samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co wy mi tu wyjezdzacie z tym ze DiCaprio za role w Zjawie jest murowanym kandydatem do Oscara? ;)
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1674789425894600/?theater
9
Neymar fichado!
3
Kozacki mecz ;))
Gol bialych,karny dla Valencii,czerwo dla Kovacica,gol bialych juz extasa,kontra i 2-2 :D
Koncowka fe-no-me-na-lna doslownie do ostatniej sekundy nie wiedzielismy jak to sie skonczy ;) Brawo dla Nietoperzy za walke przebiegli chyba ponad 10km wiecej od smietankowych i znowu oslodzili nam wieczor po stracie punktow w lidze ;P
Ostatnie 3 mecze wyjazdowe P-P-R a wiec maja gorsza serie pozostaje tylko uciec Atletico 30go ;)
PS: Na deser tytul fioletowej "Wyrok Beniteza" tak wiec zakladac garniaki idziemy na rozprawe :DDD
2
1 Atletico Madrid18 41
2 Barcelona 17 39
3 Real Madrid 18 37
4 Villarreal 18 36
5 Celta Vigo18 31
3
Ja chce real na 4 miejscu ;((((
0
achh alez zaluje tej sytuacji Negredo :(
1
Ja pierd jakkk?????
1
2-2 hahahahahahaa
1
Przed meczem mowilem ze sedzia dobry :D
1
Czerwo kovacic!! xD
0
Lucas in Isco James dalej na lawie xD
0
Taktyka Benka 10 minut atak ile sil w nogach I do tylu bronic wyniku czekajac na kontry;)
0
Komentarz usunięty
0
Oj Marcelo nieladnie
0
40 minuta meczu : "ale ta Valencia jest slaba zalosne ze z nami gryza trawe"
45 minuta: Brawo Valensia super zajebiscie kozacko graja" :))
A mi akurat podoba sie ich gra byli lepsi i zmarnowali okazje a to jak Gomes wchodzi w obroncow realu bylo piekne :)
Przed nami 2 polowa mam nadzieje ze beda cisnac smietankowych do uporu ;P
1
Vamos Valencia :D
1
Karny!!!!!!
1
Bale uderzenia pioruna
1
real The Bus Madrid :D
1
Byl faul? WG mnie zahaczyl
1
Aleee okazja ....
7
Ladnie rozklepali
1
Gomes wszedl w pole karne smietankowych jak Norek do Krawczykow :D
1
Ajj blisko bylo Paco ;))
4
Ale gwizdy na Grzmota ohohoo :D
1
Okazuje sie ze Valencia w 2015 roku nie przegrala zadnego meczu u siebie ;)
Edit : cytowalem komentatora nice.wiem czy mail racje;)
3
Przyleci smiglowcem Grzmota prosto na murawe:P
4
Imie - Jose Maria Sanchez
Nazwisko - Martinez :P
2
Jose Martinez - sedziowal nasz mecz z Deportivo a real ostatnio z Levante wygrany 3-0 przez smietankowych
5
Autor tekstu zamiast na sile szukac zartu powinien popracowac nad ortografia ;)