1

Wystarczy mi w zyciu codziennym ;D

1

Trzymaj sie ode mnie z daleka w takim razie :D

2

Depresja?

3

Bez recepty to tylko zastrzyk :P

12

1

no przynajmniej jakies pocieszenie :D

1

Jesli od czerwca 2014 masz w glowie taki scenariusz to w okresie styczen-Maj chyba zaginales ;)

1

komedia.

4

Chca sie dobrze przygotowac i zorganizowany bedzie trening w trakcie lotu

1

U mnie jest Niemcy,Rosja,Polska i Turcja ;P

2

Kiedy odpowiedz w sprawie Turana? :D
Hehehe dupeczki w fifie musza niezle plonac teraz jak patrza na nasze wyniki ;)))))

2

No coz szkoda... to se jajecznice zrobie dla zabicia czasu ;'D

2

Co tu tak cicho o tej wczesnej porze?:P
Niedawno byl Wisnia to jakies ciekawe tematy rzucal wie ktos cos gdzie zniknal?

1

No mozliwe ze z wiekiem inaczej do tego podchodzisz;)
A le za to widzialem Puyola,Zidane'a,Del Piero,Pirlo, iiii tak moge wymieniac w nieskonczonosc. Zawodnikow z taka mentalnoscia i sercem dzisiaj jest juz bardzo malo ;)

1

Niech przyjezdza moze kiedys go na miescie spotkam w szaliku FCB i poprosze o autograf :D

1

To ze nasze MSN potrzebuje dobrego zmiennika jest pewne od poczatku sezonu.
Nie mamy zadnego napastnika ktory moze w ciezkich meczach wejsc i cos zmienic a zarzad chce takiego kogos sprowadzic za 3-4M :))
Oczywiscie mam nadzieje ze bez wzgledu na wszystko damy rade ale jesli sprowadzimy takiego powiedzmy Negredo i nic nie zmieni to w lecie juz siegna po powazne wzmocnienie prawda?:) Po co czekac jak mozna przed najwazniejszymi meczami sie wzmocnic? Moim faworytem jes Nolito jakos nikogo innego nie widze poza nim i za taka cene

1

Jesli mam byc szczery (moze to tylko u mnie sa takie odczucia) to Euro jak dla mnie z turnieju na turniej traci na swojej wartosci. Kiedys nie moglem sie doczekac Mundialu konczyl sie to czekalem na Euro byla Italia,Francja,Hiszpania Anglia z tyloma swietnymi zawodnikami a teraz jakos bez tych starych wilkow niezbyt mnie cekaw ten turniej :P

1

Warto zauwazyc ze w tym sezonie moze rozegrac jeszcze 7 spotkan a ma "tylko" 11 parad mniej od calego poprzedniego LM

1

Czysto z ciekawosci : skad u nich akurat 301M i dlaczego w tym roku jest ponad 100M wiecej niz 4 lata temu? Tj od czego to wszystko zalezy ?

1

Chce dominowac a w styczniu zaluje 10 melonow wiecej na porzadnego gracza...

1

32*8 = 256 +27 dla zwyciezcy = 283. A gdzie 18 milionow?:D

6

Jesli chodzi o polskich sportowcow to Dudek jest dla mnie najbardziej irytujacym czlowiekem jakiego widzialem. Taka chinska wersja Grzmota czyli bylem super jestem super bede zajebisty :)

1

http://ultra.zone/UEFA-Champions-League-2015-16

Jak ci w komentarzach losuja swoje pary 1/8? nie rozumiem troche tego symulatora :P

1

Po Copa America podlizuja sie jak moga ;) A to stacja metra a to ambasador .

6

Dolaczam sie do zyczen ;)))
Proponowalbym nawet zeby Donowi redakcja w niedalekiej przyszlosci jakas nagrode dala bo takich uzytkownikow czy kibicow jest bardzo malo no i jest ikona tej strony jak kolega wspomnial ;))
Najlepszego!

11

Nie wiem jak wy ale ja mam spore oczekiwania co do sobotniego meczu :)
Po wczorajszym "widowisku" mam taki niesmak ze nie moge sie juz doczegac optymalnego skladu i (miejmy nadzieje) swietnej gry Leo i Suareza pod nieobecnosc Neya. Wczoraj juz wspominalem ze pod nieobecnosc brazylijczyka Leos szybciej moze wrocic do swojej optymalnej formy bo teraz znowu wszystko przezniego bedzie lecialo.
Ney nam odpocznie na co zasluzyl a od stycznia Vamos!: )))

1

Ale Messi musi byc wkurw.. :D Szybkie podanie sprint w pole karne zeby dostac pilke i ch.. bo Sandro albo Munir traca :DD Chyba z 7 takch sytuacji bylo jesli dobrze wyliczylem :)

8

Ptrzac na sklad i to ze Bayer wyszedl grac na 1000% dziwi mnie zachowanie niektorych "madrych" krytykow druzyny :) Mlodzi lapia doswiadczenie najlepsi odpoczywaja a Leo wraca po kontuzji a wy chcecie w kazdym meczu niewiadomo ile goli i rozpierduchy. To fubol a nie fifa....

13

Dni w serwisie 9
Komentarze 3

Wszystkie o tym ze Piorun jest lepszy :)) Tydzien po gwalcie na SB zalozyles konto i czekales na ta chwile prawda?:D
I jesli juz pytasz o zdanie uzykownikow tej strony to z checia ci odpowiem :
Cristiano Ronaldo moze nawet strzelic 1000 goli w karierze ale i tak nigdy nie bedzie takim pilkarzem jak Messi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?