2

Co wy mi tu wyjezdzacie z tym ze DiCaprio za role w Zjawie jest murowanym kandydatem do Oscara? ;)

https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1674789425894600/?theater

9

Neymar fichado!

3

Kozacki mecz ;))
Gol bialych,karny dla Valencii,czerwo dla Kovacica,gol bialych juz extasa,kontra i 2-2 :D
Koncowka fe-no-me-na-lna doslownie do ostatniej sekundy nie wiedzielismy jak to sie skonczy ;) Brawo dla Nietoperzy za walke przebiegli chyba ponad 10km wiecej od smietankowych i znowu oslodzili nam wieczor po stracie punktow w lidze ;P
Ostatnie 3 mecze wyjazdowe P-P-R a wiec maja gorsza serie pozostaje tylko uciec Atletico 30go ;)

PS: Na deser tytul fioletowej "Wyrok Beniteza" tak wiec zakladac garniaki idziemy na rozprawe :DDD

2

1 Atletico Madrid18 41
2 Barcelona 17 39
3 Real Madrid 18 37
4 Villarreal 18 36
5 Celta Vigo18 31

3

Ja chce real na 4 miejscu ;((((

0

achh alez zaluje tej sytuacji Negredo :(

1

Ja pierd jakkk?????

1

2-2 hahahahahahaa

1

Przed meczem mowilem ze sedzia dobry :D

1

Czerwo kovacic!! xD

0

Lucas in Isco James dalej na lawie xD

0

Taktyka Benka 10 minut atak ile sil w nogach I do tylu bronic wyniku czekajac na kontry;)

0

Komentarz usunięty

0

Oj Marcelo nieladnie

0

40 minuta meczu : "ale ta Valencia jest slaba zalosne ze z nami gryza trawe"
45 minuta: Brawo Valensia super zajebiscie kozacko graja" :))
A mi akurat podoba sie ich gra byli lepsi i zmarnowali okazje a to jak Gomes wchodzi w obroncow realu bylo piekne :)
Przed nami 2 polowa mam nadzieje ze beda cisnac smietankowych do uporu ;P

1

Vamos Valencia :D

1

Karny!!!!!!

1

Bale uderzenia pioruna

1

real The Bus Madrid :D

1

Byl faul? WG mnie zahaczyl

1

Aleee okazja ....

7

Ladnie rozklepali

1

Gomes wszedl w pole karne smietankowych jak Norek do Krawczykow :D

1

Ajj blisko bylo Paco ;))

4

Ale gwizdy na Grzmota ohohoo :D

1

Okazuje sie ze Valencia w 2015 roku nie przegrala zadnego meczu u siebie ;)
Edit : cytowalem komentatora nice.wiem czy mail racje;)

3

Przyleci smiglowcem Grzmota prosto na murawe:P

4

Imie - Jose Maria Sanchez
Nazwisko - Martinez :P

2

Jose Martinez - sedziowal nasz mecz z Deportivo a real ostatnio z Levante wygrany 3-0 przez smietankowych

5

Autor tekstu zamiast na sile szukac zartu powinien popracowac nad ortografia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?