1

1 raz w zyciu jestem zadowolony mowilem ze handicap -4 z kursem 4 to prezent :D

2

Juanpi (Malaga) dostal wlasnie pilke na pusciutka bramke na 15 metrze i spudlowal :DDD

9

Obecnie wskoczylismy na 11 miejsce i nie spadniemy nizej w tej kolejce jesli wygramy ;)

1

W calym obecnym sezonie Suarez strzelal gola w 20 spotkaniach. Bilans 18 zwyciestw i 2 remisy (Roma i Valencia).
Kluczowy to za malo powiedziane ;)

2

Handicap smietankowych -4 stoi rowno 4. Chyba nie bedzie lepszej okazji zeby na nich wygrac sporo pieniedzy.

1

Robert (sports director): "Our idea was to sign a player, but the situation is difficult and it could not happen. It's not in our hands.

1

Nastepne 3 spotkania to Valencia,Levante(wyjazd) i Celta. Nie przegrywajac w zadnym z tych spotkan pobijemy rekord Pepa ;)

9

Na co nas stac widzielismy od 20 minuty ;) Nie rozumiem tylko trzymania Neya widac bylo ze sie boi wejsc do gry po przerwie. Co do grania przeciwko 9 wiele osob mowi ze powinnismy byli grac na maxa az do strzelenia 3 ale zauwazcie 2 rzeczy - Atletico cala 9ka sie bronilo na wlasnej polowie oni tak sama robia grajac w 11 tyle ze z przodu maja dwoch napastnikow ;) No i 2 rzecz gdybysmy sie tak rzucili to rownie dobrze mogliby nas skontrowac oni sa w tym elemencie niesamowicie mocni.
Cieszmy sie zwyciestwem uciekamy w tabeli wiceliderowi mamy zalegly mecz i w miare wypoczety zespol :)))

1

Koniec ;) brawo dla Atletico za 2 polowe.uciekamy w tabeli moi drodzy ;)

6

Ale narzekacie :D.

1

Turan ale mial pile ;).

1

Po co bronil:D.

10

Claudio Bravo - rzuca sie w prawy gorny dog broniac lewy dol :p

2

Czerwo God in.

1

Ney staranowany ale OK

2

Ale podanie szkoda ;).

0

Jestem dumny z kibicow na trybunach 1 raz od poczatku piekny doping ;)

2

Ale meczor ;))) Od 20 minuty gramy kosmos ;)

25

Komentarz usunięty

1

Czerwo!!!!!!

3

Nie wiem czy zauwazyliscie ale Leo jest wszedzie ;)

4

Neymar juz chyba 6 raz skoszony ;/

2

Asysta Dani Alves ; .

2

Hahahaa luuuuuiis goooool

1

Gooooooiiiioiiooooollllll

3

Cisniemy vamosss!!!!

1

Strzelic do przerwy dostac bejsbolem od Lucho w szatni I lecimy dalej :D

1

Ladnie pojechal dawaj Leo !!!!

1

Ostatnio strzelaja chi ktorych sie hejtuje czekajmy na gola Ivana :D

2

Ney kuleje ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?