samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lisy mialy spuchnac po swietach. Koniec stycznia a oni lideruja ;P
Mam deja vu sprzed 2 sezonow ;))
1
El_Jasiek wczoraj wrzucil tweeta https://mobile.twitter.com/El_Jarek/status/690938780761624576
Na jednym z 4 zdjec byl "faul" Masche" dostal pocisk od n00stressa i zdjecie zniknelo niczym tabela na fioletowej xD hahaha #mistrz
4
Spytaj uzytkownika iniesta44.
1
Griezzman to jest kocur nabije sobie rating i Atletico znowu sprzeda napastnika 2 razy drozej niz kupili ;P
1
http://www.flashscore.com/match/ERrBhUve/#match-summary
Wojna tam jakas byla? :D
2
Moze jedna z jest z PK?
1
Wlacz sobie powiadomienia kiedy ktos sie loguje z innego urzadzenia niz twoje podstawowe
5
Ney jakie zdjecie dolaczyl do zyczen ;)
https://pbs.twimg.com/media/CZfS9eeWcAAJV5L.jpg
1
Jesli zostal 1 mecz bylo postawic oddzielnie powyzej 1,5 w 2 polowie I tak I take bus wygral ;)
11
*Obecna seria to 19 zwyciestw i 5 remisow
*Rekord oczywiscie Pepa to 23-5.
*Nastepne 5 spotkan - Athletic,Atletico,Levante(wyjazd)Celta,Gijon(wyjazd)
*Barca zaliczyla najlepszy start po nowym roku od 1999 roku - 6 zwyciestw 1 remis
5
Chcialbym zajrzec do redakcji AS'a. Zbiorowiska najwiekszych debili w Hiszpanii.
Skad oni to wymyslaja?:D
1
w sumie to tylko real jest bardzo trudny ale i tak jakichs wielkich pieniedzy nie postawilem;)
1
Polecialem :D
Everton-Swansea 1
Arsenal - Bus total over 2,5
Bilbao-Eibar TO 2.25
Depor-Valencia TO 2.25
Fiora-Torino 1
Inter-Karpi -inter over 2
Juve-Roma 1
Betis-real 1 (xD)
kurs 530 no kiedys musi wejsc czy nie ;D
1
W 4 do tej pory rozegranych meczach w LaLiga wszystkie powyzej 2,5 bramki i we wszystkich strzelaly obie druzyny.
Eh akurat kiedy nie stawiam to musza ladowac...
1
Celta znowu bez Nolito w skladzie. Nie wyleczyl sie z tej kontuzji jeszcze?
17
Ale staty ma Leos ;)) 611 spotkan 481 goli 193 (!!) asysty ;))
2016 - 6 spotkan 7 goli 3 asysty ;)
4
Nie mowilem konkretnie o dzsiejszym spotkaniu a ogolnie o oczekiwaniach ;))
6
Dzisiaj najbardziej rozwalil mnie hejt na...Alvesa za to ze z kims rozmawia na lawce :D
Naprawde dawno nie widzialem czegos takiego u nas na stronce boje sie pomyslec co bedzie jesli (nie daj Bog) kilka meczow nam nie wyjdzie.
To nie sa roboty zeby wygywac wszystko zawsze grac pieknie,zajebiscie i wysoko. Tydzien temu rozwalilismy Bilbao,3 dni temu u nich praktycznie awansowalismy do polfinalu a dzisiaj po 23 meczach z rzedu bez porazki zagralismy slaby mecz. Jak mogli? Kto im pozwolil?
Rzeczywiscie tragedia k... powiesmy sie najlepiej. A potem smiechy z fioletowej :)
1
Co prawda w 2 polowie nie zagralismy czegoa wielkiego ale brawo Lucho za to ze ich ogarnal.
Mecz do zapomnienia on I nigdy nam nie leza :)
1
Dlaczego ochrona ciagnie naszych do szatni ?
1
Komus goraco na trybunach :D
2
Pilkarz-polityk rzadki widok ;)
1
Ufff ale to wyciagnal !!
1
Ale dziwny mecz. Dawno nie bylo tak zebym chcial jak najszybciej konca spotkania
1
Malaga juz opadla z sil trzeba walczyc o 3-1 zeby nerwowki nie bylo
1
Jest Rakitic srodek odzyskany ;))
5
Po meczu mam pare screenow ;)
1
Haha gooooool.
0
Czuje slupek :D.
1
Zaczynamy. Vamos!!!