/ronaldos-heartfelt-message-more-balotelli-fireworks?ICID=HP_HN_1
Panna Walcotta przebija wszystkie ;D
2
A widzisz specjalnie skladalem zyczenia ale nie zauwazylas :)teraz juz nie jestem w stanie nic napisac bo u mnie juz 6 tak wiec udanego roku i ucaluj dziecko ;))))
1
Nawet na moje zyczenia nie odpowiedzialas :P Mowilem ze jestes wredna to sie ze mna klocilas :P
1
Jestes ale cie nie ma;)
1
Cos oostatnio cie nie widze tutaj :) zaczalem sie niepokoic:p
9
Nie mozna wyjsc i sie bawic bez zlozenia zyczen naszym kibicom ;)
Zycze wam duzo zdrowia,pieniedzy i wszystko to co sami sobie zyczycie :))
I pamietajcie rok bedzie wygladac tak jak go witacie takze bawcie sie do upadlego :D
VeB!
7
Jestem w szoku ;)
Marca : real wygral dzieki cristiano I pomocy sedziego ktory dal 2 karne ktorych nie bylo I nie odgwizdal dwoch prawidlowych dla RSSS;)))
Identycznie skomentowal to AS. Chyba rzeczywiscie poszli na wojne z Benkiem :)
2
Bardzo lubie Buffona jest dla mnie jednym z najwybitniejszych (o ile nie najwybitniejszym) bramkarzem w historii alee...
Claudio Bravo vs Buffon
Styczen-Sierpien 2015
Mecze 27-26
Czyste konta 17-11
Sezon 15/16
Mecze 13-16
Interwencje 34-29
Czyste konta 7-6
Zdobycze indywidualne i druzynowe w roku kalendarzowym
Bravo- Tryplet,SPE,KMS,CA,Zamora,Najlepszy bramkarz CA
Buffon - Mistrzostwo Wloch,Puchar Wloch
Wynik 8-2!
Tak jak ostatnio dalem porownanie do przereklamowanego Neuera ktorego wszyscy uwazaja za najlepszego na swiecie tak samo dzisiaj dziwi mnie ze bramkarz ktory zdobywa wszystko co popadnie z reprezenatcja i klubem plus do tego statystycznie jest lepszy od reszty zostaje pominiety we wszelkich rankingach ;)
2
Jesli ktos chce dobry film to polecam "Dom Hemingway".
(1 scena rozp.. system xD)
7
Widze swietna atmosfera teraz ;)
20 minuta meczu a byl tu taki pokaz paranoji ze nie wiedzialem czy jestem na fcbarca.com czy rm.pl.
Co do meczu to tak jak mowilem po bramce zacznie sie gra i o ile 1 polowa byla brzydka to w drugiej zobaczylismy bardzo fajny futbol no i na koniec roku mamy rekord goli,fotel lidera i mecz w zapasie a teraz szykujmy sie na jutrzejszy dzien ;)))
VeB!!!!