samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Awans golem w 90 minucie ;) Nie wiem co to za druzyna ale zycze im awansu i zwyciestwa Rome juz mineli :D
0
A ty byles?:))
2
Ze co?
2
Zizou nakazał intensywną rozgrzewkę Jesému i Jamesowi, jednak – jak pokazują zdjęcia laSexty – kolumbijskiemu zawodnikowi wyraźnie nie spieszyło się, by wstać z ławki. W przerwie meczu obaj zawodnicy rozgrzewali się. Zidane za kontuzjowanego Bale'a oddelegował na plac gry Jeségo, a James zadecydował o przerwaniu rozgrzewki i usiadł na ławce. W trakcie drugiej połowy Zidane kilkakrotnie szukał Jamesa przy linii bocznej. Kiedy ujrzał zawodnika na ławce zapytał, co tam robi i kazał natychmiastowo wracać do rozgrzewki.
Ostatecznie James zastąpił w 59. minucie Isco. Przez nieco ponad pół godziny 24-latek wykręcił 74-procentową skuteczność podań. Stracił sześć razy piłkę i niefortunnie spowodował kontuzję Karima Benzemy.
4
Idaelne na nowa tapete ;) https://pbs.twimg.com/media/CZBNE_QWMAA5y1f.jpg:large
2
Zazwyczaj takie dedykacje sa dla niemowlakow albo nienarodzonych po prostu pytam czy bedzie mial drugie ?:)
3
Zauwazyliscie ze Ney ostatno po bramkach ssie kciuka ? ;D Komu on te gole dedykuje bo chyba nie 5-letniemu synowi?
1
"To nie pierwszy problem z prawem najstarszego w historii reprezentanta Gambii U-17. W 2015 roku, niedługo po przeprowadzce do Frankfurtu, został oskarżony o gwałt i napaść."
W Niemczech jakis nowy wirus sie rozprzestrzenia "Gwaltofobia" ;p
4
Ktos wychwycil ze go nie bylo na treningu i teraz sieje ferment na facebooku ;)
Oficjalna strona mowi ze Leo nie jest kontuzjowany ale o Neyu ani slowa ,RAC1 tez jakos cicho wiec ja sie nie martwie nawet w komentarzach nikt nic nie mowi o kontuzji ;))
7
Myle sie czy wczoraj Fernandez mowil cos ze jesli chodzi o transfery to info bedzie dzisiaj?
Mam nadzieje na wieczorne fichado Nolito ;))
3
https://pbs.twimg.com/media/CZApX2fWcAEm19A.jpg:large
1
Babycall ;) Film po ktorym pojawiaja sie tylko pytania ;P
0
No to dobranoc ;D
1
U mnie juz 8 ludzie wstaja i wyklinaja poniedzialek a ja zaraz spac ide :D
1
Dzieki :) No i teraz nie moge edytowac ale w sumie dobrze ze na tym jednym mialem zacmienie nie wiem skad mi sie ta liczba przed oczami pojawila ;P Gole 67- 62 Aysty 32-21 Kanadyjka 99-83 teraz jest dobrze :)
0
To sa klubowe staty z sezonu 2015/16 nie wliczajac reprezentacji,meczow towarzyskich i presezonu ;)
0
Zrodlo ESPN a ja po bezsennej nocy ale wydaje mi sie ze wszystko dokladnie policzylem. jesli cos pomieszalem to mnie popraw ;)
14
Nudzi mi sie wiec jeszcze jedno porownanie zrobilem z tego sezonu ;P
Claudio Bravo - 19 spotkan 51 interwencji
Nuer - 27 spotkan 51 interwencji
Buffon - 26 spotkan 55 interwencji
De Gea - 26 spotkan 67 interwencji
Oblak - 26 spotkan 55 interwencji
Gdyby brac pod uwage tylko rozgrywki ligowe to Claudio miazdzy wszystkich oprocz De Gei ktorego wyprzedza tylko o 1 save'a ;) Neuer przykladowo ma prawie polowe mniej (28)
10
Ktos tu dzis z fioletowej sie wychwalal ze BBC ma wiecej goli niz cala Barca:
Season totals (minus mecze towarzyskie Audi sraudi cup'y itd...):
Benzema - 22 gole 2 asysty (24)
Suarez - 29 goli 10 asyst (39)
Bale - 8 goli 10 asyst (18)
Neymar - 19 goli 14 asyst (33)
Kapitan Grzmot 27 goli 10 asyst (37)
Messi 19 goli 8 asyst (26)
Lacznie gole : MSN 67-57 BBC Asysty : MSN 32-22 BBC Kanadyjka: MSN 99-79 BBC
Dziekuje i milego poranka zycze ;))
25
Sankcja?: "Leo jest najlepszy na swiecie"
Taktyczna zmiana tematu ladnie my wyszla :D
2
Nacho tez ma urodziny razem zabaluja xD
2
Moim zdaniem najwiekszym problemem dzisiejszej pilki sa pieniadze. Wystarczy blysnac,gdzies pokazac swoj talent i od razu na starcie trzepia miliony za sam podpispo prostu im sie odechciewa.Kilka przykladow na szybko:
Ronaldinho w dziecinstwie gral skorzana pilka z psem z powodu braku przyjaciol i pieniedzy na cos normalnego.Zostal najwiekszym magikiem jakiego kiedykolwiek udalo mi sie zobaczyc wyciagnal z biedy cala rodzine i juz mu sie odechcialo (Nigdy tego nie przeboleje ;p)
Odeegard - Dzieciak ktory ma wielki talent (mowcie co chcecie ale to akurat jest prawda) dostaje bajeczny kontrakt juz w wieku 16 lat. Efekty jakie chyba wszyscy wiedza.
Bojan - drugi Messi mowili. Balon pompowali pompowali (w tym nawet ja :D) napompowali tak ze teraz ten wielki nowy Leo lata posredniakach z sezonu na sezon.
Nie chce mowic ze przyklad Jamesa tez taki bedzie ma dopiero 24 lata ale w jego przypadku tez juz widac ze wiatr nieco zapedza w inna strone ;) Do Gran Derbi zostaly 2 dni a ten nie wrocil z repry tylko polecial do Azji zeby Huawei reklamowac,potem jak mu slabo mecze szly i go Benek zmienial to zawsze jakis kwasny niezadowolony wyraz twarzy :P No coz jak bedzie zobaczymy nie zycze mu zle w kazdym razie ;)
9
Odezwal sie wielki znawca futbolu ktory mi bedzie radzil co mam robic a co nie.
Po 1. to byla moja subiektywna ocena wedlug tego co obecnie widze ktores z podanych faktow jest nieprawda? mozesz sie z nia nie zgodzic i tyle...
Po 2. co ma Hazard do Jamesa?
Po 3.To ze mial dobry poprzedni sezon nie musi swiadczyc o tym ze na bank bedzie jeszcze lepiej malo w tym twoim zyciu przypadkow widziales z gwiazdami jednego sezonu ktorzy potem spuchli?
Po 4. Czy w mojej wypowiedzi jest cos o tym ze na bank sie nie podniesie?
I na koniec : Najbardziej nie cierpie ludzi ktorzy przez podzielnosc opinii na dany temat probuja sie wywyzszac i maja sie za wielkich filozofow. Nie zgadzasz sie? Daj argument dlaczego I podyskutuj w koncu po to jest to forum.
2
Jaki to futbol jest nieprzewidywalny.Kilka miesiecy temu wszyscy sadzili ze na Jamesie bedzie budowany "nowy real" ale koles w tym sezonie jest kompletnie bez formy,Zidane wybral Isco (co mu sie oplacilo bo ten akurat gra wysmienicie) a ten nawet jak wchodzi to strasznie zagubiony,
Rezerwowy za 80 mln heh Perez i jego zakupy ;))))
PS: Wiem ze niektorzy beda chcieli napisac ze jest swietnym pilkarzem iitd od razu odpowiadam ze nie twierdze inaczej aczkolwiek nie widze w nim tak wielkiego pilkarza jakiego sobie pewna czesc wyobraza ;P
1
http://e0.365dm.com/16/01/16-9/20/aleix-vidal-barcelona_3396330.jpg?20160107070550
Jeszcze troche i mu ta broda do klaty siegnie :D
3
Ciekawe co byloby wiekszym wzmocnieniem. Wszyscy pilkarze ekstraklasy w Barcelonie (ponad 300) czy Leo i Ney w jednym z zespolow?:D
42
Camp Nou 2015/16 - 17 zwyciestw 2 remisy 0 porazek; Gole 60-12
Ostatnia porazka 21 luty 2015 z Malaga 0-1
Twierdza;)))))
3
Co do swiatowego to pamietam cos kolo 100 wiec nie do pobicia :D
1
Co do meczu to niezmiernie mnie cieszy hat-trick Luisa mowilem w przerwie ze ma sim-locka widocznie go zdjal xD Athletic dzisiaj gralo tyle ile im pozwalala nasza defensywa i w srode trzeba uwazac zeby nie robic takich baboli jak Pique na poczatku bo takie pily to Aduriz z zamknietymi oczami strzela.
12
A ja dalej sie zastanawiam kim byl ten arab :D