samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Wchodzi BESTIA.
2
Edit: za duzo piwa ;)
2
Rozwaliles system :D
0
Jak nie wchodzi to nie wchodzi ;D
2
Ja pierdole ;).
1
Goooool brawo jeszcze Ney
2
Wyobrqzcie sobie jak mocno musial przyp.. w Leo ze sam padl z bolu barku na ziemie
1
Kilka minut temu pisales tez o tym jaki to Messi slaby jest teraz :)
1
Ciekawe jak czuje sir madrycka strona kiedy nam gwizdza karny z dupy ;)
1
Gooooooooooollll
1
Myslalem ze Suarez zaraz przytuli strzelca gola :D
1
Haha komedia :D.
2
Serce mi stanelo...
9
Minelo dopiero 18 minut a na stronie zrzedzicie jak stare baby :)
Padnie gol i juz zapomnicie
2
Przed chwila pokazali dwie dziewczyny na trybunach jedna z nich byla VickyFCB
1
Jak nie strzeli to chyba zabije kogos smiechem :)
1
Karny;)))).
1
#czerwonyBenitez
1
http://www.memypilkarskie.pl/upload/20151228152801uid2406.jpg
Ahh Bale xDD
3
Ale o co ci chodzi ? Smial sie nie Pique a caly wszechswiat z tej glupoty waszego zarzadu. Ile tam ludzi pracuje 50-100? Jak moze take wielka firma zrobic take debilny blad I dziwic sie ze ich wysmiewaja?
Arbeloa przygwiazdorzyl i dostal riposte za swoje durne slowa tak wiec jesli troche ruszysz glowa to przypomnisz sobie kto zaczal TA polemike ;)
PS: Pique jest zajebisty!
7
Dziewczynom z tej stronki oferuje darmowe selfie ze mna po co warm jakies Neymary czy Alvesy? ;)
16
Jutro moje piekne oczy w koncu zobacza prawdziwa pilke :D
17
- Sergi Guardiola rozpoczal i zakonczyl kariere w FCB ;)
1
I prad odcinaja ;)))
1
Wiele ludzi chce zeby Rakitic gral tak jak w Sevilli ale nie zauwaza ze tutaj ma zupelnie inna role i dzieki temu sporo osiagamy w ofensywie.
1
Mam takie dziwne wrazenie ze Ivan nie pokazujac sie zbytnio w ofensywie robi sporo w destrukcji o czym swiadczy fakt ze biega najwiecej.
1
http://ofsajd.onet.pl/newsy/leo-messi-nie-zyje-poinformowaly-zagraniczne-media/kpqjd
17
Czesc druga z ciekawych pytan zadanych w google :D
Dlaczego Messi...
-jest taki niski
-nie odejdzie z Barcelony
-jest lepszy od ronaldo
-nie zagra na Euro (!!!)
-siedzi na lawce
-jest taki dobry
17
Wpisuje w google "czy messi" i wyswietlaja mi sie takie oto popularne pytania :D
-ma syna
-ma dzieci
-odchodzi z Barcy
-umarl (:DDDD)
-ma tatuaze
-odchodzi do realu
- i ronaldo sie lubia
Nie wiem co to za ludzie ale gratuluje trzezwosci umyslu przy wyszukiwaniu xD
4
Jak to mowi Karol Krawczyk : "Do widzeeeenia,do widzeniaaaa" ;)