samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale klepka LFC
1
Myslalem ze w kategorii bokserskiej Southpaw dlugo nie bedzie mialo rywala do konkurencji ale wlasnie wrocilem z "Creeda" i powiem film jest..za-je-bi-sty!
Sly jedna z najwiekszych rol zycia.Fabula, muzyka,sposob krecenia walk tez bomba.Jednym slowem goraco polecam :))
1
Barcelona don't expect a deal on Celta winger Nolito (29) soon. Celta don't accept loan plus verbal promise to sign him in summer. [md]
1
Poki co to LA gazetta... to podaje jak mi klub jeszcze nic nie oglosil ;)
1
Dali mu 3 walki z niezbyt wymagajacymi rywalami teraz rzucaja bestie I sie dziwia dlaczego jest w drodze do szpitala.Nie ujmujac tego ze dobrze walczyl to po tym jednym ciosie mam wrazenie ze Wilder specjalnie wyczekal kilka rund zeby za wczesnie nie skonczyc ( subiektywna ocena)
8
Komentarz usunięty
1
Rojiblancos i materace to ta sama druzyna (Atletico) :D
2
Przypomniales mi;))
3:20 tego holdu nigdy nie zapomne ;)
1
Final z Arsenalem ;) Gdybym mial slabe serce to zawalu bym dostal z radosci po golu na 1-1 I 1-2 ;)
1
Ja celuje w Atletico. Pilkarze sa wypoczeci w miare to dobry moment na dwumecz z nimi
3
Szczerze? Nie widze w tym nic romantycznego ;) Pusty stadion I Hazard obok niego rzeczywiscie wrazenia na cale zycie :D
13
Komentarz usunięty
1
Transmisja z losowania bedzie na RFEF TV ale nie moge nigdzie znalezc linku do transmisji pomoze ktos znalezc?
2
Przed meczem Leos zaprezentuje kibicom 5 ZP ;)
1
Pilkarze dostali dzisiaj wolne ;)
2
Ogolnie to jestem wielkim milosnikiem filmow i chyba nie ma takiego dnia zebym przed snem czegos nie zobaczyl ale taki gwalt dla oczu typu "oboje sie kochaja nie mowia sobie i na zlosc drugiemu zaliczaja partnerow jeden po drugim zeby po 15 latach sobie milosc wyznawac" to juz byl nadmiar jak dla mnie ;)
Dzisiaj wracam do tematu gangsterskiego i jestem pewien ze malo kto slyszal o miniserialu Brygada (14 odcinkow) kozak film polecam looknac jedna jedyna ruska produkcja ktora w zyciu obejrzalem i sie nie zawiodlem ;)
8
Podziwiam panow ktorzy daja sie namowic swoim pannom na obejrzenie melodramatu. Wlasnie mam ochote popelnic samobojstwo.
Dobranoc VeB....
0
Chcialbym takie pary :)
Barcelona-Atletico
Bilbao-Valencia
Mirandes-Las Palmas
Sevilla-Celta
1
Tym razem to nie faks Pereza sie zepsul ahahaha padne na zawal dzieki nim :DD
komunikat klubu: Niepoinformowanie Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej o zawodnikach z kategorii juniorskich w drużynach, które FIFA uznaje za przynależne do Akademii: również nieprawda. real Madryt zawsze informował Hiszpańską Federację Piłkarską o zawodnikach zarejestrowanych do tych kategorii, czego dowodem jest fakt, że każdy z nich cieszy się odpowiednią licencją Federacji
69
Jerome Valcke - sekretarz generalny fifa ktorego w zeszlym roku zawiesili w zwiazku z afera korupcyjna zostal wczoraj zwolniony ze stanowiska za probe opoznienia bana dla realu i Atletico.
https://pbs.twimg.com/media/CYrjdBZUwAAjw2k.jpg:large ;))))
2
Nolito (Celta): "Barça rumours? I'm here at Celta now, as you can see. I have a contract here and I feel comfortable."
Wypowiedz sprzed 2 godzin ;)
1
Plusem tego jest to ze my mielismy Neya i Suareza zaklepalismy a oni do 2017 beda z Benzema i 32 letnim Grzmotem w ataku :D
1
Mniejsza wersja Puyola ;)))
7
Dopiero dostalem sie do internetA :D Co ja widze real z zakazem mimo ze maja pelny sklad to i tak hahaha :DD
Swoja droga ostatnio czytalem ich podsumowanie roku wg miesiecy tj podsumowanie wszystkich skandali itd juz moga zaczynac
Styczen - Benitez zwolniony,Ban transferowy...
12
http://www.bolaparlay.com/wp-content/uploads/2016/01/t_mirandes.fc-bola-parlay.jpg
Zenska sekcja Mirandes :D
2
Marcias Varela (jesli dobrze zalapalem to dziennikarz i kibic Vigo) napisal ze Celta nie chce ani Sandro ani Munira i dyrekcja nie chce zaakceptowac oferty za Nolito.
Jesli zle przetlumaczylem to mnie poprawcie : "Giro en la operación Nolito.Berizzo no quiere ni a Sandro ni a Munir y la directiva no acepta no cobrar nada hasta junio.Gran noticia"
22
Boisko mi wyczyscili kolo mieszkania wiec jutro ide sprobowac to co Messi robi 10-15 razy w meczu czyli bieg i w ulamku sekundy obrot o 135 stopni i dalej dzida do przodu.
O wynikach poinformuje jesli oczywiscie nie polamie sobie nog albo nie zgarna mnie do zakladu psychiatrycznego.
Visca el Barca!
1
Druga polowa to widac ze sie oszczedzali w sumie bardzo dobrze prowadzac 1-5 mogli nawet lezec na murawie byle dociagnac ten wynik ale nie wiem dlaczego mowisz ze Leo mocno srednio skoro w pierwszej polowie doslownie gwalcil espanyol?
2
Dzisiejsze transparenty
Nie zrozumialem ostatniego : "Pau,twoja noga jest liderem" (?)
4
Niedziela
15:00 LFC-MU
16:00 real-Gijon
17:00 Stoke-Arsenal
20:30 Barca-Athletic ;)))