1

Marca i AS juz zaczely kampanie "Mouback" :P Obie okladki zatytulowane "Mourinho wolny" :) Z kolei MD I Sport "Mou wyrzucony" :DD

A co do tych 40M ktore ma w kontrakcie to musialby byc najwekszym idiota na kuli ziemskiej zeby tych pieniedzy nie wziac i prosze was nie mowcie tu o honorze i innych pierdolach bo to nie jest milion albo 2 a cale 40!
Co innego jesli Romek zagrozil ze zbombarduje mu chate to bardziej prawdopodobne ;P

0

Czytalem ze pa juz pare zawalow za soba wiec tacy "bogacze" nie zyja zbyt dlugo ;P

0

A ja tam bardzo chce zeby Mou poszedl do realu. Pioruna nie sprzeda bo rodak i to wystarczy zeby dalej byl kwas w szatni i na boisku.A co do Gran Derbi no to mu zycze szczescia jesli z lapami do Lucho wystartuje :) To samo na boisku jakos nie wierze zeby Pepe probowal z Suarezem swoje stare nawyki :P

0

Richard Askam prezenter BBC - Z poinformowanego źródła bliskiego Bayernowi dowiedziałem się, że jeśli Guardiola odejdzie, to jego pierwszym wyborem byłby Manchester United

0

No tak ale zauwaz w realu np. Benek jeszcze siedzi dlatego bo Florentino "Moja jest zawsze racja i moja racja jest mojsza niz twojsza" nie przyzna sie do bledu w przeciwnym wypadku dawno by juz polecial z hukiem ;)

0

Jest wsrod was jakis kibic albo ktos kto interesuje sie sytuacja w MU mam 2 pytania do was :P
Co tam jeszcze robi LvG i za co go tam trzymaja?
Jakie zdanie maja kibice?
Ogolnie nie obserwuje co sie u nich dzieje ale patrzac na wyniki, sklad,wydawane pieniadze na trasfery i tego gbura na lawce dziwie sie ze nie polecial jeszcze.
Najbardziej gnoja nienawidze za to jak potraktowal Valdesa i dlatego kazdej druzynie ktora poprowadzi zycze kleski zeby takich ludzi nikt nie zatrudnial.

1

Paco Jemes :)

0

Jesli to byla druzyna ktora u siebie nie przegrala od maja to ciekawe co bysmy zrobili w pelnym skladzie z ostatnimi w tabelie :D

3

Oj spory bedzie artykul "Podsumowanie roku" u smietankowych :D

0

Jest mecz o 3 miejsce:)
A 30 grudnia gramy u siebie z Betiem

3

Dlaczego tylko City? Gdzie byla Chelsea przed Abramoviczem?:))
ManU poszlo ich sladem ale im akurat nie wyszlo te wydawanie ;P

1

0

201 w kanadyjce O_O

5

Dodaj do tego sprawdzanie wynikow w telegazecie TVP :D

0

35M za spuszczenie druzyny na dno ;)))
#Life

0

zamknij pokoje na klucz :))

0

hm?

2

Ale porownanie :D O ile sie nie myle ksiazka sie nie dziurawi i nie trzeba kupowac nowej albo cerowac zeby z niej korzystac xD

6

ViscaBarca123 prosba!! :) Jaki jest rekord dryblingow w LaLiga w 1 sezonie i do kogo on nalezy ?:)

0

Levski Sofia? Ten Levski ? :)))

0

Kadrowo real teraz wyglada jak ladne jablko z robakiem w srodku (pozostaje kwestia kto tym robakiem jest bo kandydatow maja sporo)

0

Oprocz Grimaldo jest jeszcze Camara ;) Mecz z Bayerem byl tak oczojebny ze tylko po jego wejsciu cos na tej lewej ruszylo no i widac ze moze byc ciekawa opcja na przyszlosc. Problemem naszego klubu jest to ze w dzisiejszej La Masii zawodnicy zamiast sie szlifowac i wchodzic stopniowo w zespol bardziej sie marnuja i nie pokazuja do czego sa zdolni.

0

W sumie jak nie w tym to na pewno w nast. sezonie trzeba przetrzepac obrone.
Masche wiecznie grac nie bedzie,Adriano Mathieu nie ten poziom, Bartra coraz starszy "a my dalej czekamy". Pique powinien miec obok siebie mlodego walczaka i wlasnie w Laporte widze takiego kogos.

10

Lista stacji ktore pokazuja jutrzejszy polfinal
Arena Sport BiH Croatian
Arena Sport Croatian
Arena Sport Serbian
Dajto
DRDanish
ORF German
OTE Sport Greek
RA IItalian
Sport TV Portugese
TRT Spor Turkish
TVP Sport

4

Dzisiaj dosc sporo osob wypowiada sie nt powrotu Ardy i Vidala i o tym jak bedzie wygladal sklad to i ja cos od siebie dorzuce. Trenerem nie jestem ale zarzad powinien wypozyczyc/sprzedac Munira Sandro i Mathieu i przy ewentualnym transferze "jokera" bedziemy miec w koncu bardzo mocny sklad na wiosne. Aleix rownie dobrze moze byc rotowany z Neymarem albo Messim ew. przy brakach na bokach obrony z obroncami. Srodek Arda,Iniesta,Busi,Sergi,Rakitic (plus dojdzie Rafnha) jak wypali z forma to az szkoda mi naszych przeciwnikow :)

PS: Gdyby jeszcze latem Veratti do nas dolaczyl i Laporte to mamy sklad na ladne 2-3 sezony

2

Obecnie nasza sytuacja sprzed roku jest w pewien sposob nadzieja smietankowych ze jesli nam nie szlo i zdobylismy wszystko to u nich tez tak bedzie (Perez nawet tak mowil :P). Warto jednak zauwazyc kilka faktow :
-real bil rekord wygranych z rzedu a i tak nie odskoczyli za daleko
-taktyka >dzida na skrzydla i wrzutka
-publiczne krytykowanie trenera i wzmianki o tesknocie za "misiem"
-egoizm wsrod graczy
-totalne dno z jakimkolwiek wymagajacym rywalem tj strzel gola i spiep.. do tylu (Atletico,Barca,PSG,Villareal,Sevilla wszystkie mecze kompletny chaos)

real z tego sezonu w zadnym wypadku nie jest podobny do Barcy z zeszlej jesieni co oczywisci nie swiadczy ze nie moga sie ocknac i tylko przez opieszalosc naszych graczy nie mamy teraz 9pkt do przodu :)

14

hehe dopiero zauwazylem :DDD
El Jarek ‏@El_Jarek 14 Dec.
JAK ZWYKLE BARCA SŁABY RYWAL CO TO JEST

21

Sęp Blatter -" Barcelona pomyliła się, gdy poszła na wojnę z FIFA po tym, jak poważnie naruszyła przepisy. Lepiej byłoby poszukać dialogu, który w piłce zawsze działa dużo sprawniej."

Tak wiec placic trzeba bylo a nie zadac sprawiedliwosci :)

8

A propo tego misia o ktorym Wisnia wspomniales :

"Ancelotti to taki wielki miś. Jest uroczym i bardzo wrażliwym facetem. Rozmawiał z nami każdego dnia. Życzę każdemu piłkarzowi, żeby miał okazję z nim współpracować, bo to fantastyczny trener. Bardzo mi go brakuje. Chciałbym jeszcze kiedyś z nim popracować. Na razie jednak mam innego trenera i też jestem zadowolony. To jednak wspaniałe, że mam tak dobre wspomnienia - dodaje 30-letni Portugalczyk.
#ESPN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?