samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestem niemal pewny ze Lio i Suarez beda dzisiaj grac na Neya :))
3
25-letni pilkarz nie moze byc nazywany mlodym ?:)
7
Nie za bardzo przesadzacie z tym "strachem" przed RSSS? Gramy z 14sta druzyna w tabeli ktora od 20 lat nie punktowala u nas kazdy inny rezultat bedzie (jak dla mnie) ogromnym zaskoczeniem
5
Wyobrazam sobie jak mocno wk..ny musi byc Czeryszew zeby juz zadac transferu w zimie ;) W sumie mu sie nie dziwie 58 minut w 17 spotkaniach...
Idealny przyklad jak mozna niszczyc kariere mlodego pilkarza : )
2
I tu jestem ciekaw czy dalej beda sie miziac Grmot z Balem jak im mecz nie wyjdzie ;))))
11
Minal tydzien a ja dalej zyje tym gwaltem na SB ;)
1
No akurat w Rosji to jest normalne nie narzekam bo juz sie przyzwyczailem :)
Szczerze to wole sobie smignac metrem niz jeb..c sie w korkach od 7 rano :) Duzo gadac nie bede na Mundial przyjedziecie do zobaczycie :D
3
Hahaha co za psych :D
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1643594162347460/
2
https://www.facebook.com/Troll.Football/photos/a.345973325442890.83467.345971365443086/1643997912307085/?type=3&theater
I komentarz pod spodem " Enrique nic nie robi to wszystko MSN...Moyes tez moze trenowac Barce i wyniki beda takie same"
Hehehe boli boli :D
0
Ciekaw jestem jakby wygladala nasza Barcelona gdyby $ity sprzatnelo nam Neya i Leo :P
0
Ciekawe kiedy decyzja w sprawie Ardy :] :P :D ...
0
RAC1
1
No masz racje ale jak mozna wybrac najlepszego na globie stawiajac w jednym szeregu np Busiego i Leo? Jeden jest mistrzem swiata w destrukcji nie strzela goli nie asystuje a Messi wiadomo Probuje ci pokazac brak logiki w dawaniu tej nagrody 1 pilkarzowi i to prawie zawsze z linii ofensywnej.
Czy stracila by na swojej wartosi? Mogloby byc nawet odwrotnie bo wiecej pilkarzy mialoby szanse na zwyciestwo.
Jeszcze jedno mnie nurtuje...czy w tej calej Azji albo Amerykach naprawde nie ma 1-2 graczy ktorych mozna bylo nominowac? niby lista najlepszych na swiecie a tylko Europa nominowana ;)
3
Wedlug mnie najwiekszym przegranym dekady jest Bojan ;) Pompowali i pompowali ten balonik i zamiast pekniecia to wybuchl gorzej niz bomba w Hiroszimie ;P
No i wielki cudowny talent ktoremu juz przygotowywali wielki kontrakt teraz turla sie po Europie;)
A jesli chodzi o twoj klub to bardzo jestem ciekaw jak sie potoczy sprawa Odeegarda. Wiele czytam o tym ze w szatni nie jest lubiany a ego ma rozmiarow tylka J.Lo ;)))
4
Fajnie by bylo gdyby w przyszlosci przyznawano nie 1 a dwie albo 3 ZP.
Jedna dla defensywy tj bramkarz albo obronca, nastepny srodek pola czyli DP OP LP PP o 3 dla atakujacych. Ewentualnie defensywa i ofensywa. Byloby to o wiele bardziej sprawiedliwe moim zdaniem... Chyba zloze swoja kandydature na prezydenta FIFA :D
Zrzucilbym real do ligi szostek :DDD
2
„Dwa okienka bez transferów; FIFA podjęła decyzję o takiej karze dla Realu za nieprawidłowości przy transferach nieletnich; Wyrok pochodzi z lipca, ale wszystko utrzymywane jest w tajemnicy i nie wiadomo kiedy kara zostanie zastosowana”.
#Mundo Deportivo
Hehe wiem ze to niemozlwe ale wyobrazam sobie jakie cyrki by byly :D Plus to ze Carlo jest dogadany z City to mieliby 2 sezony bez zadnych transferow z Benkiem albo LvG na czele :D W zasadzie to nie ma roznicy ktory by byl oboje maja cechy destrukcyjne :P
2
Wiesz zanim czlowiek tu nie przyjedzie nie zdaje sobie sprawy z tego co to jest ogromny kraj ;)
Do pracy jade "tylko" 2 h bez korkow oczywiscie :D
0
http://ronaldinhoscooters.com/
Co to za odliczanie zaczal nasz R10 ? :))) Na twitterze i Instagramie tez cos wspomnial ale nic nie zrozumialem :D
1
Bugatti Veyron ;))
5
Moze nie ogladam tak duzo meczow Bayernu ale z tego co widze chcialbym powiedziec ze zupelnie nie rozumiem tej wielkiej fascynacji Neuerem ktora trwa i trwa. Bramkarzem jest swietnym ale mam wrazenie ze juz z automatu przyznaje mu sie miejsce w 11'stkach roku ;)
Bravo - tryplet SPE i Copa America (po rzutach karnych). Ciekawe co musi zrobic i zdobyc zeby go 'nominowano" ;P
Tak jak ostatnio mowilem dziwi mnie ze debilizm nie jest uznawany jako choroba i dlaczego nie ma jeszcz na ta chorobe szczepionki bo szerzy sie jak ebola
23
Na stronie uefa po glosowaniu na 11'stke roku ostatnie pytanie
"your favorite team" :)) Nie wiem co to ma wspolnego ale wstawilem 7 naszych i podpisalem sie jak kibic realu :D
0
Najlepiej by bylo jakies Pepsi czy cus :D
6
Czy nie ma przypadkiem bledu przy zdobytych LM?
1 kadencja 2000-2006
2 2009-..
Lm zdobywalismy kolejno w 06,09,11,15 :
1
Ktos tu ostatnio o friendzonie gadal...gdzie jestes przyjacielu ?:D
3
Najlepszy strzelec w Europie w tym roku? Moze sie myle ale czy to nie Leo jest na 1 miejscu?
Dodaj do tego krola strzelcow LM ze zdobyl je ex-equo z Neyem i Messim
Tak wiec zostaje jedynie Pichichi i Zloty But
Neymar - krol strzelcow LM,LM,LaLiga,Puchar Krola Superpuchar Europy obecnie lider strzelcow LaLiga plus do tego prawdopodobnie KMS
Suarez - LM,LaLiga,PK,SPE + prawdopodobnie KMS
Dodac do tego fenomenalna forme wklad w gre zespolu nie rozumiem dlaczego masz jakies pretensje ze chcemy go poza podium;)
7
Marzenie - Gent
Rzeczywistosc - City,Psg
0
Moze sie czepiam ale jak to jest ze za 1 polowe doliczono 2 a za druga tylko 3 minuty ?:)
1
'Nawet gdybym zaczął chodzić po wodzie, moi przeciwnicy powiedzieliby, że to tylko dlatego, iż nie potrafię pływać'' - Berti Vogts
"Inzaghi uodzil sie na spalonym" - Ferguson
''W 1969 odstawiłem kobiety i alkohol. To było najgorsze 20 minut w moim życiu'' - George Best
''Większość swoich pieniędzy wydałem na dziewczyny, alkohol i szybkie samochody. Resztę po prostu roztrwoniłem'' - George Best
Moje ulubione :)))
0
Szachtar 4-0 :D
0
ojjj...myslalem ze tez bedzie mial jakies 7-8 goli w kalendarce ;P