2

Tak wogole to w poprzedniej sytuacji tez nie symulowal faulu moze i nie bylo ale napewno nie upadl specjalnie takze nie pieprzcie ze symuluje wychodzac 1 na 1 :/

0

Bilbao widac ze nie daje rady fizycznie na takich obrotach co 3 dni damy rade ;)

1

Slabo gramy ale bramke i tak nam zabrali skurw..yny

1

Neymar ale serce mistrz ;))))

0

dziwne ze Ney nie dostal kartki o-O

0

spanikowala nasza druzyna :(

1

Trybuny ucichly kompletnie moze niech wyjda najlepiej? :/

0

No i Verma bez gola :P

1

Dissblaster z kamera wsrod ludzi :D

1

Jak Valverde mowi ze nie ma nic do stracenia to jasne ze sie rzuca do przodu ;)
Otwarty futbol na naszym boisku lubie takie mecze w dodatku z MSN z przodu ;D

1

...w ktorej mam nadzieje Wilder zmiecie go z ringu ;)

1

No to moze postawic na jego zwyciestwo w wyborach? :)

Next FIFA President
Sheikh Salman bin Ebrahim al-Khalifa: yes 2.00;
Prince Ali bin al-Hussein: yes 2.35;
Gianni Infantino: yes 8.00;
Jerome Champagne: yes 15.0;
Tokyo Sexwale: yes 18.0;

1

Wpisz w google Digi Sport 1 mnostwo streamow jest oni zawsze mecze Barcy pokazuja i smiga kozacko ;)

11

espanyol ma niezly dylemat na weekend. Mozna to porownac do prostytutki nawet ;)
Nowy wlasciciel,w lodowce pustka (strefa spadkowa coraz blizej), najbardziej lubiany klient i nie ma jak dobrze sie bzyknac zeby chinczyk byl zadowolony,glod jej nie dopadl a klient byl syty ;p

2

No k.. nabralem sie haha :Dd

52

Mniej wiecej od meczu z Malaga sporo sie zmienilo na forum,bardzo duzo klotni o nic wszyscy apeluja do wszystkich o spokoj nie zauwazajac ze to tez sie caly czas juz powtarza.
Bylem za usunieciem herbow ale w sumie to tez nic nie da takze proponuje zeby kazdy z nas sie w miare uspokoil,kibicujemy tej samej druzynie,mamy jeden z najlepszych serwisow w Europie o Barcelonie szczerze to nawet oficjalna strona chyba nie jest az tak rozbudowana jak nasza uszanujmy naszych adminow za to co robia ;)
Jest tylko kilka rzeczy ktore trzeba zrobic;
-Przejrzec chociazby 1 strone przed wstawieniem czegokolwiek
-Nie opowiadac o swoim zyciu osobistym tak jakby to byl facebook
-Nie czepiac sie i wyzywac za literowke albo jakis maly blad.
-W trakcie meczu pomyslec zanim cos sie napisze

Nikogo nie chce pouczac po prostu proponuje zeby kazdy z nas podpial sie pod te kilka najwazniejszych punktow zobaczycie ze wszystko wroci do normy!
Veb!

8

Ja to do dzisiaj nie moge pojac jak to jest ze 2 miliardy narodu maja i do dzis zadnego wielkiego pilkarza z Azji ktory utrzymalby sie w Top'ie. Moze Lee bedzie wyjatkiem ;)

1

Inter Milan have decided to end the loan of right back Martin Montoya (24). They will pay Barcelona 1,2M. Agent listening to offers. [md]

"Nikt nie chce Montoyi" :D

2

Od pasa w gore wyglada jak Bale

2

KFC a nizej zdjecie tego dziadka :D

12

Popier..ilo ich i tyle. Rakitic,Iniesta,Arda,Rafinha,Denis,Pogba,Sergi Roberto.
7 graczy na dwie pozycje Halilovic i Delou na wypozyczeniach a w obronie dom starcow.

2



Wlaczam sobie filmik patrze "Barcelona" herb na klacie tez nasz w opisie widze Copa Libertadores i mysle wtf?? Po chwilowym :O w koncu uwierzylem ze nie jestem we snie ani nie zwariowalem i sprawdzilem ze to ekwadorska Barcelona o ktorej nie mialem pojecia :D
A co do filmiku to mistrzostwo swiata nie moge przestac sie smiac z goscia xDDD

2


Syn Jacksona Martineza. Nawet Cholo podbiega zeby sobie z nim poklepac xD

7

Alez chcialbym byc na miejscu tego goscia :p

1

Sznejk Polecają 4
6 stycznia 2016, 22:55
Stary dobry messi jeszcze trochę i przeciwnicy zaczną myśleć że mogą się poddać bo nie będą mieli szans!

Mysle ze nie trzeba komentowac wystarczylo wstawic ;)

3

Villar (prezes LFP) - ma czas do jutra, żeby przed rządową Radą ds. Sportu złożyć wyjaśnienia w sprawie Recreativo, któremu pożyczył pieniądze na spłacenie swojego trenera i nie brał pod uwagę całego długu, za który organizacja powinna otrzymać zakaz transferowy. Jeśli Villar zostanie oskarżony o działanie na szkodę Federacji, to nie będzie mógł wystartować w kolejnych wyborach, które odbędą się 22 kwietnia.

Haha "po co im pomagales przeciez chcielismy im dac bana" :D

1

Co do Buffona pamietam rzuty karne z Milanem i zwycieski Shevchenki ;)

2

Turcja to tez ten sam kraj ktory wszedl i wymordowal 2 miliony Ormian za to ze sa chrzescijanami ;))

18

Nigdy nie sadzilem ze na forum kibicow tej samej druzyny moze powstac "wyscig informacji" i klotnie o to kto jak To robi kiedy gdzie z kim i w jaki sposob.
Proponuje usunac te zielone like-owanie postow bo na stronie zrobil sie cholerny syf.
Wchodzisz wieczorem zeby pogadac o sporcie o filmach ogolnie o czyms ciekawym i przewijasz strone i widzisz "mieliscie dziewczyna?" "dlaczego Grzmot nie ukarany" "sprzedaliscie juz Messiego?" "czy powinienem zerwac z dziewczyna jesli wyjechala?"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?