0

"Czy beda wogole w stanie wyjsc na druga polowe pilkarze Neville'a' ;D

0

Espanyol im sie wlaczyl :P

0

Co sie dzieje xD

1

Zaczynamy :DDDDDDd

6

Ney na IO
Messi na CA
Oboje wygrywaja swoje turnieje
Wszyscy sa zadowoleni :D

Niech w koncu Messi cos wygra z ta reprezentacja Neymar jest mlody zdazy jeszcze :)

1

Jest ich tak duzo w tej Azji ze i tak moga wypelniac stadiony hajs sami sobie drukuja to robia co chca :P Zaczela sie ciekawa rywalizacja Azja vs araby w Europie coraz wiecej akcji sobie kupuja (przyklad espanyol ostatnio) w sumie wolalbym z nimi wspolpracowac i miec "Adidos" na koszulce niz qatar :P

2

Jestem 2 godziny do przodu od Was :P

1

Od roku trabie zeby aplikacje wprowadzili z powiadomieniami zebym mogl was budzic :D

1

Wstawac nie spac w grobie sie wyspicie!!!

23

Ney: "Jestem bardzo dumny z bycia częścią tego tridente i tego że tworzymy historię . Nie chcemy zatrzymywać się teraz,chcemy pisac historie dalej" ;)

Chyba dobrze przetlumaczylem ;p

3

Patrze na to o za ile od siebie kupuja i jakos wierze ze drogo bysmy go opchneli.
Przyklad : Elkeson(?) 26 lat kupiony z Guan(tu dopisz vo chcesz) do Shanghaju za 19 M o_O.
Atletico zawsze mialo nosa do sprzedawania napastnikow w tej kwestii sa najlepsi na swiecie;p

22

"Dyrektor sportowy ma przeprowadzać transfery, prowadzić negocjacje, zwalniać i zatrudniać personel i – co być może najważniejsze – ma być łącznikiem między zarządem a sztabem trenerskim. Ma wspierać trenera w sprawach, w których wspierać go może, ma pomagać prezesowi w zrozumieniu aspektów czysto sportowych."

Fajna praca chyba naucze sie hiszp. I wysle swoje CV. Czasami wpadne na La Rambla pogadamy troszke poradzicie mi kogos.
No czy to nie wspanialy pomysl?:D

1

Przeciez jest jego agentem to komu mieli oferte wyslac jesli przebija sume odstepnego ;)
Tez jakos nie przepadam za nim ale to Ney wybral gdzie chce grac nie on ;)

2

Powiedz zeby wylaczyli fife albo poczekali w kolejce w LM :p

7

Co ja widze Arsenal 4 ;DDD

1

Ale to wyciagnal bramkarz LFC ;O

3

Nolito nice podpisal nowej umowy,klub jasno mowil ze kto chce Nolito niech zaplaci 18 M.
I w sumie mieli racje niby po co maja sprzedawac najlepszego gracza na raty bez mozliwosci wykupienia kogos na jego miejsce?;p
Zamiast pie..lic kocopoly mogli wczesniej sie zajac tym mieli cale pol roku zeby myslec kogo sprzedac jak kupic nast. itd...

30

Gdyby ziolo bylo legalne to Ronnie bylby krolem wszystkich reklam :D

45

Patrze sobie na tego Donnarume z Milanu i nie moge oczom uwierzyc ze ma 196!! cm w wieku 16 lat. Nerwy to ma dzieciak ze stali ze wytrzymuje presje juz teraz ;)

2

Przewin kilka stron ktos wczoraj popoludniu wrzucil tu tlumaczenie wszystkich wypowiedzi

2

Ze tez wam sie klocic zachcialo :p Poniedzialek wieczor, kawka jest,miejsce do gadania jest a niektorzy nakurw..ja w klawiature jak szaleni :D rozumiem ferie I te sprawy ale do weekendu daleko troche wiec wyluzujcie :)

1

Jesli podbija do 1.5 to bez zastanowienoa tysiaka wpompuje ale nie wierze ze zglupieja ;D

3

Jest zasadnicza roznica pomiedzy glownym redaktorem strony najwiekszego rywala a jakims gimbololo z facebooka. Takich to z milion znajdziesz i po jednej i po drugiej ;)

1

Jesli real znowu bedzie mial pusta gablote to watpie w pozostanie Zidane'a ;P
Mam nadzieje ze zatrudni Mou i wyda majatek na De Gei'e,Hazardy itd im wiecej oni kupuja tym wiecej my trofeow zgarniamy ;P

1

Jak tak pomyslec to nie kazdy moze sie wybijac i fruwac po 140 metrow ;P Dla mnie to jeden z najciezszych sportow na sama mysl ze tak lece mam dreszcze po samym spojrzeniu w dol 2 razy bym umarl i zmartwychwstal zeby na koniec telemarkiem zlamac sobie kregoslup i spokojnie odejsc ;D

1

Deportivo 1-2 Rayo do przerwy ;) Aktualnie tabela wyglada taK :
16 Espanyol 22
17 Las Palmas 21
18 Sporting Gijon 21
19 Granada 20
20 Levante 17

Fajnie sie spiely druzyny z dolu na runde rewanzowa miejmy nadzieje sladem Betisu pojdzie Granada ;D

2

Hazard to tez ciekawy temat

Ps: nie nie ten z The Bus :P

1

Dom bardzo nawiedzony 1 i 2

0

Jest wogole jakis stream?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?