1

Jestem niemal pewny ze Lio i Suarez beda dzisiaj grac na Neya :))

3

25-letni pilkarz nie moze byc nazywany mlodym ?:)

7

Nie za bardzo przesadzacie z tym "strachem" przed RSSS? Gramy z 14sta druzyna w tabeli ktora od 20 lat nie punktowala u nas kazdy inny rezultat bedzie (jak dla mnie) ogromnym zaskoczeniem

5

Wyobrazam sobie jak mocno wk..ny musi byc Czeryszew zeby juz zadac transferu w zimie ;) W sumie mu sie nie dziwie 58 minut w 17 spotkaniach...
Idealny przyklad jak mozna niszczyc kariere mlodego pilkarza : )

2

I tu jestem ciekaw czy dalej beda sie miziac Grmot z Balem jak im mecz nie wyjdzie ;))))

11

Minal tydzien a ja dalej zyje tym gwaltem na SB ;)

1

No akurat w Rosji to jest normalne nie narzekam bo juz sie przyzwyczailem :)
Szczerze to wole sobie smignac metrem niz jeb..c sie w korkach od 7 rano :) Duzo gadac nie bede na Mundial przyjedziecie do zobaczycie :D

3

2

https://www.facebook.com/Troll.Football/photos/a.345973325442890.83467.345971365443086/1643997912307085/?type=3&theater

I komentarz pod spodem " Enrique nic nie robi to wszystko MSN...Moyes tez moze trenowac Barce i wyniki beda takie same"
Hehehe boli boli :D

0

Ciekaw jestem jakby wygladala nasza Barcelona gdyby $ity sprzatnelo nam Neya i Leo :P

0

Ciekawe kiedy decyzja w sprawie Ardy :] :P :D ...

0

RAC1

1

No masz racje ale jak mozna wybrac najlepszego na globie stawiajac w jednym szeregu np Busiego i Leo? Jeden jest mistrzem swiata w destrukcji nie strzela goli nie asystuje a Messi wiadomo Probuje ci pokazac brak logiki w dawaniu tej nagrody 1 pilkarzowi i to prawie zawsze z linii ofensywnej.
Czy stracila by na swojej wartosi? Mogloby byc nawet odwrotnie bo wiecej pilkarzy mialoby szanse na zwyciestwo.
Jeszcze jedno mnie nurtuje...czy w tej calej Azji albo Amerykach naprawde nie ma 1-2 graczy ktorych mozna bylo nominowac? niby lista najlepszych na swiecie a tylko Europa nominowana ;)

3

Wedlug mnie najwiekszym przegranym dekady jest Bojan ;) Pompowali i pompowali ten balonik i zamiast pekniecia to wybuchl gorzej niz bomba w Hiroszimie ;P
No i wielki cudowny talent ktoremu juz przygotowywali wielki kontrakt teraz turla sie po Europie;)
A jesli chodzi o twoj klub to bardzo jestem ciekaw jak sie potoczy sprawa Odeegarda. Wiele czytam o tym ze w szatni nie jest lubiany a ego ma rozmiarow tylka J.Lo ;)))

4

Fajnie by bylo gdyby w przyszlosci przyznawano nie 1 a dwie albo 3 ZP.
Jedna dla defensywy tj bramkarz albo obronca, nastepny srodek pola czyli DP OP LP PP o 3 dla atakujacych. Ewentualnie defensywa i ofensywa. Byloby to o wiele bardziej sprawiedliwe moim zdaniem... Chyba zloze swoja kandydature na prezydenta FIFA :D
Zrzucilbym real do ligi szostek :DDD

2

„Dwa okienka bez transferów; FIFA podjęła decyzję o takiej karze dla Realu za nieprawidłowości przy transferach nieletnich; Wyrok pochodzi z lipca, ale wszystko utrzymywane jest w tajemnicy i nie wiadomo kiedy kara zostanie zastosowana”.
#Mundo Deportivo

Hehe wiem ze to niemozlwe ale wyobrazam sobie jakie cyrki by byly :D Plus to ze Carlo jest dogadany z City to mieliby 2 sezony bez zadnych transferow z Benkiem albo LvG na czele :D W zasadzie to nie ma roznicy ktory by byl oboje maja cechy destrukcyjne :P

2

Wiesz zanim czlowiek tu nie przyjedzie nie zdaje sobie sprawy z tego co to jest ogromny kraj ;)
Do pracy jade "tylko" 2 h bez korkow oczywiscie :D

0

http://ronaldinhoscooters.com/
Co to za odliczanie zaczal nasz R10 ? :))) Na twitterze i Instagramie tez cos wspomnial ale nic nie zrozumialem :D

1

Bugatti Veyron ;))

5

Moze nie ogladam tak duzo meczow Bayernu ale z tego co widze chcialbym powiedziec ze zupelnie nie rozumiem tej wielkiej fascynacji Neuerem ktora trwa i trwa. Bramkarzem jest swietnym ale mam wrazenie ze juz z automatu przyznaje mu sie miejsce w 11'stkach roku ;)
Bravo - tryplet SPE i Copa America (po rzutach karnych). Ciekawe co musi zrobic i zdobyc zeby go 'nominowano" ;P
Tak jak ostatnio mowilem dziwi mnie ze debilizm nie jest uznawany jako choroba i dlaczego nie ma jeszcz na ta chorobe szczepionki bo szerzy sie jak ebola

23

Na stronie uefa po glosowaniu na 11'stke roku ostatnie pytanie

"your favorite team" :)) Nie wiem co to ma wspolnego ale wstawilem 7 naszych i podpisalem sie jak kibic realu :D

0

Najlepiej by bylo jakies Pepsi czy cus :D

6

Czy nie ma przypadkiem bledu przy zdobytych LM?
1 kadencja 2000-2006
2 2009-..
Lm zdobywalismy kolejno w 06,09,11,15 :

1

Ktos tu ostatnio o friendzonie gadal...gdzie jestes przyjacielu ?:D

3

Najlepszy strzelec w Europie w tym roku? Moze sie myle ale czy to nie Leo jest na 1 miejscu?
Dodaj do tego krola strzelcow LM ze zdobyl je ex-equo z Neyem i Messim
Tak wiec zostaje jedynie Pichichi i Zloty But

Neymar - krol strzelcow LM,LM,LaLiga,Puchar Krola Superpuchar Europy obecnie lider strzelcow LaLiga plus do tego prawdopodobnie KMS
Suarez - LM,LaLiga,PK,SPE + prawdopodobnie KMS
Dodac do tego fenomenalna forme wklad w gre zespolu nie rozumiem dlaczego masz jakies pretensje ze chcemy go poza podium;)

7

Marzenie - Gent
Rzeczywistosc - City,Psg

0

Moze sie czepiam ale jak to jest ze za 1 polowe doliczono 2 a za druga tylko 3 minuty ?:)

1

'Nawet gdybym zaczął chodzić po wodzie, moi przeciwnicy powiedzieliby, że to tylko dlatego, iż nie potrafię pływać'' - Berti Vogts
"Inzaghi uodzil sie na spalonym" - Ferguson
''W 1969 odstawiłem kobiety i alkohol. To było najgorsze 20 minut w moim życiu'' - George Best
''Większość swoich pieniędzy wydałem na dziewczyny, alkohol i szybkie samochody. Resztę po prostu roztrwoniłem'' - George Best

Moje ulubione :)))

0

Szachtar 4-0 :D

0

ojjj...myslalem ze tez bedzie mial jakies 7-8 goli w kalendarce ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?