samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczerze to od odejscia Pepa do stycznia poprzedniego roku ja nie widzialem druzyny stylem przypominajacej tej Guardioli bardziej to wygladalo jak Rijkaard 07/08 ;p
7
My w wieku 4-5-6-10 lat dostawalismy pistolety na wode oni bawia sie granatami i AK-74. My gralismy w CS'a oni CS'a maja pod oknem ;) Od malego im sie wmawia ze musza zabijac "niewiernych" takie kodowanie umyslu u dzieciaka przynosi efekty takie jakie mamy teraz ;)
3
"Barca monitoruje Bazoera (19) ktory ma byc alternatywa jesli nie uda nam sie z Pogba."
Widzial ktos jego mecze jak sie sprawuje w Ajaxie?
10
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Uchodzca-pchnal-nozem-22-letnia-pracownice-osrodka-dla-uchodzcow-w-Szwecji-Kobieta-nie-zyje,wid,18124802,wiadomosc.html?ticaid=1165d3
Najlepsze jest to ze tam sa tylko gowniarze 14-17 lat. Nie ma to jak zabic kogos kto ci daje miejsce do spania ;)
2
Derlis?;)))).
2
Ale z dziewczyna tez mozna ogladac wieczorami mecz nie trzeba z tego powodu sie zenic w wieku 18 lat :DD
1
Jak to po co sie bawia?;) Skoncza im sie kontrakty i pojda za darmo po co sprzedawac ? :D
1
Ja rozumiem ze premie sa wysokie no ale przeciez Barca nie zaplaci swoim pilkarzom wiecej niz za dany turniej otrzyma prawda? Przeciez tam masa ludzi pracuje I liczy.
Najpierw bylo ze jest 10M na zime potem ze 3 a teraz wcale. Nie lubie i nie lubilem Bartka zawsze mam wrazenie ze to Rossel nim kieruje
1
Premia za zwyciestwo napewno nie moze przekroczyc przeciez tej sumy ktora dostali. Przykladowo jesli za LM powiedzmy bylo 20M to zalozmy ze polowe oddali. Dwa okienka bez trasferow transfer Ardy pokryl sie praktycznie ze sprzedaza Pedro. Wychodzi na to ze w ciagu poltora roku kupilismy 1 zawodnika wygralismy 5 pucharow i zostalismy bez hajsu ;)
5
Nie mam pojecia jakim cudem jestesmy w takim dolku finansowym ze nie ma ani jednego euro. W sierpniu ta baba z zarzadu mowila o rekordowych zyskach gdzie sa k.. te pieniadze?
Druzyna ktora wygrywa wszystko nie jest w stanie kupic sobie rezerwowego. Brawo .
2
Zalezy tez od Euro i CA;)
46
Zupelnie zapomnialem ze Adan jest wychowankiem realu;) satysfakcja wieksza :D
3
Nie zdazylem zrobic screena nie pomyslalem ze to usunie ale w przerwie El Jasiek znowu szukal teorii spiskowych ze nam co 2 mecz daja karnego a ich 2 raz z rzedu okradaja:DD
No lubie tego goscia co ja poradze ?:D
Edit: znalazlem ;D dziwna sprawa jakos nie bylo widac
"Jedni karne co 2 mecz, inni nieodgwizdany 100% co 2 mecz, życie jest brutalne."
3
Ostatnie 5 ligowych wyjazdow smietankowych:
Betis 1:1
Valencia 2:2
Villareal 1:0
Eibar 0:2 (29.11)
Sevilla 3-2
Niezbyt imponujaco to wyglada jeszcze GD u nas :D
1
Pozdrawiam real tak to jest wygrywac przed gwizdkiem ;***
7
Kubel zimnej spermy dla bialej czesci Madrytu ;)
7
Teraz moga ladowac espanyolowi nawet i 10 :D
1
Haha gol xDdddd
9
Zaczynamy czekanie na 1 gola i przelaczanie kanalu :D
1
Do Wyspy Tajemnic najbardziej podobnym filmem jest "Eliza Graves" lubie takie nienormalne zakonczenia :D
1
Marsjanin
Na skraju jutra
Klucz do wiecznosci
Nie czytac wczesniejszego :D
1
Mi chodzilo konkretnie o ta sytuacje szczerze to mi wisi jego kariera i reszta jego wczesniejszych wypowiedzi ;)
1
"Blaszczykowski w Barcelonie"
3
Ale widzisz jak piekny efekt ma taka manipulacja dla tego kto to probuje robic?
Jeden kadr zatrzymany zdjecie idzie dalej i w oczach wszystkich z czlowieka sie robi po prostu smiecia. Ludzie ulegaja opiniom drugich to jest najwiekszy problem dzisiejszych czasow;)
1
Zejdz nizej i zobacz fale pocisku na Fabregasa;P
11
https://www.facebook.com/CFC24NEWS/videos/1685901545021172/?_rdr=p&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22O%22%7D
Czy wy tu widzicie klepanie sie po herbie?
3
Lisy maja teraz chwile prawdy w BPL zobaczymy na co ich naprawde stac.Nastepne 3 kolejki
Leicester - LFC
City-Leicester
Arsenal-Leicester
1
Miasto zlodziei
Czas zemsty
Dom bardzo nawiedzony ;)
2
Lider z meczem przewagi + bezposredni pojedynek w weekend ;)))
No jak jeszcze Betis zrobi show to byloby pieknie ;D
0
Rico robi wszysko zeby ciagnac czas :D