samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedyny moment meczu w ktorym Vidal stoi nastepny taki obrazek po koncowym gwizdku :D
6
Iniesta oszalal ;)))))
1
Haha niesamowity jest ten Gonzalez :D No jak tu o nim nie mowic?
0
Mimo wszystko trzeba uwazac 2-0 to nie jest pewne zwyciestwo
3
I tak by mu zabrali wiec przynajmniej sprobowal ;P
7
Z innych boisk do przerwy
Lisy-Totki 0-1
LFC-Nie wiem kto 1-0
0
A Tebas siedzi i zawija w te sreberka ;)))
4
Pierwsze 10 minut to byla taka nerwowa ze pol paczki wyjaralem chyba :D
Brawo dla defensywy dzisiaj graja zajebiscie. Bilbao wogole oddalo celny strzal?
0
Komentarz usunięty
0
Zolta dla Iniesty za podniesienie reki w gore. Dlaczego nie czerwo gdzie tu sprawiedliwosc?
0
Jesli 1 polowe pociagniemy 3-0 to niech Douglasa wpuszcza ;D
4
Gdzie nie spojrze widze Rakiticia :;)))
2
Tak koncza druzyny ktore chca z nami otwarty futbol zagrac :P
0
Ale mi sie morda cieszy :D Trybuny jak cicho teraz xD
1
gooooool 2-0!!!!!!!!!!!!!
0
No i sie zmeczyli ;))))
0
Turan ty mistrzu widzieliscie co zrobil?
3
hahaha goooooooooooooooooooooooooool :D
0
Malo brakowalo ;D
0
Ale strzal ;)
2
Ivan dzik jest wszedzie ;)
3
ojojoj ale cisna :O
2
Ciekawe czy kibice Barcy sprzed 3 dni nie czuja wstydu slyszac trybuny Bilbao
1
Tymczasem Puchar Francji ;
117' Gaillard 1 - 2 Monaco
live 117' Mantes 1 - 1 Nantes
live 114' Trelissac 1 - 1 Lille
1
Co to za nowe gimbusy w trakcie kazdgo meczu wlaza tu z tymi durnymi reklamami? Readkcjo nie mozecie perma dac zeby caly czas nie otwieraj nowego konta i tu nie wprowadzal ludzi w blad?
3
W ataku MAN wiec nie ma czym sie martwic ;P
0
Munir na Baskow ;) Zaluje ze nie Vidal ale zobaczymy jak to bedzie .
2
Jest jakikolwiem artykul po polsku z historia tego pana i jak dalej potoczyly sie jego losy? Od wczoraj jestem w szoku i bardzo chcialbym dowiedziec sie o nim wiecej ale wszystko po meksykansku....
2
Ja zaczalem kibicowac po przejsciu R10 do dzisiaj nic nie sprawilo mi tak wielkiej radosci jak gol Belettiego z Arsenalem mimo ze za Guardioli zagralismy najweksza pilke ever ;)
5
Jadlem kolacje, dzieki :D