samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zyje ktos jesCze?:D
15
Drodzy cules ;) Z okazji swiat pragne wam zyczyc wszystkiego najlepszego to byl naprawde zajebisty rok oby nastepnym razem tez byla mozliwosc byc takim dumnym ze swojego klubu jak dzisiaj kiedy przypominam sobie wszystko co sie dzialo od meczu na Anoeta ;))
Gratuluje redakcji za to jak sie stara zebysmy na naszej pieknej stronce dzielili sie tymi wszystkimi przezyciami ale warto wspomniec ze to glownie dzieki swietnej atmosferze na forum czlowiek z 20 razy dziennie tu przesiaduje i dowiaduje sie mase ciekawych rzeczy ;)
PS: Szczegolne zyczenia kieruje do ikony tej strony Dona zyczac mu kolejnej 50'ki w takim tempie, Vicky ktora nie wiem czemu ale lubie (:D) Wisni ktoremu zycze szybkiego powrotu do zdrowia i kibicom realu za dostarczanie mi tak wielu pozytywnych emocji bez was nie mam zycia xD
VeB!
2
Alez to jest sexowne *_*
https://www.facebook.com/861066103932793/videos/983441335028602/
3
Kibice to sa w BPL I w Bundeslidze a w LaLiga to jest tragedia. real ma na trybunach cos co przychodzi ogladac duzo goli jak cos juz nie idzie to chusteczki. U nas na meczu 80 t. narodu z kanapkami ktorzy od czasu do czasu krzycza Leo ;) Wezmy taki Arsenal - nie pamietam nawet czy przez ostatnie 20 lat wygrali BPL ? Liverpool? MU? Niewazne jak jest zobacz na doping tych ludzi ;)
PS: szczerze nie cierpie BPL ale tych ludzi na trybunach I'm zazdroszcze
2
Grzmota moga nie lubic i nie cierpiec kibice innych druzyn przed ktorymi odstawia te szopki z nurkowaniem itd. ale akurat tego bydla z Madrytu nie moge zrozumiec.
Rowno rok temu nap... staty to mu 70 bramek w sezonie wrozyli teraz forma spadla i robia z niego niezla szmate :)
I tutaj jedno pytanie mnie bardzo ciekawi. Co by robili kibice Barcy gdyby Leos przestal tak grac jak teraz?:))
8
Do dzis nie moge uwierzyc jak oni oddali mistrzostwo ;) Ciekawe co Toure opowiadal Suarezowi jak go do tunelu odprowadzal :P
1
Puyola z 2-6 na SB
Xaviego z 5-0 u nas
Ronniego z 0-3 na SB
Messi z Arsenalem
Iniesta? hmm moze z The Bus? Tego gola sie nigdy nie zapomni ;))
1
"Cuatro opublikowało drugą część materiału, która przedstawia całą sytuację z kamery umieszczonej za bramką Keylora Navasa. Na filmiku widać, jak Ronaldo, zmierzając w pole karne, krzyczy w kierunku Fondo Sur: „Pie**olcie się!”. Kiedy atakujący zdał sobie sprawę z obecności kamery, zaczął nawoływać kibiców do dopingowania, jednak każdy gest i każde słowo Portugalczyka wywoływały jeszcze większą falę gwizdów. "
1
Komentarz usunięty
6
Ciekawe jak to bedzie wygladac na koniec ;)
Zloty But
1 Pierre-Emerick Aubameyang Borussia Dortmund 18
2 Gonzalo Higuaín Napoli 16
3 Zlatan Ibrahimovic PSG 15
4 Jamie Vardy Leicester 15
5 Robert Lewandowski Bayern 15
6 Thomas Müller Bayern 14
7 Neymar Barcelona 14
8 Luis Suárez Barcelona 13
9 Romelu Lukaku Everton 13
10 Riyad Mahrez Leicester 13
3
Djorkaeff ( jak slysze to nazwisko od razu mi sie przypomina rok 2000 :P) -" Jak każdy może zaobserwować, Messi, Neymar i Suárez grają jeden dla drugiego. Tak nie jest w Realu Madryt. Jeśli Cristiano nie strzeli gola, a wiemy, że to doprowadza go do szału, to robi z szatni burdel – wyjawił Djorkaeff."
2
Porownanie go do Lukaszenki jest slabym porownaniem bo ten akurat dla swojego kraju bardzo duzo robi ;)
1
A SPH ?
Edit: 2013 :)))
1
W tamtych czasach kazdy mial swoje male stado barankow.
1
Powinien byl napisac "free from these bitches" bardziej by pasowalo :P
1
Dokladnie :D Zamiast zoltej schodzilo sie na pare minut :DD
1
Nasze MSN ma w tym roku lacznie 142 gole.
Szkoda tych 2 miesiecy Leo bo pewnie by 150 peklo ;))
3
Najlepsze to te kiedy zbudowalismy zespol z niczego i z sezonu na sezon bylismy o wlos od awansu do wyzszej ligi.Gralem na "9"ce bo nie mialem tyle sil w plucach zeby po bokach latac ale bramki sie ladowalo niczym Suarez xDD
Najgorsze jest to ze jak juz mielismy zajebisty zespol to przez brak sponsora rozwiazali nasz rocznik i caly misterny plan poszedl w pi.. :D
Aaa no i ostatni mecz sezonu bezposrednio o awans z odwiecznym rywalem a ja zlapalem ospe...
42
Male porownanie :
Manuel Neuer 15/16 : 17 m 28 interwencji 11 czystych kont
Claudio Bravo 15/16 : 12 m 30 interwencji 6 czystych kont
Zdobycze indywidualne i druzynowe 14/15
Neuer : Bundesliga
Claudio : Tryplet,SPE,KMS, Copa America, Zamora,najlepszy bramkarz CA.
Co jak co ale w tym roku to Bravo zaslugiwal na 11 roku a nawet nominacji nie dostal ;)
8
–" Zaskoczyło mnie to, że Isco nawet nie wybiegł na rozgrzewkę w drugiej połowie i ludzie pytali się, co się stało. Przyczyna leży w drugim golu Rayo. Jeden członek sztabu szkoleniowego odwrócił się i zobaczył, że Isco się śmieje. Zakomunikował to Benítezowi, który stwierdził, że takie zachowanie nie zasługuje na grę.
30 grudnia Real zagra z Realem Sociedad na Bernabéu. Benítez przestanie traktować Jamesa jako „nietykalnego”, ponieważ nie podoba mu się jego nastawienie na boisku. Trenerowi bardziej podoba się taki zawodnik jak Kovačić, który będzie więcej biegał i pracował."
2
w ciagu ostatnich 10 lat nie moze byc 7-3 bo Atletico wygralo sezon temu :)
2
humorystycznie to bylo zadnego dogryzania ;)))
0
jakie wieże? gdzie???
17
Czasami czlowiek po prostu siedzi zamulony przed kompem wlazi na fcbarca.com i czytajac co niektore kometarze parska smiechem :)
Hehe dzieki wam ze jest tu taka zajebista atmosfera :)))
2
Rayo po bramce na 1-2 tak usiadlo na smietankowych ze moglo to sie skonczyc naprawde niesamowicie wysoko. Szkoda tej akcji z Krossem czerwo sluszne ale karny to zenada gdzie on k.. faul tam widzial i to w dodatku na zolta?
Szukajmy pozytywow - wysoko wygraja to Benek zostanie a nam to na reke ;)
1
I na koniec wczorajsza akcja PSG i czekamy na mecz smietankowych ;)
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1661153840591492/?theater
5
Carlo Ancelotti - Jest dla mnie wielkim honorem byc czescia Bayernu od nastepnego sezonu. Gdy dowiedzialem sie o ich zainteresowaniu nie chcialem juz rozpatrywac zadnych innych ofert ;)
1
https://www.facebook.com/Troll.Football/photos/a.345973325442890.83467.345971365443086/1661565963883613/?type=3
3
Hahahaha co za swiiiiiiiiiiiiiir :DDD
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1661592620547614/?theater
1
Alves mnie rozwalil xD