3

Lisy mialy spuchnac po swietach. Koniec stycznia a oni lideruja ;P
Mam deja vu sprzed 2 sezonow ;))

1

El_Jasiek wczoraj wrzucil tweeta https://mobile.twitter.com/El_Jarek/status/690938780761624576

Na jednym z 4 zdjec byl "faul" Masche" dostal pocisk od n00stressa i zdjecie zniknelo niczym tabela na fioletowej xD hahaha #mistrz

4

Spytaj uzytkownika iniesta44.

1

Griezzman to jest kocur nabije sobie rating i Atletico znowu sprzeda napastnika 2 razy drozej niz kupili ;P

1

2

Moze jedna z jest z PK?

1

Wlacz sobie powiadomienia kiedy ktos sie loguje z innego urzadzenia niz twoje podstawowe

5

Ney jakie zdjecie dolaczyl do zyczen ;)
https://pbs.twimg.com/media/CZfS9eeWcAAJV5L.jpg

1

Jesli zostal 1 mecz bylo postawic oddzielnie powyzej 1,5 w 2 polowie I tak I take bus wygral ;)

11

*Obecna seria to 19 zwyciestw i 5 remisow
*Rekord oczywiscie Pepa to 23-5.
*Nastepne 5 spotkan - Athletic,Atletico,Levante(wyjazd)Celta,Gijon(wyjazd)
*Barca zaliczyla najlepszy start po nowym roku od 1999 roku - 6 zwyciestw 1 remis

5

Chcialbym zajrzec do redakcji AS'a. Zbiorowiska najwiekszych debili w Hiszpanii.
Skad oni to wymyslaja?:D

1

w sumie to tylko real jest bardzo trudny ale i tak jakichs wielkich pieniedzy nie postawilem;)

1

Polecialem :D
Everton-Swansea 1
Arsenal - Bus total over 2,5
Bilbao-Eibar TO 2.25
Depor-Valencia TO 2.25
Fiora-Torino 1
Inter-Karpi -inter over 2
Juve-Roma 1
Betis-real 1 (xD)

kurs 530 no kiedys musi wejsc czy nie ;D

1

W 4 do tej pory rozegranych meczach w LaLiga wszystkie powyzej 2,5 bramki i we wszystkich strzelaly obie druzyny.
Eh akurat kiedy nie stawiam to musza ladowac...

1

Celta znowu bez Nolito w skladzie. Nie wyleczyl sie z tej kontuzji jeszcze?

17

Ale staty ma Leos ;)) 611 spotkan 481 goli 193 (!!) asysty ;))
2016 - 6 spotkan 7 goli 3 asysty ;)

4

Nie mowilem konkretnie o dzsiejszym spotkaniu a ogolnie o oczekiwaniach ;))

6

Dzisiaj najbardziej rozwalil mnie hejt na...Alvesa za to ze z kims rozmawia na lawce :D
Naprawde dawno nie widzialem czegos takiego u nas na stronce boje sie pomyslec co bedzie jesli (nie daj Bog) kilka meczow nam nie wyjdzie.
To nie sa roboty zeby wygywac wszystko zawsze grac pieknie,zajebiscie i wysoko. Tydzien temu rozwalilismy Bilbao,3 dni temu u nich praktycznie awansowalismy do polfinalu a dzisiaj po 23 meczach z rzedu bez porazki zagralismy slaby mecz. Jak mogli? Kto im pozwolil?
Rzeczywiscie tragedia k... powiesmy sie najlepiej. A potem smiechy z fioletowej :)

1

Co prawda w 2 polowie nie zagralismy czegoa wielkiego ale brawo Lucho za to ze ich ogarnal.
Mecz do zapomnienia on I nigdy nam nie leza :)

1

Dlaczego ochrona ciagnie naszych do szatni ?

1

Komus goraco na trybunach :D

2

Pilkarz-polityk rzadki widok ;)

1

Ufff ale to wyciagnal !!

1

Ale dziwny mecz. Dawno nie bylo tak zebym chcial jak najszybciej konca spotkania

1

Malaga juz opadla z sil trzeba walczyc o 3-1 zeby nerwowki nie bylo

1

Jest Rakitic srodek odzyskany ;))

5

Po meczu mam pare screenow ;)

1

Haha gooooool.

0

Czuje slupek :D.

1

Zaczynamy. Vamos!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?