3

Hahahaha nie wierze :DDDD

1

Messiemu sie nalezy ale obiektywnie ronaldo jest lepszy?

Nic nie zrozumialem z tej wypowiedzi :P

Jesli twierdzisz ze wygranie LM zawazylo na tym ze Leo zdobedzie ZP to chyba dopiero co sie obudziles z dlugiego 10 miesieczniego snu ;))

6

Juz przygotowywalem odpowiedz ale zdazylem przeczytac do konca :D

1

Zenit jest bardzo dziwna druzyna nigdy nie wiadomo jak zagra. Ostatnio przej..li w ldize na wyjezdzie 3 czy 4-1 awans maja pewny wiec wachalbym stawiac handicap

6

Fajnie ze sa juz pewni siebie :))))
Zawodnicy tego zespolu sa tak glupi ze to sie we lbie nie miesci :P
Nigdy nie naucza sie tego prostego slowa : pokora

19

Lucho powinien jutro wpuscic wszystkich zawodnikow bez minut zeby znowu na koniec nie zabrano im medali :P

2

Villareal
Athletic
Sevilla
Arsenal (oby)
The Bus (oby)
Tottenham
MU
LFC
BVB
Napoli

Tak moze wygladac LE ;)))) Dodajmy LM potem Euro IE Copa America normalnie swieto pilki noznej w tym sezonie :)) Czuje ze 2017 rok bedzie rokiem leczenia sie od alkoholizmu :D

2

Kusi mnie zeby cos wiekszego postawic na
Barca TO
Roma TO
Porto zw
Olympiakos zw

1

Srednie kursy ciekawszych spotkan jutro. Podzielcie sie typami ;)))

Bayer 3.80 X 3.95 Barca 1.87 Total Over 3 - 1.80 Total Under 2
Roma 1.30 X 5.60 BATE 9.50 TO 3 - 1.90 TU 1.90
Chelsea 1.93 X 3.55 Porto 4 TO 2.25 - 1.93 TU 1.75
Valencia 1.40 X 4.50 Lyon 8.50 TO 2.75 - 1.90 TU 1.90
Olympiacos 3.85 X 3.55 Arsenal 2 TO 2.75 - 1.90 TU 1.90

6

Od 3 godzin jestem na stronie i niemal wszyscy mowia wszystkim o bolu tylka.
Ludzie....

1

Heh nie ma to jak nie postawic na gole i potem patrzec na wyniki...
Co do realu to nic nie mowie fajnie ze sie roztrzelali teraz niech pompuja balonik zobaczymy jak im z Villa wyjdzie ;))

3

Moze wam sie to wydac smieszne ale pod nieobecnosc Neya Leo szybciej wroci do swojej dyspozycji znowu to na nim bedzie presja a Ney nam odpocznie.

1

No to Dobranoc :D milo bylo... :P

3

Kiedys powiedzialas ze jak nie ogladasz spotkan FCB to wygrywamy i tak jakos cie polubilem :D

3

:DDDD
Na tym forum szczegolnym szacunkiem darze ciebie i Dona tak wieczorami pamietam o was :D

3

Zmienila nick na MissFCB ale tak kiedys byla Vicky...

4

Edytuj szybciutko bo cie uprzedilem :P

8

Spytaj Vicky ona zna Gdansk lepiej od Google Maps :P

0

No to czas na lige Ormianska :D

18

SAF "Inzaghi urodzil sie na spalonym" moj ulubiony cytat :D

2

ja gram w 888poker bo daje bonus 2$ + 6 biletow z ktorych mozesz po 3.78 $ wyciagnac.
Ogolnie najlepsza jak dla mnie bo na telefonach tez zajebiscie smiga

7

Poniedzialek wieczor a ja mam wrazenie jakbym wrocil po tygodniu harowy i mial weekend przed soba :/
Na szczescie jutro i pojutrze LM i tak byle do swiat :D

1

http://bestfootballers.com/ronaldo-messi-could-play-for-the-same-team/
Co w koncu z tym pomyslem wie kos cos nowego na ten temat?

17

Dzieciak ktory w dziecinstwie gral skorzana pilka z psem z powodu braku kolegow rozwalil sobie cos na co pracowal tyle lat ;)
Strach pomyslec co by bylo gdyby R10 mial takie podejscie jak Leo czy Grzmot smiem twierdzic ze mialby juz min. 4 ZP w gablotce

0

Wystarczy proxy i restarowanie modemu i mozesz glosowac 1000 razy dziennie :P

2

Jak narazie to Leo jest liderem u bukow z kursem 1.25 tak wiec trzymajmy kciucki ;))

2

Jak juz o Lewym mowa : " W koncu! RL zabral glos ws Zloej Pilki" (:D)

- Na pewno szkoda, że nie ma mnie w tym gronie, ale z drugiej strony, Barcelona zdobyła w tym roku wszystko, co mogła zdobyć, więc jej gracze z pewnością zasłużenie zgarną wszystkie nagrody. Takie rankingi są robione bardziej dla kibiców i mediów niż dla piłkarzy, choć na pewno przyjemnie byłoby wedrzeć się do czołówki. Nie mam zamiaru się tym jednak załamywać. Nie wpływa to moją grę czy pozycję - skomentował.
I za chwilę dodał krótko: - Trzeba myśleć o kolejnych bramkach

1

:DDDD

1

Milo sie gadalo ale u mnie juz 3-15 :) Dobranoc :))))

0

W sumie to dobrze bedziemy mogli cie ustawic z jakas baba z fioletowej to jej dokopiesz ;P
Tak zmieiam temat ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?