11

Wchodzi BESTIA.

2

Edit: za duzo piwa ;)

2

Rozwaliles system :D

0

Jak nie wchodzi to nie wchodzi ;D

2

Ja pierdole ;).

1

Goooool brawo jeszcze Ney

2

Wyobrqzcie sobie jak mocno musial przyp.. w Leo ze sam padl z bolu barku na ziemie

1

Kilka minut temu pisales tez o tym jaki to Messi slaby jest teraz :)

1

Ciekawe jak czuje sir madrycka strona kiedy nam gwizdza karny z dupy ;)

1

Gooooooooooollll

1

Myslalem ze Suarez zaraz przytuli strzelca gola :D

1

Haha komedia :D.

2

Serce mi stanelo...

9

Minelo dopiero 18 minut a na stronie zrzedzicie jak stare baby :)
Padnie gol i juz zapomnicie

2

Przed chwila pokazali dwie dziewczyny na trybunach jedna z nich byla VickyFCB

1

Jak nie strzeli to chyba zabije kogos smiechem :)

1

Karny;)))).

1

#czerwonyBenitez

3

Ale o co ci chodzi ? Smial sie nie Pique a caly wszechswiat z tej glupoty waszego zarzadu. Ile tam ludzi pracuje 50-100? Jak moze take wielka firma zrobic take debilny blad I dziwic sie ze ich wysmiewaja?
Arbeloa przygwiazdorzyl i dostal riposte za swoje durne slowa tak wiec jesli troche ruszysz glowa to przypomnisz sobie kto zaczal TA polemike ;)
PS: Pique jest zajebisty!

7

Dziewczynom z tej stronki oferuje darmowe selfie ze mna po co warm jakies Neymary czy Alvesy? ;)

16

Jutro moje piekne oczy w koncu zobacza prawdziwa pilke :D

17

- Sergi Guardiola rozpoczal i zakonczyl kariere w FCB ;)

1

I prad odcinaja ;)))

1

Wiele ludzi chce zeby Rakitic gral tak jak w Sevilli ale nie zauwaza ze tutaj ma zupelnie inna role i dzieki temu sporo osiagamy w ofensywie.

1

Mam takie dziwne wrazenie ze Ivan nie pokazujac sie zbytnio w ofensywie robi sporo w destrukcji o czym swiadczy fakt ze biega najwiecej.

17

Czesc druga z ciekawych pytan zadanych w google :D
Dlaczego Messi...
-jest taki niski
-nie odejdzie z Barcelony
-jest lepszy od ronaldo
-nie zagra na Euro (!!!)
-siedzi na lawce
-jest taki dobry

17

Wpisuje w google "czy messi" i wyswietlaja mi sie takie oto popularne pytania :D
-ma syna
-ma dzieci
-odchodzi z Barcy
-umarl (:DDDD)
-ma tatuaze
-odchodzi do realu
- i ronaldo sie lubia
Nie wiem co to za ludzie ale gratuluje trzezwosci umyslu przy wyszukiwaniu xD

4

Jak to mowi Karol Krawczyk : "Do widzeeeenia,do widzeniaaaa" ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?