2

La Sexta - "real Madryt mocno zainteresowany Dybala.W ostatnich dniach działacze mieli obejrzeć wiele materiałów z Argentyńczykiem, który wyróżnia się świetną lewą nogą i strzałem oraz wielkim potencjałem."

Dybala 3 marca 2015 - "do Barcelony mógłbym nawet popłynąć wpław." :))))

1

Dla zabicia czasu polecam film "Co robimy w ukryciu" wielbiciele czarnego humoru (slowo czarny nie odnosi sie do ludnosci ciemnoskorej nie usuwajcie tego wpisu) na pewno sie niezle usmieja ;)

0

Od GD nie pamietam zebysmy tak wysoki kurs mieli - 2.05

9

Powodzenia ;) I nie wchodz ani na fioletowa ani tutaj po meczach :DD

3

Wiem co to znaczy spamowac i nie rozumiem dlaczego ty okreslasz to spamem.
Przez chwile pomyslalem ze rzeczywiscie moze caly czas wkleja ale patrze na jego profil i w ciagu doby dal 2 linki z magiifutbolu z czego jeden to wypowedz Ardy ;)
Tak na marginesie : A mnie sie rzygac chce jak 100 osob wkleja to samo i czasami trzeba przewijac do usranej smierci zeby cos normalnego poczytac :)

0

W jakim sensie spamuje ?

39

Jak juz zaczynamy dzien z Arda to jeszcze cos ;)

Arda Turan: "Suarez? Zartownis. Messi? Szef. Neymar? Moj brat" ;))

1

W sumie nie ma co sie dziwic pol roku oczojebnych spotkan teraz widac ze I'm sie zachcialo. Kiedy gralem za malolata to mielismy trenera ktory z nami trenowal biegal I gral powiem ci ze to tez wzbudza sympatie ;)

49

"Wole dac asyste niz strzelic gola. Podobnie w zyciu,lubie sie dzielic"
Turan

1

Przejrzalem strone nie zobaczylem wiec dodalem ;) Nie mam zwyczaju kopiowac wczesniejszych wypowiedzi jesli je widze ;)))

9

"Cristiano trenował wykonywanie rzutów wolnych, ale piłka, podobnie jak w meczach, rzadko wpadała do bramki. Wszystkiemu bacznie przyglądał się Zidane, który w pewnym momencie podszedł do Portugalczyka i powiedział: „Patrz, jak się strzela wolne”. Cristiano uśmiechnął się i zaakceptował wyzwanie, w którym obaj panowie mieli wykonać po dziesięć rzutów wolnych. A wszystko na oczach pozostałych graczy. Zizou umieścił w siatce prawie wszystkie piłki, a CR7 trafił tylko dwukrotnie."

2

Czytalem ze chca wyciagnac Nacho za 8M wiec wcale nie musi to oznaczac odejscia Adriano ;)

3

Co tam joggery za jakies 10 lat to wiele facetow w takich butach bedzie chodzic :D
http://rly.pl/images/124/3862.jpg

7

o2.pl/artykul/muzulmanie-sie-buntuja-zabrali-im-przerwy-na-modlitwe-w-pracy-5952264413954689a

Jak smieli cos takiego zrobic zakazac im sie modlic? ;D Swoja droga pisalem ostatnio ze sam bylem swiadkiem jak sie odbywa ten caly proces i wcale nie trwa to 5 minut tylko 10-15 i nie 2 razy w ciagu dnia a 5 razy co godzine po obiedzie ;)

19

Wczoraj o tej godzinie pytales czy ktos byl w stanie telekinezy dzisiaj to ;)
Ziomek z toba wszystko ok? ;)))

1

Za role drugoplanowa (wg mnie) powinien dostac Sly za Creeda ;)

12

Nie jestem mistrzem geografii szczerze nawet nie lubilem tego przedmiotu ale wyobraz sobie ze na mapie nie znajde takiego panstwa jak Katalonia ;)
Poki co naleza do Hiszpanii,reprezentuja ich kraj w rozgrywkach miedzynarodowych inna sprawa ze chca niepodleglosci.
Nie cierpie realu Madryt od ponad 13 lat ale tacy pilkarze jak Raul czy Iker napewno zasluguja na szacunek bo pomijanac fakt ze grali u najwiekszego wroga to byli pilkarzami z klasa zajrzyj troche do archiwow I zobacz jak sie odnosili do naszego klubu Moj Drogi ;)

17

Zejdz kilka wypowiedzi nizej I zobacz co jeszcze powiedzial. Raul I Iker zawsze szanowali Barce to samo Puyol czy Xavi wiec nie rozumiem dlaczego mowisz ze klamie.

2

Komentarz usunięty

3

Spike Lee zapowiedzial bojkot podczas ceremonii rozdania Oscarow. Powod? "Jak to jest mozliwe zeby 2 lata z rzedu w kategoriach aktorskich nie byl nominowany zaden czarnoskory?WTF??" :DD

1

Ogladam wlasnie ME w pilce wodnej.Akcja nie wychodzi mozna spokojnie isc do kibla zajarac fajka a ci jeszcze beda w drodze do bramki rywali :D Ilez oni musza miec nerwow I sil zeby tyle plywac... ja to nie wiem co ten Grzmot atrakcyjnego w tym widzi :D

0

Atletuco negocjuje transfer Dennisa Praeta (21) I Tielemansa (18).
Tego 1 nie znam ale co do Tielemansa to Diego pewnie kupi za 10-15 potem sprzeda za gruba kase ;)

8

Wygrali 132-98 nie ogladam koszykowki ale jak patrze to od razu czuje jak ich rozk..ili ;p
Take troche jak my real 0-4 :D

9

16 czolowych tenisistow swiata w tym Novak Djokovic zamieszani w afere korupcyjna (ustawianie meczow).
W zeszlym roku tez przez moment zrobila sie burza i nagle wszystko ucichlo ciekawe co teraz ;)

33

"Kiedy Barça wygrywa, cieszę się.Tysiąc razy spacerowałem z Mamen po Barcelonie i ludzie traktowali nas cudownie” i „Ostatecznie [Barcelona] to hiszpańska drużyna. Dlaczego mam komuś źle życzyć?”

Raul ;))))

2

Czuje ze rano bedziemy mieli dobra wiadomosc;) Swoja droga zdaza zajerestrowac na srodowy mecz?

1

Oczywiscie ze to nic pewnego ale tu masz szanse 50-50 (troche wiecej niz w bukmacherce).
Ogolnie system jest taki : stawiasz konkretna sume na to ze w nastepnych 9 minutach dana waluta pojdzie w gore albo w dol. Srednia wygrana to 70% kwoty ktora stawiasz na youtubie jest pelno instrukcji koles na moich oczach najpierw przegral 1000$ po godzinie wygral 3000 wiec to tylko zalezy od szczescia i troche od zrozumienia jak w danym dniu wyglada sytuacja ;)

1

Gielda i handel kursami :)

1

http://www.transfermarkt.pl/alessandria/transfers/verein/2721/saison_id/2014

Oto profil druzyny ;P Laczna wartosc 5 M ojro :D Miejsc na stadionie ponad 5.500 ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?