samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ojciec Chrzestny , Ostatni Don i Brygada to dla mnie 3 najmocniejsze mafijne filmy w historii kinematografii :) Polecam Brygade bo wiem ze malo kto ja ogladal naprawde zajebisty film (14 odcinkow)
3
Cos ostatnio za duzo alkoholu spozywasz nie przesadzaj bo skonczysz jak ja :D
1
Proponuje Wam zrobic malutka przerwe z tymi pociskami grzmota ;)
2 dzien na La Rambla nie ma nic innego tylko pocisk pocisk i hejt ;)
Swietoszkiem nie jestem ale od nadmiaru zart staje sie zenujacy :P
1
A mnie najbardziej dziwi obecnosc Neuera a nie np Casillasa czy Buffona.
Iker w swojej najlepszej dyspozycji byl po prostu nieprawdopodobny co do Buffona to samo wielki kapitan wielki bramkarz ;)
2
Jesli chodzi o to co R10 potrafil robic z pilka,finezje i ruchy to nie sadze zebysmy szybko zobaczyli kogos podobnego :)
3
Robienie sobie jaj z czyjejs matki czy dziecka jakos mnie nie rozsmieszylo ;)
Sa granice wszystkiego nawet hejtu.
9
Best ever XI wedlug Pepa :
Neuer
Lahm Puyol Abidal (?) Alaba
Busi Iniesta Xavi
Robben (:D) Messi Eto'o
11
Nie chce wywolywac klotni ale byl tu taki okres kiedy baaaardzo duza czesc uzytkownikow ostro hejtowala Leo. A dokladniej 2 sezony temu :))
10
Fatalna obrona do niedawna
Plaga kontuzji w tym u Leo
Zadnego wzmocnienia latem
Ch... dyzspozycja Munira i Sandro
Srodek pomocy w kratke
Ciezki terminarz na poczatek sezonu
Lider LaLiga z 3 punktami wiecej :)))))
I tak na marginesie : Bez Navasa cudotworcy wcale nie widzialem tej niesamowitej i najlepszej def. w historii bialych :P
0
Haha mocne ;D
3
Grzmot dzisiaj niczym Malasia Airlines - Wszyscy wiedza gdzie powinien byc a i tak nigdzie go nie ma :D
1
Przybywam z pomoca :P
http://soccer365.ru/live/match-sevilya-real-madrid-smotret-onlayn/
Pod nazwami druzyn macie z prawej SopCasty a w srodku besposrednie streamy w HD SD jak kto woli :)
0
Jak Sevilla wytrzyma 30 minut to mozna stawiac na 1X :D
0
Tak tutaj maja z niego niesamowita polewe na kazdym meczu:P
8
Po bramce Neya wolalem zeby wszyscy z kuchni szybko przyszli popatrzec co sie stalo :D Popatrzyli nic nie zrozumieli ale ja dalej mialem morde otwarta :DDD
A teraz czas na Seville i wiecej kwasu (oby) w szatni bialych przed GD :]
0
Ksiega umarlych (2013) tez niezla szczegolnie koncowka :D
0
Tyle filmow i ani slowa o Egzorcyzmach Emily Rose :)))
0
Jak juz mowa o Stathamie to Teoria Chaosu i Angielska robota :)))
1
Mourinho to ma zycie :) Druzyna w dupie forma w dupie a on czyli najwiekszy winowajca tego wszystkiego za zwolnienie dostanie 35M :)))
7
Hahaha ;D
https://www.facebook.com/Troll.Football/photos/a.345973325442890.83467.345971365443086/1627332267306983/?type=3&theater
0
Jeszcze raz napisze Nocny poscig :)
0
Polowanie na druzbow :]
7
Postaw na Valencie to przegraja z Gentami postaw na Celte to przegraja u siebie Valencia :P
2
Nocny poscig :)
1
Stinger nie obraz sie : Vamos Celta :D
0
Mnie skusil kurs 1.85 wiec na zw postawilem :) Oby oby....
0
Nie no musisz sie czepiac :P
Sam fakt ze nie jestem Polakiem i nie bylem w Polsce od 7 lat tez wez pod uwage pamiec zawodzi ;)))
0
No co ty :)))
0
Zawsze bylem 0 z fizyki :D
0
Cicho mecz ogladam :D