samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale ich pokrecil kocur
1
Widze fajna atmosfera dzisiaj na forum ;) Od razu sie chce przewijac komentarze ;)
Czlowiek jak wstaje i przypomina sobie ze dzis sobota to automatycznie czuje sie znakomicie ;)
Co do spotkan zmienilem dzis taktyke i postawilem troche wieksza sume na 3 mecze :
BVB handicap -2
Barca over 2
Eibar total over 2,5
Kurs 9 ale chce jeszcze cos takiego postawic ma ktos jakies typy na dzis?
34
Tak mi sie przypomnialo ze rok temu w styczniu ktos powiedzial tutaj ze jesli wygramy chocby LM przebiegnie nago kolo palacu kultury I wrzuci to na yt :D
7
https://pbs.twimg.com/media/CZ6IxiiWEAEyeJW.jpg:large
Fajna nawet no i kibicuje Barcelonie ;)))
3
Golf :D
3
Komentarz usunięty
1
Oni zawsze przed meczami z nami albo realem slodza ze nie sa faworytami i przeciwnik jest bardzo silny ;) Simeone tez tak zrobil, ci pojechali na Calderon pewni ze trzesa portkami I dostali wpier..l 4-0 tak wiec oni tak specjalnie gadaja zeby rozluznic nasz zespol ;)
2
A mnie bardziej smieszy jak ktos pisze "tesknie za Puyolem" "On nigdy nie bedzie taki jak Puyol" patrzysz na profil a tam "kibicuje Barcelonie od 2013" :D
Co do R10 i Neya - Nigdy nie przeboleje ze zmarnowal sobie kariere moge to powtarzac kazdego dnia ;) Ogladajac Ronaldinho mozna bylo odniesc wrazenie ze to nie on kieruje pilka a pilka nim i to jest roznica miedzy nim a cala reszta swiata ;)
2
Zgarniamy wszystko co sie da wiec nie dziwne ze przychody wieksze ale chyba zgodzisz sie ze mna co do tych kilku podpunktow?;)
1
Jesli chodzi o finanse to az szkoda gadac ;P
Nie umieja sprzedac zawodnikow za normalna cene.
Kupuja za grube miliony
Najlepszy klub dekady a sponsor i tak ich jeb..e
Douglas (?)
8
Na moj gust okropna ;P
5
Malo tu widzialem takich hipokrytow jak ty. Nie wiem co jest bardziej zalosne to ze nazywasz Alvesa swoim ulubiencem wczesniej nazywajac klubowym blaznem ale caly sezon po nim jedziesz czy to ze ironicznie mi mowisz ze nie umiem pisac po polsku i czytac ze zrozumieniem.
Jesli tak cie zabolalo to ze ktos kto nie jest polakiem wytyka ci twoj cynizm to polecam wizyte u specjalisty.
"To wolny kraj a to jest moja opinia" - Jesli otwarcie wyrazasz swoja opinie to nie znaczy ze nikt nie ma prawa ci odpowiedziec. Wolnosc slowa dziala w obydwie strony ;)
A teksty typu "Gon sie" rzucaj do swoich kolegow ja nie jestem zadnym z nich.
6
Tak sobie patrze na to co robia w Madrycie i szczerze boje sie o przyszlosc Neya w Barcelonie. Czasami mowi sie ze kazdy klub trzeba szanowac nawet real. Za co?
Najpierw kupno tego judasza z Portugalii,potem 3krotna proba podkupienia Leosia,pozniej Neya a teraz kazdego dnia te mierdy wrzucaja jakies gowniane artykuly zeby tylko kwasu narobic w relacjach z zarzadem i zawodnikami: "potajemne spokanie w hotelu","zarobki Messiego i Neya 2krotnie wzrastaja" blablabla...
Do tego ktos tam ostatnio otwarcie mowil ze gdyby Ney gral w Madrycie to nie mialby problemow z fiskusem.
Oni po prostu nie wiedza juz co zrobic zeby zepchnac nas z drogi jak mozna byc wogole kibicem tego czegos slusznie jeden z uzytkownikow wczoraj powiedzial TV3 moze zrobic film pelnometrazowy z tymi hienami.
Od poczatku sezonu wiedzielismy ze to jest jeden z najtrudniejszych sezonow cholernie mi sie marzy kolejny raz zgarniecie wszystkiego ciekawe co wtedy wymysla ;)
3
Przegladam 2 strony twoich wypowiedzi I praktycznie kazdy komentarz to hejt na Alvesa. Prowadzisz jakas kampanie czy co?
Co ma tutaj wogole charyzma Puyola to juz luznym czlowiekiem nie mozna byc ?;)
Przyczepiles sie tych 2 "baboli" wczesniej nie pasowalo ci to cos kontraktem,wiek a ta rzekoma "kiedys rozmowa z paxem" byla 2 miesiace temu :)
Zawodnika sie ocenia pod koniec sezonu Alves poprzedni mial kapitalny dzis many styczen przed nami duuuzo spotkan.....
13
On ma zakodowana gre z Messim sposob wymiany podan jest taki iz mam wrazenie ze z zamknietymy oczami moga do siebie trafiac ;)
4
Zastanawiam czy nie postawic grubszej sumy na handicap smietankowych -5.
Asensio I ten drugi nie graja bo espanyol musialby zaplacic sporo hajsu za wystep przeciwko macierzystemu klubowi,2 kartkuje a Caicedo kontuzja + mecz na SB + to ze to mecz przyjaciol.
Warto zaryzykowac czy sobie odpuscic?:)
1
Komentarz do usuniecia
2
https://pbs.twimg.com/media/CZzyV6mUkAAxXXC.jpg:large
Po co on tam polazl ?:P
1
I probe gwaltu. Zauwaz ze liniowy zlapal sie za jaja ;D
1
Ja ogladam tylko skroty z Eleven reszta przewaznie na francuskim bein sporcie przyznam nic nie rozumiem ale smieszne typy tam sa czuc ze se jaja robia caly mecz :D Nie slysze Orlowskiego I nie wk.. sie jak wy :D
9
Sport napisal "Oblakany Ronaldo" po ostatnim wyczynie z Betisem wiec nie dziw sie :D
2
oj tam Cdl CdR godzina pozna rozum nie ten sam :P
2
Hahaha :D
11
*Polfinal CdL
*25 spotkan bez porazki
*Ostatnia przegrana na CN - Luty 2015
*Rotacje - sa
Kontuzji - brak
10 spotkan przed nami co 3 dni nie marudzic tylko przygotowac gardla do picia ;P
2
Jak nie MSN to Pique z pomoca ;D
Brawo ;))))))
0
Trybuny sie obudzily w chwili kiedy nam zaczyna wychodzic ;))
0
Hejtujmy Leo moze nastepna on strzeli xd
1
Haha ci nizej co czekacie na zmiane Luisa pozdro :D
0
co to bylo :D
1
Zaczelismy dobrze sedzia zaj.. nam gola ta jedna chwila gdy sie pogubilismy zawazyla na tych bledach ale koszmarnie to az tak nie wyglada zaraz dostana opierdol w szatni wyjda i miejmy nadzieje dobija juz opadniete Bilbao.
Co do Suareza bo sporo tutaj krytyki zobaczylem w jego strone ze nie wraca do obrony : Kto ma strzelac te gole jesli kazdy ma sie wracac? Jeden Messi nie okiwa wszystkich i nie wpadnie do bramki.
PS: Akcja Neya w ktorej powinna byc czerwona zaczela sie od odbioru przed wlasnym polem karnym przez Luisa ;P