samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zagadka : ostatniego klubowego gola strzelil prawie 8 lat temu. pol tysiaca spotkan. 3 mistrzostwa kraju w 3 roznych klubach
4
Za szybko odpowiedziales i zepsules mi zabawe...
Tak Suarez :p
1
Wdze ze nowa zabawa na stronce;) Brawo ;)))
A teraz cos ode mnie : Wychowal sie w ubogiej dzielnicy,kochal pilke ale nie nalezal do najgrzeczniejszych.Po rozwodzie rodzicow rzucil chwilowo pilke i lubil sobie popic a do futbolu wrocil glownie dzieki dziewczynie ktora wyyjechala z jego miasta. W mlodosci nie lubil trenerow chcial wychodzic tylko na mecze bo mu sie nie chcialo. 1 czerwona kartke dostal za uderzenie z byka sedziego ktoremu rozwalil nos :D 3 tytuly mistrza kraju w 3 roznych krajach :)
1
W pogoni za szczesciem ;)))
1
Masz racje warto tez zauwazyc jak w ciagu poltora sezonu zmienia sie taktyka trenerow w realu. Carlo gral przewaznie kontra,Benek na skrzydla wrzutka i do tylu a teraz Zidane i gra pilka na polowie rywala ;)
3
Dlaczego w prawie kazdym komentarzu kogos wyklinasz albo wyzywasz?
2
"wracajacy po kontuzji Messi falszuje orkiestre"?
Do formy co prawda nie wrocil ale jesli wg autora tekstu z Munirem i Sandro na skrzydlach gralismy lepiej to czegos tu nie rozumiem ;p Zgodzilbym sie ze Messi nieco zablokowal Neya gdyby druzyna znowu na sile grala na niego ale akurat po jego powrocie bardzo duzo akcji leci lewa strona i nie widac tego "uzaleznienia". Co do obarczania wina Suareza to tez przesada ale krytyka za przestrzelenie setki z 2 metrow ma swoje uzasadnienie ;)
Sezon tak naprawde dopiero sie zaczyna zobaczymy pod koniec jak to bedzie lepiej teraz miec zadyszke i szybko popracowac nad bledami niz w decydujacych fazach :)
Mamy 2-ch nowych graczy mam nadzieje ze jeszcze Nolito dojdzie a wiec w skladzie beda szanse na rotacje i nasze trio tez bedzie moglo nieco odetchnac bo za strzelanie goli odpowiadaja teraz tylko oni i nie ma nikogo kto moze wejsc i zrobic roznice.
1
Zidane - "moje założenie jest takie, że mamy grać swoje, od tyłu, szybko, na połowie rywala i utrzymywać się przy piłce. To jest moja idea futbolu.
Ciekawa wizja odwrotnosc tego co im wpajal przez te pol roku Benek zobaczymy czy sie sprawdzi ;)
1
Rondo to w Hiszpanii i w Anglii jesli sie nie myle a w Polsce to "dziad" ?;p
2
Czy jest jakies inne okreslenie slowa dziad?:)
Masche jaki nur w koncowce :D
1
Jezeli Twoja podstawa do wyrazania opinii sa oceny innych ludzi tez malo wiedzacych na ten temat to gratuluje logiki. Mowisz ze nie wypowiadasz sie na jego temat bo go nie znasz ale chwile wczesniej bierzesz za argument przypadek Douglasa.
Tak wiec reasumujac moje "nie wiecie jak gra to nie hejtujcie nawet jak nie wypali nie tracimy na tym zbytnio" jest bezpodstawnym pieprzeniem a Twoje "nie wypowiadam sie na jego temat bo go nie znam, ale widze jak go inni oceniaja" to genialna ocena sytuacji ;)))
PS: Jezeli nie chcesz dalej czegos ciagnac to nie zgrywaj cwaniaczka tylko normalnie koncz swoja wypowiedz "czlowieczku". Jesli chces cos jeszcze dodac zapraszam na pv.
1
Nie porownuje Douglasa do Neya pod wzgledem umiejetnosci powiedzialem tylko ze jego tez sprowadzalismy z Brazylii i tez nie bylo wiadomo czy sie rozwinie.
Wypozyczylsmy zawodnika praktycznie za darmo do drugiej druzyny ktora gra padake ja mowie zeby ludzie wstrzymali sie z hejtami skoro nic o nim nie wiedza.
Jesli ty wypowiadasz sie widzac jak oceniaja danego gracza inni (z ktorych wiekszosc tez zapewne nie widziala tego gracza) to wlasnie widac ktory z nas probouje na sile udawac madrego.
Pozdrawiam.
2
Nie wymyslam nic zeby kogos "gasic" mowie to co mysle. Chodzi ci o Douglasa?
Douglas byl sprowadzony do pierwszej druzyny w wieku 25 lat i nie pamietam zeby ktokolwiek wiazal z nim jakiekolwiek nadzieje chyba nawet zarzad nie zrozumial co on tu robi. Robert ma 18 lat wypozyczilismy go do REZERW i tak jak wczesniej mowilem jesli nie wypali to go oddamy i tyle a ty mi tu Douglasa jako przyklad podajesz. Neya tez sciagalismy z Brazylii i tez wiele mowilo ze to gwiazda youtuba i szalu nie zrobi dlaczego dajesz tylko ten przyklad ktory jest ci na reke?:)
PS; Pomysl na sensem twoich wypowiedzi zanim mi "poradzisz" wiecej nie pisac.
2
Szalu nie robi ale widac ze ma potencjal nie mowie ze zrobi furore ale 250 tys ojro za rok wypozyczenia nie jest chyba az tak katastrofalnym wydatkiem co nie ?;)
1
Ja mialem konto w 2004 albo 2005-ym ale z niewiadomych przyczyn ono zniknelo i do dzis nie dostalem odpowiedzi od administracji co sie z nim stalo ;)))
3
Ale mnie niesie jak czytam co niektore komentarze o wypozyczonym Roberto.
Pytania do tych ekspertow : Czy ktorykolwiek z Was kiedykolwiek obserwowal tego mlodziaka? Twierdzicie ze widzieliscie wiecej od skautow ktorzy go znalezli?
Z rezerw ktore 2 lata temu nie awansowaly do BBVA tylko dlatego bo to nasza druzyna zrobila sie juz 3 ligowka to co mamy czekac na wychowankow czy probowac odswiezyc sklad ? Brazylijczyk jest wypozyczony nie spelni oczekiwan to go oddamy ale jak patrze na filmiki (wiem to nie jest wielki argument) z jego spokaniami to moze sie swietnie rozwinac i mam nadzieje ze wypali.
Hejtujecie tak jakby to z waszych pieniedzy byl sprowadzony ;)
1
LFC zbyt ryzykownie tak samo Lecester ;) W tym drugim bardziej bym radzil over 2,5
3
Czy można wydedukować, że nie liczysz na Sandro, Adriano i Douglasa?
Nie.
Widac juz calkiem stracil cierpliwosc :D
1
Sa dwie racje :P
1 Cala wina gow.. grajacych smietankowych spadla tylko na Beniteza
2 Benitez ma jedna taktyke : 10 minut pressing na maxa i do tylu budowac mur berlinski :P
3
23 listopada 2015
Przeanalizowaliśmy dokładnie sytuację sportową i chcę zakomunikować, że trener realu Madryt, Rafa Benítez, ma nasza pełne wsparcie i nasze pełne zaufanie.Rafa Benítez zaczął swoją pracę. Dajmy mu pracować, a na pewno przyjdą triumfy.
42 dni pozniej...
"Jestem tutaj dzisiaj, żeby poinformować o postanowieniach, jakie podjął zarząd realu Madryt. Podjęliśmy trudną decyzję, szczególnie dla mnie, o rozwiązaniu kontraktu z Rafą Benítezem jako trenerem pierwszej drużyny."
38
Zidane 2015 - Oddam serce dla tego klubu
Zidane 1998 - https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/12417914_1046838405337985_4717195764688291391_n.jpg?oh=c8b8e3d477127c81306a9f5ab2afe92f&oe=570032DD
"Chcialbym grac dla Barcy" :P
8
Nastepne 4 kolejki real ma lajtowe tak wiec przypuszczam ze balonik pod koniec stycznia bedzie niesamowicie napompowany i znajac zycie znowu z wielkim hukiem sprowadza ich na ziemie prawdziwe druzyny ;P
Zastanawia mnie tylko jedno ; co zrobi real jesli znowu zostana pustki w gablotce? Dymisja Pereza czy znowu zwolnienie trenera? Florek nie jest gosciem ktory ma szacunek albo zaufanie do trenerow i legend klubu tak wiec moze byc ciekawie pod koniec sezonu :) Oby,Oby....
2
Nie zrozumiales o co mi chodzi. Mowie o tym ze gadanie "gdybysmy nie stracili punktow z tym i z tym to mielibysmy +10" jest bez sensu bo idac tym samym tokiem myslenia to real tez tak moze mowic.
Nie wykorzystalismy szansy na 3 pkt. oni grajac po nas tez wiec zamiast gdybac mozemy sie skupic na przyszlosci i tym co mozemy zrobic ;)
15
Tu macie najlepszy moment meczu jesli ktos nie widzial :D
8
Takie kalkulowanie jest dla mnie nie na miejscu. Rownie dobrze smietankowi mogli strzelic Maladze i tez 2.
Jest jeszcze jeden szczegol : nikt nie wie jak do tych meczow by podchodzili gdybysmy wygrywali :) Czasami mam wrazenie ze oprocz miernej formy oni po prostu dmuchaja balonik juz dodaja sobie punkty po naszych poslizgnieciach i potem koncza z reka w nocniku ;)
5
Ban juz sie skonczyl i juz jutro mozna rejestrowac Beniteza :)
5
Zboczeniec
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1674835805889962/?theater
7
Nastepne 3 kolejki czolowki :
Barca - Granada
real-Deportivo
Celta-Atleti
Barca-Athletic
Las Palmas-Atletico
real-Gijon
Malaga-Barca
Atletico-Sevilla
Betis-real
Pod koniec miesiaca mamy Atletico u siebie a smietankowi espanyol tak wiec trzeba spiac poslady :)
5
Cieszynka w nartach to byloby cos ;))))
18
Valencia ostatni raz na Mestalla przegrala 30 listopada 2014 roku z Barcelona 0-1 ;)
Pamietacie tego gola w ostatniej sekundzie? Od tamtej pory nikt ich nie moze pokonac na wlasnym boisku ;)