1

Jedyny moment meczu w ktorym Vidal stoi nastepny taki obrazek po koncowym gwizdku :D

6

Iniesta oszalal ;)))))

1

Haha niesamowity jest ten Gonzalez :D No jak tu o nim nie mowic?

0

Mimo wszystko trzeba uwazac 2-0 to nie jest pewne zwyciestwo

3

I tak by mu zabrali wiec przynajmniej sprobowal ;P

7

Z innych boisk do przerwy
Lisy-Totki 0-1
LFC-Nie wiem kto 1-0

0

A Tebas siedzi i zawija w te sreberka ;)))

4

Pierwsze 10 minut to byla taka nerwowa ze pol paczki wyjaralem chyba :D
Brawo dla defensywy dzisiaj graja zajebiscie. Bilbao wogole oddalo celny strzal?

0

Komentarz usunięty

0

Zolta dla Iniesty za podniesienie reki w gore. Dlaczego nie czerwo gdzie tu sprawiedliwosc?

0

Jesli 1 polowe pociagniemy 3-0 to niech Douglasa wpuszcza ;D

4

Gdzie nie spojrze widze Rakiticia :;)))

2

Tak koncza druzyny ktore chca z nami otwarty futbol zagrac :P

0

Ale mi sie morda cieszy :D Trybuny jak cicho teraz xD

1

gooooool 2-0!!!!!!!!!!!!!

0

No i sie zmeczyli ;))))

0

Turan ty mistrzu widzieliscie co zrobil?

3

hahaha goooooooooooooooooooooooooool :D

0

Malo brakowalo ;D

0

Ale strzal ;)

2

Ivan dzik jest wszedzie ;)

3

ojojoj ale cisna :O

2

Ciekawe czy kibice Barcy sprzed 3 dni nie czuja wstydu slyszac trybuny Bilbao

1

Tymczasem Puchar Francji ;
117' Gaillard 1 - 2 Monaco
live 117' Mantes 1 - 1 Nantes
live 114' Trelissac 1 - 1 Lille

1

Co to za nowe gimbusy w trakcie kazdgo meczu wlaza tu z tymi durnymi reklamami? Readkcjo nie mozecie perma dac zeby caly czas nie otwieraj nowego konta i tu nie wprowadzal ludzi w blad?

3

W ataku MAN wiec nie ma czym sie martwic ;P

0

Munir na Baskow ;) Zaluje ze nie Vidal ale zobaczymy jak to bedzie .

2


Jest jakikolwiem artykul po polsku z historia tego pana i jak dalej potoczyly sie jego losy? Od wczoraj jestem w szoku i bardzo chcialbym dowiedziec sie o nim wiecej ale wszystko po meksykansku....

2

Ja zaczalem kibicowac po przejsciu R10 do dzisiaj nic nie sprawilo mi tak wielkiej radosci jak gol Belettiego z Arsenalem mimo ze za Guardioli zagralismy najweksza pilke ever ;)

5

Jadlem kolacje, dzieki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?