samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brown voted for: Lewandowski, Ronaldo, Muller.
Gordon Strachan voted: Ronaldo, Muller, Messi
Roy Hodgson: 1) Ronaldo 2) Messi 3) Hazard.
Wayne Rooney: 1) Messi, 2) Müller, 3) Ronaldo.
Hazard!! hahahahaha :D
0
Czekam na liste glosujacych ;P
3
Gala w Dubaju byla lepsza ;).
3
Lira zwyciezca. Kurs byl 6.50
14
Kobiety pokazuja przynajmniej do kibla mozna wyskoczyc :D
3
Hahaha :D.
8
Najlepszy moment 2015 roku?
Grzmot :Wszystkie moje gole
4
Moze przed wreczeniem ZP minuta ciszy dla ofiar w Paryzu ?:)
3
Fifa Fair Play a Blattera nie ma w nominacjach.
Wtf?
9
Azjaci w sumie moga nie przyjezdzac na take ceremonie wysla kogos innego I tak nikt ich nie rozroznia
9
Szkoda bo trener Belgii powinien to wygrac a nie Lucho
3
Lucho ;)) .
6
Co robil Messi kiedy nie gral w pilke przez kontuzje?
Ogladalem mecze w TV :D
1
Mlody jaka stylowa niebieski garniak biala koszulka I brazowe lakierki xD
4
Calusek of Eto xD
1
Dzisiejsza gale poprowadza James Nesbitt i Kate Abdo ;)
2
Hahaha koles z koszulka Barcy chcial zeby Grzmot podpisal ten przez chwile podszedl zerknal co ma pod reka odwrocil sie i poszedl dalej xDD
1
Brakuje tych kelnerow z Dubaju :D
1
Kate
4
Grzmot jest so happy za to co indywidualnie osiagnal w zeszlym roku ;P
2
Co to za heheszki Leo i Neya bo nie zrozumialem co na koniec Grzmot powiedzial?:D
1
Haha pytanie do Leo- 5 ZP czy 1 Mistrzostwo Swiata?:D
1
Ney dziekuje druzyni i Leo za strzelone bramki i osiagniecia w zeszlym roku ;)
8
Ciekawe jak Ney i Leo beda dzis wygladac ;D Strzelam ze Ney bedzie w kapeluszu :P
0
wyczysc historie i wejdz na mobilna
1
To nie ja pisalem :D
Fajna dzielnia i Piqueta ;)))
5
Oj kolega sobie po prostu zazartowal i przyznam zajebiscie mu to wyszlo bo parsknalem smiechem :D
3
Tomas Radzinevicius 35 lat przyszlosc ligi Litewskiej ;D
1
Gdzie Messi ? :D
5
Jak juz przy Zlotym Bucie jestesmy to klasyfikacja do 4 stycznia :
1. Pierre-Emerick Aubameyang Borussia Dortmund 18 x 2 36.0
T2. Alex Teixeira Shakhtar Donetsk 22 x 1.5 33.0
T2. Nemanja Nikolic Legia Warsaw 22 x 1.5 33.0
4. Gonzalo Higuain Napoli 16 x 2 32.0
T5. Robert Lewandowski Bayern Munich 15 x 2 30.0
T5. Jamie Vardy Leicester City 15 x 2 30.0
T5. Romelu Lukaku Everton 15 x 2 30.0
T5. Luis Suarez Barcelona 15 x 2 30.0
T9. Tomas Radzinevicius Suduva 28 x 1 28.0
T9. Neymar Barcelona 14 x 2 28.0
T9. Thomas Muller Bayern Munich 14 x 2 28.0
T9. Odion Ighalo Watford 14 x 2 28.0
T9. Cristiano Ronaldo Real Madrid 14 x 2 28.0