samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
LFC 3-3 Lisy strzelaja na 0-1 ;)))))))))
1
Aaa co ta baba z trybun wrzeszczy do Leo ?:D
3
Haha dobrze im tak a cena za Munira moze wzrosnie ;)
1
Alvaro cos pieprzy do Leo czekamy na dziennikarzy ;)
1
Szalik espanyolu i napis na nim jest doskonalym uzwierciedleniem tego z kim dzisiaj gramy ;P
3
Liniowy pokazuje aut dla nas Borbalan podbiega wyciaga zoltko dla Vidala i dyktuje faul dla nich ;)))
2
Mogl chociaz dzisiaj Dougiego zabrac i wpuscic. Ma japonskie korzenie to by na tej prawej pare ciosow na siebie przyjal oni nie czuja bolu :D
2
Koszenie z trawa na CN - Nie pomoglo
Wlasne boisko gwizdy wyklinanie zawodnikow i trasnparenty UFC - Nie pomogly
Na nastepne spotkanie wyjda z dzidami i w koncu wygraja zapamietajcie moje slowa...
1
Oni juz The Bus pozostana bez wzgledu na to jest Mou czy nie Mou :p
1
Inne ciekawe wyniki do przerwy
The Bus - WBA 1-1
LFC-Arsenal 2-2
Villa-Athletic 0-1
71
Pomijajac fakt ze gramy z plemieniem Czukwe-Bukwe to co dzisiaj Messi ich kreci to ja nie mam pytan xD
5
Jak na razie to tylko do Ardy nie leca z lapami ;)
1
Nastepny geniusz. I jak tu nie mowic jeb... murzyn?
1
Ale rajd ;D
1
Jeb...prosto w miesien :/
1
"Fuera" na trybunach kogo te dzikusy wyganiaja ?:D
0
LFC 2-1 po 23 minutach ;)
1
Arsenal juz 1-1 fajnie tak ogladac 3 mecze naraz:D
1
LFC 1-0
2
Przybywam z odsiecza ;D
http://soccer365.ru/live/match-espanol-barselona-smotret-onlayn/
Sopcasty pod nazwami druzyn z prawej a w srodku bezposrednie streamy
2
40 minut do skladow i nadal nie mam pojecia w jakim zestawieniu mozemy wyjsc jedyne pewniaki dla mnie to Marc i Roberto :D
2
Nie zapomnij posprzatac pod lozkiem :D
7
Haha Pique podal dalej :))
1
Tu caly list
1
Aitor wyslal list otwarty "Gracias Barca" jest juz tlumaczenie pl?
4
Ostatni klubowy gol Masche. Za 2 miesiacie mija 8 lat :D
0
Za to jakie zarobki tam maja :))
1
Mam to samo juz nie ciagnie na fioletowa :D
1
Zrobione specjalnie po to by podburzyc relacje i tyle :)
1
Barca na laptopie,LFC w tv Villareal-Athletic na telefonie,fcbarca.com i bet365 na kompie xDD