samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W sumie juz zaczynam rozumiec oczekiwania kibicow. Leo powinien wrocic na wlasnej polowie odzyskac pilke sam sobie podawac na skrzydlo kiwac po 5-6 na koniec podac do Luisa I ten powinien ladowac gole.
Brawo ;*
1
Haha jaki hejt na stronce :D Mess I na lawe Messi czlapie Mess I fe :DD jestescie smieszni przed nami 2 polowa mam nadzieje na Ivana zeby gra sie ogarnela I jeslo nam znowu Leo tylki uratuje radze tym geniuszom nizej pojsc I wsadzic leb gleboko do kibla moze wytrzezwiejecie
5
Ten moment kiedy zdajesz sobie sprawe ze bez Ivana nie istniejemy w srodku ;)
1
Digi sport 1 zawsze pokazuje mecze Barcy bez zacinek i w super jakosci ;)
1
Problem Neya o chyba byl wczesniej pamietacie ze po 1 meczu z Athletic nie pojawil sie na treningu? Niech lepiej wypocznie jutro damy rade z Arda na lewej ;)
1
Chcialem sie za niego zabrac w wolnym czasie ;) Z nowinek wieksze wrazenie zrobil na mnie jeszcze Creed nie spodziewalem sie ze 7 czesc Rocky'ego moze stac na rowni z 1 ;)
1
Hm Everesta nie ogladalem ale Podziemny Krag tez genialny wiec ciezko mi doradzic ;) Najlepiej obejrzyj oba i tyle ;P
1
W koncu doczekalem sie Marsjanina z lektorem ;P Zajebisty filmik ogladac jak ktos jeszcze nie zdazyl ;) http://www.cda.pl/video/553675f9
1
Co do jutrzejszego sedziego to patrze na staty I widac nie boi sie dawac kartek no I jeszcze to mi wyskoczylo w Google :D
http://www.weloba.com/sites/default/files/images/general/ramos-ha-sido-un-descaro.jpg
0
Prosze o pomoc z aplikacja messenger szukam szukam nie moge znalezc odpowiedzi.
Kilka miesiecy temu jak gadalem z kims przez przypadek nie wiem w co wlazlem ale numer telefonu tej osoby mi sie pokazal. I tutaj pytanie jak jeszcze raz sprawdzic ?
10
Okladka Marci
http://estaticos01.marca.com/assets/multimedia/imagenes/2016/01/22/14534215283423.jpg
"Jesli tylko straca czujnosc"
Okladka MD
http://estaticos03.marca.com/assets/multimedia/imagenes/2016/01/22/14534251937953.jpg
"Wierny Barc'ie"
Po premierze melodramatu "Zidane" na madryckich ekranach czas na sci-fiction "Neymar w realu" ;)))
1
Zastanawiam sie kto ci dal plusy za te wrozby ;)
1
real Madryt tak dlugo sie naogladal na nasze plecy ze przecietnego czlowieka wdza tak
http://thumb7.shutterstock.com/display_pic_with_logo/235552/235552,1245059411,1/stock-photo-a-man-with-the-head-turned-back-facing-the-camera-the-concept-of-ignoring-isolated-on-white-32053264.jpg
2
Sevilla 2-0... szkoda liczylem na pare Las Palmas-Mirandes w nastepnej rundzie :P
3
O wygralismy z realem niewazne w co i tak sie ciesze :DD
4
Nie wiem czy bylo...Ney swintuch ;D
http://sportowybar.wp.pl/gid,18118238,kat,1041241,title,Neymar-zaprosil-piekne-blizniaczki-do-Barcelony-Kobiety-daly-mu-kosza,galeria.html
1
Szczerze to nie czepiam sie Grzmota tylko tych idiotow ktorzy ta reklame wymyslili ;)
6
Haha co to jest? :DD
21
28-letni Irańczyk wepchnął pod nadjeżdżający wagon metra 20-latkę na stacji Ernst-Reuter-Platz w Berlinie. Zatrzymany byl pod wplywem alkocholu I narkotykow i nie znali sie z ofiara.
Jeszcze niech samochod I mieszkanie dadza biednemu ;(
1
Hazard w obecnej formie moglby zostac siatkarzem poniewaz nigdy nie traci w siatke :D
2
Tymczasem smietankowi na wspolnej kolacji. Zauwazcie ze na stole zostawili tylko butelki z woda ale szklanki zapomnieli schowac :D
https://pbs.twimg.com/media/CZMm9UCWQAAB7sF.jpg
1
Znawcy hiszpanskiego mam prosbe ;) Rozszyfrujcie dzisiejsze 10 tweetow Piqueta I ten ostatni Masche :)
2
Zrodlo?
4
Munir jak na razie nie ma tyle sil ani umiejetnosci zeby pociagnac gre dalej oprocz gola ktorego w 3/4 zrobili Arda I Ivan to przegrywal wszystkie pojedynki 1 vs 1 fizycznie tez nie dawal rady w 2 polowie.
Wypozyczyc go sprzedac Sandro I brac Nolito WG mnie to bylby najlepszy ruch
2
Mowilem ze 2-0 to nie jest pewna wygrana
1
No i swoje zrobili.....
1
Niemozliwe. Oni nenawidza smietankowych
2
Ale refleks :O
0
Munir jaki byczek xD
4
Biegnij w strone wlasnej bramki i odbierz pilke nie odwracajac sie do przeciwnika - Sergio Busquets ;)