1



18 sekunda>pomoze mi ktos przetlumaczyc co chce przekazac Ramosowi ten mlody chlopak ? :D Google mi tlumaczy "Ramos chce cie" xD

2

Bylem na 2-dniowym banie wiec nie moglem sie wyrazic w kwestii kary dla Luisa :P
Nurtuje mnie kilka rzeczy. Jesli Suarez twierdzi ze to nie on czekal na nich w tunelu i nawet zawodnicy espanyolu mowili ze to nie on a Masche tam byl to dlaczego sedzia zapisal nazwisko Luisa? Z drugiej strony jesli to nie byl Suarez to dlaczego sie nie probuje bronic nie wychodzi i nie mowi ze jego tam nie bylo?Przeciez to jest jakis absurd jesli rzeczywiscie sedzia zapisal nazwisko innego pilkarza to po pierwsze nalezy go wyj.. za falszywe informacje myle sie?
Czyli gdyby dopisal ze Messi w tunelu katowal kijem do baseballa tego bramkarza to spokojnie by go wyrzucili z ligi dozywotnio ? :D

1

Co do kiboli to przypomniala mi sie sytuacja kiedy wracalem pociagiem z gdanska do wawy akurat w dzien meczu arki i do pociagu wparowalo 30 kiboli a na czele taka laska ze mi oczy prawie przez okno wylecialy :D Po minie bylo widac ze jak podbije to mnie zmasakruje wiec sobie darowalem ta chwilowa milosc xD

1

2 polowa to glownie oszczedzanie sie i trening w dziadka, co jakis czas Ney szarpal lewa strona a po bramce na 4-0 to juz glownie szukali Luisa jak juz akcja szla:)
Jesli patrzec na caloksztalt meczu to Roberto obok Leo MVP ;)

1

Tak jak koledzy wyzej napisali chodzilo mi o konkretnie tego czlowieka. Nie przypominam sobie zeby jakikolwiek redaktor czy admin naszej strony tak sie zachowywal w stosunku do was albo wychwalal ludzi ktorzy grali tak jak te dupki 3 dni temu.

6

Wracajac do El Jaska ktory wlasnie dostaje orgazmu na twitterze to widzieliscie jego wpisy po meczu z espanyolem?
"hahaha Diop-kupic" "Diop "s**ł na matkę" Suareza. Na pewno prawnicy Barcelony pomogą w odwołaniu, jest doświadczenie. :D" itd..

Zenada jak redaktor jednego z najwiekszych serwisow pilkarskich zachowuje sie jak dziecko ze sraczka w kolejce do kibla

1

Jesli mam byc obiektywny to w zawodnikach realu widze ta zmiane (nie liczac Grzmota u niego sa inne kryteria) ze zawodnikom sie chce grac.
Nie ma co czekac na ich porazki maja do polowy lutego latwy terminarz wiec balon bedzie napompowany hardcorowo :p

0

2 karny powinien byc :p.

2

Ale zmiescil ;) .

3

Aaalves Aaaalves ;))

1

Z trio robi sie kwartet ;p

1

Aleee akcja brawo

2

Spojrzcie na trybuny ;) 70000 ludzi sieedzi sobie kanapeczki piwko selfie. Genialny doping normalnie noworodka mozna uspic w tej ciszy ;p

1

Zbyt powaznie do tego podchodzisz :) Tak jak powiedzialem nie wiem kim jest autor tekstu zacytowalem bez dodawania ze to HD pisalo ;)

1

Tak naprawde to na fioletowej ciezko jest rozroznic trolla od kibica realu i nie wiadomo po czyjej stronie jest. A nawet jesli to kibic "mojego" klubu to co z tego ? :)

1

No zauwazylem tego goldena kozacko troluje :D

8

13

Zaczelo mnie wczoraj ciekawic jak to jest z ultrasami w Hiszpanii wiec zrobilem sobie taka tabelke z reszta druzyn nie tylko FCB i real.
1. Biris (Sevilla, 1975)
Zgody : Riazor Blues (Deportivo)
Kosy: Supporters Sur (Betis) Brigadas Amarillas (Cádiz) Frente Atlético (Atlético)
2. Ultras Sur (real Madrid, 1980)
Zgody : Brigadas Blanquiazules (espanyol)
Kosy:Boixos Nois (Barcelona) Frente Atlético (Atlético) Gorri (Osasuna) Abertzale Sur (Athletic Bilbao), Herri Norte Taldea (Athletic Bilbao) Celtarras (Celta Vigo), Riazor Blues (Deportivo la Coruna) oraz Pena Mujika (Real Sociedad).
3. Boixos Nois (Barcelona, 1981)
Zgody: Gorri (Osasuna) Pena Mugika (Real Sociedad) Frente Atlético
Kosy:Ultras Sur (real Madrid) Brigadas Blanquiazules (espanyol) Yomus (Valencia)
Ligallo Fondo Norte (Real Zaragoza) Herri Norte Taldea (Athletic).
4.Peña Mujika (Real Sociedad, 1981)
Zgody: Gorri(Osasuna), Bukaneros (Rayo), Biris (Sevilla) Boixos Nois (Barcelona)
Kosy:Frente Atlético (Atlético), Ultras Sur (Real Madrid), Herri Norte Taldea (Athletic)
5.Herri Norte Taldea (Athletic, 1981)
Zgody : Bukaneros (Rayo) y Celtarras (Celta)
Kosy : Ultras Sur (real Madrid), Boixos Nois (Barcelona), Peña Mujika (Real Sociedad).
6. Frente Atlético (Atlético, 1982)
Zgody : Supporters Sur (Betis) y Boixos Nois (Barcelona)
Kosy ; Ultras Sur (real Madrid), Riazor Blues (Deportivo), Biris (Sevilla),Peña Mujika (Real Sociedad)

10

Ale zbir z tego Luisa :D Czekal sam na cala druzyne "przeciwnikow" :)))

1

Pods mi ktos ta strone na ktorej sledzilismy lot do Japonii?

1

Autokorekta:p.

26

Sport: " Florentino zdradzil Beniteza"
Haha z Kim? xD
Ciekawe czy Benzema to nagral...

1

Czytam ze suma odstepnego za Isco 25M funtow I zastanawiam sie czy by przyszedl do nas a jak juz to na jaka pozycje? Pomoc juz scisk jedyne co mozna my zaoferowac to rotacje z MSN a na to sie raczej nie zgodzi :p

38

Ciekawa wypowiedz znalazlem co prawd sprzed 5 lat ale zawsze cos :p kolo odpowiada smietankowym ;)

Zapewne wiele osób zastanawia pytanie. Z kim zgody i kosy ma Real Madryt (Ultras Sur), a z kim FC Barcelona (Boixos Nois)? Dzisiaj rozwiążę ten problem i odpowiem na wasze pytanie.

Jak już wcześniej pisałem, w Hiszpanii jest trochę inaczej niż w Polsce. U nas jak ma się zgodę, to się z drużynę przeciwną dopinguje (np. Lech, Cracovia, Arka czy też Legia, Pogoń, Olimpia i Zagłębie Sosnowiec). A w Hiszpanii jest tak, że poszczególne grupy razem się trzymają (w waszym przypadku Ultras Sur).

FC Barcelona ma zgodę z Indar Gorri (Osasuna) oraz z Pena Mugika (Real Sociedad). I na tym się nasze zgody kończą. Wiele osób może dziwić, dlaczego nie ma tutaj wymienionych ultrasów Atletico Madryt. Jednak prawda jest taka, że Barca i Atletico są sobie obojętne.

Z kim Barcelona (Boixos Nois) ma kosy? Brigadas Blanquiazules (Espanyol), Ultras Sur (co oczywiście nikogo nie dziwi), Yomus (Valencia) oraz Ligallo Fondo Norte (Real Zaragoza).

Tak wygląda to w Barcelonie. A jak jest z Realem?

Wy macie zgodę z Brigadas Blanquiazules (Espanyol) i to chyba nikogo nie powinno dziwić. Co ciekawe na tym się wasze zgody kończą.

Czas na wasze kosy. Boixos Nois (FC Barcelona), Frente Atlético (Atletico Madryt), Abertzale Sur (Athletic Bilbao), Herri Norte Taldea (Athletic Bilbao) Celtarras (Celta Vigo), Riazor Blues (Deportivo la Coruna) oraz Pena Mujika (Real Sociedad).

Jak widać, aż dwie grupy z Bilbao nie lubią się z Ultras Sur.

Myślę, że choć troszeczkę wyjaśniłem jak wygląda sytuacja Realu i Barcelony jeżeli chodzi o zgody i kosy.

Pozdrawiam

2

Barca odrzucila oferte Kloppa za Ter Stegena
MU interesuje sie wszechswiatem"
Suarez w City
Messi chce odejsc bo jego prababcia ze strony wujka byla fanka Chelsea...

W sumie to zastanawiam sie dlaczego skoro sa Oscary i Zlote Maliny to dlaczego nie ma nagrody dla debili roku. Brytyjscy dziennikarze zgarnialiby ta prestizowa statuetke co roku :)

3

Ney vs Espanyol

13

A potem sie mowi "no to racism". W przypadku Diopa to haslo wogole go nie dotyczy przyjechal se na nasz stadion i wyklina matke naszego pilkarza po czym w wywiadzie mowi ze jakby chcieli to by na noszach nas zdejmowali. Hiszpanskie slonce chyba mu ten ciemny mozg wypalilo.
Na miejscu Luho oszczedzilbym Neya i Leo w rewanzu bo po takiej serii kos jakie im serwuja te mierdy w koncu ktorys (odpukac) dostanie urazu.

3

Czekam na komentarz tych ludzi ktorzy ostatnio caly czas mowia ze po powrocie Leo druzyna gra zle

1

Tymczasem Rayo prowadzi z Atleti ;))) Jeszcze 1 gol i wchodzi mi kurs 3.30 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?