samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Aleeee ;dDD
1
Zobaczycie beda w 8ke konczyc :)
1
Chyba obrazil Luisa zobaczymy sedzia byl obok napewno wychwycil
0
Czuje ze to nie koniec ;)
1
Jest i kolejne czerwo dzisiaj tym razem dla Betisu :P
2
SopCast lepszy ;)
1
moge ci jeszcze podac wersje po angielsku jesli tak bardzo chcesz;)
I wish Zinedine Zidane all the best. He was one of the best players in football history. He knows everything about football, teams and the media. I don't want him to have full sucess, because I'm a fan of Barcelona;-)
1
"Jest jednym z absolutnie najlepszych. Wie wszystko o futbolu. Nie mogę mu jednak życzyć samych sukcesów, ponieważ jestem kibicem Barcelony."
10
"jeden z najlepszych"
Przed napisaniem dokladnie przeczytaj jest art. na stronie ;)
1
Mam nadzieje ze Turan wszysko dokladnie poukladal w glowie przed meczem i nie rzuci ktoryms z zawodnikow espanyolu ;D
2
http://mywebtv.info/digi-sport-1-online
1
Negredo hat-trick i 4-0 ;))) Kurs na over 2,5 byl 1,93 czulem ze warto ;)
5
Ja jestem wiary Apostolskiej I tez swietuje dzisiaj I do 13go ;p
1
Jeszcze nizej niech ustawia ta kamere w Mirandes to mozna wlaczac w HD I czuc sie jak na tybunach
1
Uffff deportivo 1-1 kupon uratowany ;)
1
9
Arena Sport (Cro) Croatian
C+ Sport (Pol) Polish
Digi Sport 1 (Rom) Romanian
Digi Sport 2 (Hun) Hungarian
Eurosport 2 (Swe) Swedish
Sport TV (Por) Portugese
TV3 Sport 1 Danish
ViaPlay (Den) Danish
ViaPlay (Fin) Finnish
ViaPlay (Nor) Norwegian
Viasat Football (Nor) Norwegian
5
Luxemburgo - "Szatnia należy do piłkarzy tylko do pewnego stopnia, w całości rządzi nią trener. Cristiano musi wiedzieć, że trenerem jest Zidane, a nie on sam.
– Barcelona to dobry przykład pod tym względem. Pokazuje, że Messi jest tylko piłkarzem. Jest gwiazdą, ale to tylko zawodnik, tutaj postawiono limit.'
5
U nas zagadki i heheszki wlazisz na fioletowa a tam "Wsciekly Benitez" na glownej xDD
1
Skrot jesli ktos chce ;))
1
Alez mnie meczyk ominal;( Athletic-Villareal do przerwy 0-2 po przerwie 3-2...
1
Barcy na kuponie nie mam ale za to jest Rayo i over 1 gola z kursem 3.30 ;)
22
Bale w sklepie z bielizna
1
Podawajcie takie pytania zeby w googlach szybko nie znaleziono odpowiedzi :D
Z: Ile dzisiaj wygramy ? :D
0
Racja ;P
1
Byly znany pilkarz,kiedys w trakcie meczu LM nie wytrzymal i zrobl siku za swoja bramka :D
2
Brawo Mathieo ;)
4
real Madryt.
1
Nie ;) Nie skonczyl kariery I gra w topowym klubie :p
0
Zapalki :D.