3

Ojciec Chrzestny , Ostatni Don i Brygada to dla mnie 3 najmocniejsze mafijne filmy w historii kinematografii :) Polecam Brygade bo wiem ze malo kto ja ogladal naprawde zajebisty film (14 odcinkow)

3

Cos ostatnio za duzo alkoholu spozywasz nie przesadzaj bo skonczysz jak ja :D

1

Proponuje Wam zrobic malutka przerwe z tymi pociskami grzmota ;)
2 dzien na La Rambla nie ma nic innego tylko pocisk pocisk i hejt ;)
Swietoszkiem nie jestem ale od nadmiaru zart staje sie zenujacy :P

1

A mnie najbardziej dziwi obecnosc Neuera a nie np Casillasa czy Buffona.
Iker w swojej najlepszej dyspozycji byl po prostu nieprawdopodobny co do Buffona to samo wielki kapitan wielki bramkarz ;)

2

Jesli chodzi o to co R10 potrafil robic z pilka,finezje i ruchy to nie sadze zebysmy szybko zobaczyli kogos podobnego :)

3

Robienie sobie jaj z czyjejs matki czy dziecka jakos mnie nie rozsmieszylo ;)
Sa granice wszystkiego nawet hejtu.

9

Best ever XI wedlug Pepa :

Neuer
Lahm Puyol Abidal (?) Alaba
Busi Iniesta Xavi
Robben (:D) Messi Eto'o

11

Nie chce wywolywac klotni ale byl tu taki okres kiedy baaaardzo duza czesc uzytkownikow ostro hejtowala Leo. A dokladniej 2 sezony temu :))

10

Fatalna obrona do niedawna
Plaga kontuzji w tym u Leo
Zadnego wzmocnienia latem
Ch... dyzspozycja Munira i Sandro
Srodek pomocy w kratke
Ciezki terminarz na poczatek sezonu

Lider LaLiga z 3 punktami wiecej :)))))

I tak na marginesie : Bez Navasa cudotworcy wcale nie widzialem tej niesamowitej i najlepszej def. w historii bialych :P

0

Haha mocne ;D

3

Grzmot dzisiaj niczym Malasia Airlines - Wszyscy wiedza gdzie powinien byc a i tak nigdzie go nie ma :D

1

Przybywam z pomoca :P
http://soccer365.ru/live/match-sevilya-real-madrid-smotret-onlayn/

Pod nazwami druzyn macie z prawej SopCasty a w srodku besposrednie streamy w HD SD jak kto woli :)

0

Jak Sevilla wytrzyma 30 minut to mozna stawiac na 1X :D

0

Tak tutaj maja z niego niesamowita polewe na kazdym meczu:P

8

Po bramce Neya wolalem zeby wszyscy z kuchni szybko przyszli popatrzec co sie stalo :D Popatrzyli nic nie zrozumieli ale ja dalej mialem morde otwarta :DDD

A teraz czas na Seville i wiecej kwasu (oby) w szatni bialych przed GD :]

0

Ksiega umarlych (2013) tez niezla szczegolnie koncowka :D

0

Tyle filmow i ani slowa o Egzorcyzmach Emily Rose :)))

0

Jak juz mowa o Stathamie to Teoria Chaosu i Angielska robota :)))

1

Mourinho to ma zycie :) Druzyna w dupie forma w dupie a on czyli najwiekszy winowajca tego wszystkiego za zwolnienie dostanie 35M :)))

0

Jeszcze raz napisze Nocny poscig :)

0

Polowanie na druzbow :]

7

Postaw na Valencie to przegraja z Gentami postaw na Celte to przegraja u siebie Valencia :P

2

Nocny poscig :)

1

Stinger nie obraz sie : Vamos Celta :D

0

Mnie skusil kurs 1.85 wiec na zw postawilem :) Oby oby....

0

Nie no musisz sie czepiac :P
Sam fakt ze nie jestem Polakiem i nie bylem w Polsce od 7 lat tez wez pod uwage pamiec zawodzi ;)))

0

No co ty :)))

0

Zawsze bylem 0 z fizyki :D

0

Cicho mecz ogladam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?