samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dawno nie bylo tak zeby nam sie tak mecz ustawil od samego poczatku ;)
Licze na gola Luisa bo znowu ma sim-locka w nogach;D
7
Co to za arab?
1
Dzisiaj jest 4 spotkanie w tym sezonie z wiecej niz 2 bramkami ;p wczesniej 3-0 z rayo 4-0 z astana I 0-3 Sevilla we wrzesniu ;p
1
Griezi 3-0.
1
Aleeee jak to nie wpadlo czy tylko ja widzialem gola Las Palmas?
Edit: kontra i 0-2
0
Bez zagladania na barcastuff bys nie wiedzial !;)
0
Nie ;).
1
Zgadnijcie ktorym z naszych graczy jest dzieciak z lewej ;)
https://pbs.twimg.com/media/CY61LrHWcAAJPM8.jpg
28
Grzmot
– Messi? Ostatnio trochę bardziej się do siebie zbliżyliśmy, ale tak naprawdę zawsze mieliśmy dobre relacje. Przed galą Złotej Piłki robiłem za tłumacza między nim i Neymarem. Potem jednak powiedziałem im, że muszą mi zapłacić [śmiech].
0
Szkoda ze Stoke nie strzelilo teraz
2
I wez tu 2h jeszcze czekaj :/ Fifo ratuj ;)
3
Summer 2016 onet.pl - "Teodorczyk w Bayernie"
6
Dzis 300 mecz Enrique jako trenera + (mam nadzieje) 22 mecz z rzedu naszej ekipy bez porazki ;)
21
https://pbs.twimg.com/media/CY71FTKWYAECBVu.jpg:large ;))))
1
Benzema wybija pilke i prosi o zmiane. Ci to maja sztab medyczny w tym roku
2
Remontada :D
0
Co Grzmot zrobil bo wylaczylem mecz?
3
W listopadzie mowilem ze kurs na scudetto Juve wynosi 14 jak ja zaluje ze nie postawilem troche hajsu ;((
2
LFC traci gola a trybuny jeszcze glosniej spiewaja ;))
1
Aleeee zal MU 1-0
10
Nie rozumiem tego ciaglego gadania I tej pewnosci ze z mocnymi rywalami nie dadza juz rady przypominam ze takimi meczami moga podbudowac morale I forme a na ciezsze mecze umiejetnosci I'm nie brakuje moi drodzy ;)
2
Jest I 4 ;) bedzie dycha?;p
1
Benzema :O co gol to ladniejszy
2
Grzmot ale brama
1
Poszedlem po szlugi myslac ze zaraz wpadnie z cornera wracam I wpadla :D
1
Jakie gwizdy na Alena xD
3
Hymn realu tez fajnie sie slucha. Nie tak jak ich gwizdy na wlasna druzyne ale zawsze cos :p
0
Czas na Alena ;)))))
12
Ale doping ;) Gdyby mieli Barcelone na boisku zamiast LFC to by pewnie stadion rozniesli :D Ludzie szykuja gardla a w Hiszpanii kanapeczki na wieczor ;p
2
Ciekawe czy MU wytrzyma do przerwy ;)