samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
1 raz w zyciu jestem zadowolony mowilem ze handicap -4 z kursem 4 to prezent :D
2
Juanpi (Malaga) dostal wlasnie pilke na pusciutka bramke na 15 metrze i spudlowal :DDD
9
Obecnie wskoczylismy na 11 miejsce i nie spadniemy nizej w tej kolejce jesli wygramy ;)
1
W calym obecnym sezonie Suarez strzelal gola w 20 spotkaniach. Bilans 18 zwyciestw i 2 remisy (Roma i Valencia).
Kluczowy to za malo powiedziane ;)
2
Handicap smietankowych -4 stoi rowno 4. Chyba nie bedzie lepszej okazji zeby na nich wygrac sporo pieniedzy.
1
Robert (sports director): "Our idea was to sign a player, but the situation is difficult and it could not happen. It's not in our hands.
1
Nastepne 3 spotkania to Valencia,Levante(wyjazd) i Celta. Nie przegrywajac w zadnym z tych spotkan pobijemy rekord Pepa ;)
9
Na co nas stac widzielismy od 20 minuty ;) Nie rozumiem tylko trzymania Neya widac bylo ze sie boi wejsc do gry po przerwie. Co do grania przeciwko 9 wiele osob mowi ze powinnismy byli grac na maxa az do strzelenia 3 ale zauwazcie 2 rzeczy - Atletico cala 9ka sie bronilo na wlasnej polowie oni tak sama robia grajac w 11 tyle ze z przodu maja dwoch napastnikow ;) No i 2 rzecz gdybysmy sie tak rzucili to rownie dobrze mogliby nas skontrowac oni sa w tym elemencie niesamowicie mocni.
Cieszmy sie zwyciestwem uciekamy w tabeli wiceliderowi mamy zalegly mecz i w miare wypoczety zespol :)))
1
Koniec ;) brawo dla Atletico za 2 polowe.uciekamy w tabeli moi drodzy ;)
6
Ale narzekacie :D.
1
Turan ale mial pile ;).
1
Po co bronil:D.
10
Claudio Bravo - rzuca sie w prawy gorny dog broniac lewy dol :p
2
Czerwo God in.
1
Ney staranowany ale OK
2
Ale podanie szkoda ;).
0
Jestem dumny z kibicow na trybunach 1 raz od poczatku piekny doping ;)
2
Ale meczor ;))) Od 20 minuty gramy kosmos ;)
25
Komentarz usunięty
1
Czerwo!!!!!!
3
Nie wiem czy zauwazyliscie ale Leo jest wszedzie ;)
4
Neymar juz chyba 6 raz skoszony ;/
2
Asysta Dani Alves ; .
2
Hahahaa luuuuuiis goooool
1
Gooooooiiiioiiooooollllll
3
Cisniemy vamosss!!!!
1
Strzelic do przerwy dostac bejsbolem od Lucho w szatni I lecimy dalej :D
1
Ladnie pojechal dawaj Leo !!!!
1
Ostatnio strzelaja chi ktorych sie hejtuje czekajmy na gola Ivana :D
2
Ney kuleje ;(