12

"Jak donosi Sportyou, prezes Królewskich dał do zrozumienia jej pracownikom, że nie wolno im nagrywać oraz puszczać dalej zdjęć, na których widoczny jest łysiejący czubek jego głowy. Według cytowanego medium, niektóre z osób zatrudnionych w Real Madrid TV, które omyłkowo nie dostosowały się do wspomnianego zakazu, otrzymały od Péreza stosowną reprymendę." :D

5

Jedni jezdza do swojej ukochanej pociagiem inni rowerem albo autem a on tylko raz w tygodniu swoim prywatnym samolotem o co wam chodzi....

4

Ktos go musi pocieszyc ;)

0

Akurat zaciekawilo mnie to ze w 80 minucie przy stanie 3-1 wogole jakakolwiek stawke przyjmowali na zwyciestwo pewnie kazdy kto mialby wielka sume postawilby zeby cos pomnozyc :P

1

Przy wyniku 3-1 zerknalem na kursy w live
Gijon - 1.16
X - 50
Betis - 99

Chcialem juz napisac ze ciekawe ile miliarderow wlasnie przelewa na zwyciestwo Gijon :) Ale takim ludziom psikusa zrobili:D

0

wlaczajcie Gijon i patrzcie co sie dzieje ;)))
http://soccer365.ru/live/match-sporting-hihon-betis-smotret-onlayn/

1

ktory to odcinek bo cos nie kojarze? :)

0

Troche o co innego mi chodzilo ale ok polece twoja genialna riposte jak juz tak bardzo tego potrzebujesz;)

0

jak oni te hamburgery zjedza?:D

0

Benitez go przebil i postawil f..tka o_O

3

W koncu spac sie zachcialo tak wiec na koniec
https://www.instagram.com/rafa_benitez_oficial/
Niewazne w jakie zdjecie klikniesz 1 komentarz zawsze "go out" :D Ciekawe czy czyta :P

0

Akcja #RespectArbeloa ciag dalszy
"Tennis star Feliciano López, a self-confessed Real Madrid fan, came out in defence of Álvaro Arbeloa after Gerard Piqué's latest gibe at the ex-Liverpool defender.
López tweeted a riposte which, while not mentioning Piqué by name, made it clear who his intended target was - the message features two puns on the word 'cone' in an allusion to the Barça centre-back's comments - and branded the Catalan "an attention-seeking buffoon"

0

Cos malo aktywny sie Ney zrobil po meczu z Depor zadnych fotek :D
Pewnie wraz z Bartkiem i tatusiem szaleja z japonskimi dziw.i :D

0

Fajnie by bylo w przyszlosci zobaczyc taki zarzad :D
Prezydent - Pique
Dyrektor sportowy - Puyol
Trener - Xavi asystent Iniesta

1

Postanowilem sie przyjzec nieco tegorocznej sensacji BPL czyli Leicester ;)
Klub zalozony w 1884 roku do BPL wrocili po 10 letniej przerwie roznych degradacjach i ciaglych zmianach trenerow (10).
W europejskich pucharach 3 razy odpadli w eliminacjach LE w 1 rundzie ( 2x z Atletico:p)
Puchar Ligi Angielskiej (3): 1964, 1997, 2000
Laczna wartosc rynkowa - 100,10 M Euro
Najdrozsza wyjsciowa jedenastka - 70 M Euro

Wiem ze pewnie nie zdolaja ale zycze im mocnego sponsora zima paru fajnych trasnferow i moze jednak zrobia niespodzianke ;) Fajnie ogladac na polmetku sezonu druzyne ktorej cala wyjsciowa jedenastka jest tansza niz przykladowo De Bruyne a leje czolowke jak chce :D

6

Nie wiedzialem ze w sypialni Lucho dziennikarze maja ukryta kamere O_o
A moze Benzema maczal w tym palce?...
spisek wszedzie spisek...

1

Oczywiscie :) Jesli chcesz zapytac o opinie to mi akurat do gustu nie przypadl i nie rozumiem zachwytow nad tym filmem. Wole cos co daje do myslenia albo smieszy ;)

2

Powspominajmy czyli rok 2011 i nasza podroz po KMS :)
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10153981352524305/?theater
Pep ,Valdes,Puyol,Xavi,Pinto :)))
Mina Neya na koniec bezcenna :D

0

Liga angielska ma tylko jedna rzecz ktorej nie ma hiszpanska>>>kibicow.
co nie sprawia ze ma lepszy charakter no bo niby czyms sie wyrozniaja?
Wyniki w europejskich pucharach masakra jak wpadaja na bayern albo hiszpanskie druzyny to ci robia z nimi Hiroshime wiec nie wiem o co ci konketnie chodzi :P

1

Wlasnie sie dowiedzialem ze Robinho tam gra :D
Tenq ju :P

0

Haha jak krzycza na Daniego zeby im tez autograf dal :D
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10153986785074305/?theater

4

Aktualna pozycja The Bus :D
16 Chelsea 15
17 Swansea City 14
18 Norwich City 14
19 Sunderland 12
20 Aston Villa 6

0

Poprawone :P Dzieki:)

10

Riyad Mahrez - 24 lata, kupiony 11.01.2014 za 750 00 ojro.
Aktualna wartosc 11M ;)

5

3

Wiadomo statystyki nie graja ale warto zauwazyc ze real od 28 lat nie wygral dwumeczu z wloskimi zespolami w LM ;) Od 1987 roku odpadali kolejno z :
Milan
Milan
Torino
Juve
Juve
Roma
Juve
Juve

0

Zawodnicy w dziada pykaja a Leo i Suarez Rudego na bramie postawili i trening strzelecki se robia :D

1

Warto dodac ze dzis zostali wylosowani jako 4 para :D

0

Eurosport za pol h

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?