5

W sumie juz zaczynam rozumiec oczekiwania kibicow. Leo powinien wrocic na wlasnej polowie odzyskac pilke sam sobie podawac na skrzydlo kiwac po 5-6 na koniec podac do Luisa I ten powinien ladowac gole.
Brawo ;*

1

Haha jaki hejt na stronce :D Mess I na lawe Messi czlapie Mess I fe :DD jestescie smieszni przed nami 2 polowa mam nadzieje na Ivana zeby gra sie ogarnela I jeslo nam znowu Leo tylki uratuje radze tym geniuszom nizej pojsc I wsadzic leb gleboko do kibla moze wytrzezwiejecie

5

Ten moment kiedy zdajesz sobie sprawe ze bez Ivana nie istniejemy w srodku ;)

1

Digi sport 1 zawsze pokazuje mecze Barcy bez zacinek i w super jakosci ;)

1

Problem Neya o chyba byl wczesniej pamietacie ze po 1 meczu z Athletic nie pojawil sie na treningu? Niech lepiej wypocznie jutro damy rade z Arda na lewej ;)

1

Chcialem sie za niego zabrac w wolnym czasie ;) Z nowinek wieksze wrazenie zrobil na mnie jeszcze Creed nie spodziewalem sie ze 7 czesc Rocky'ego moze stac na rowni z 1 ;)

1

Hm Everesta nie ogladalem ale Podziemny Krag tez genialny wiec ciezko mi doradzic ;) Najlepiej obejrzyj oba i tyle ;P

1

W koncu doczekalem sie Marsjanina z lektorem ;P Zajebisty filmik ogladac jak ktos jeszcze nie zdazyl ;) http://www.cda.pl/video/553675f9

1

Co do jutrzejszego sedziego to patrze na staty I widac nie boi sie dawac kartek no I jeszcze to mi wyskoczylo w Google :D
http://www.weloba.com/sites/default/files/images/general/ramos-ha-sido-un-descaro.jpg

0

Prosze o pomoc z aplikacja messenger szukam szukam nie moge znalezc odpowiedzi.
Kilka miesiecy temu jak gadalem z kims przez przypadek nie wiem w co wlazlem ale numer telefonu tej osoby mi sie pokazal. I tutaj pytanie jak jeszcze raz sprawdzic ?

10

Okladka Marci
http://estaticos01.marca.com/assets/multimedia/imagenes/2016/01/22/14534215283423.jpg
"Jesli tylko straca czujnosc"

Okladka MD
http://estaticos03.marca.com/assets/multimedia/imagenes/2016/01/22/14534251937953.jpg
"Wierny Barc'ie"

Po premierze melodramatu "Zidane" na madryckich ekranach czas na sci-fiction "Neymar w realu" ;)))

1

Zastanawiam sie kto ci dal plusy za te wrozby ;)

2

Sevilla 2-0... szkoda liczylem na pare Las Palmas-Mirandes w nastepnej rundzie :P

3

O wygralismy z realem niewazne w co i tak sie ciesze :DD

1

Szczerze to nie czepiam sie Grzmota tylko tych idiotow ktorzy ta reklame wymyslili ;)

6

Haha co to jest? :DD

21

28-letni Irańczyk wepchnął pod nadjeżdżający wagon metra 20-latkę na stacji Ernst-Reuter-Platz w Berlinie. Zatrzymany byl pod wplywem alkocholu I narkotykow i nie znali sie z ofiara.

Jeszcze niech samochod I mieszkanie dadza biednemu ;(

1

Hazard w obecnej formie moglby zostac siatkarzem poniewaz nigdy nie traci w siatke :D

2

Tymczasem smietankowi na wspolnej kolacji. Zauwazcie ze na stole zostawili tylko butelki z woda ale szklanki zapomnieli schowac :D
https://pbs.twimg.com/media/CZMm9UCWQAAB7sF.jpg

1

Znawcy hiszpanskiego mam prosbe ;) Rozszyfrujcie dzisiejsze 10 tweetow Piqueta I ten ostatni Masche :)

2

Zrodlo?

4

Munir jak na razie nie ma tyle sil ani umiejetnosci zeby pociagnac gre dalej oprocz gola ktorego w 3/4 zrobili Arda I Ivan to przegrywal wszystkie pojedynki 1 vs 1 fizycznie tez nie dawal rady w 2 polowie.

Wypozyczyc go sprzedac Sandro I brac Nolito WG mnie to bylby najlepszy ruch

2

Mowilem ze 2-0 to nie jest pewna wygrana

1

No i swoje zrobili.....

1

Niemozliwe. Oni nenawidza smietankowych

2

Ale refleks :O

0

Munir jaki byczek xD

4

Biegnij w strone wlasnej bramki i odbierz pilke nie odwracajac sie do przeciwnika - Sergio Busquets ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?