samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dlaczego transakcja, która była planowana przez dwa lata, zakończyła się tyloma pozwami?
Nikt nie prowadził śledztwa w naszej sprawie dopóki nie trafiliśmy do Barcelony. Przyczyną tego wszystkiego są skargi od osób trzecich, które roszczą sobie prawa, które, szczerze mówiąc, nie wiem skąd się biorą. Wszystkie te śledztwa, którym podlegamy, zaczynają się tak samo: "W związku z opublikowanymi w mediach informacjami, postanowiliśmy zbadać..."
Wszyscy to wiedza i udaja slepcow :)
Nie mam jakiejkolwiek sympatii do tego pana ale gada zajebiscie i bez strachu mowi o tym transfer do Barcy zostawil wielu wrogow :))
1
Leo i Iniesta ;))
Poczatek filmiku mnie rozwalil:D Leos mysli ze gol juz podnosi reke....i glaszcze sie po glowie xD
http://m.101greatgoals.com/gvideos/leo-messi-enjoyed-barcas-win-over-rayo-sat-next-to-andres-iniesta-in-the-stands-video/
1
Najciekawszy to jest tekst o sponsorach.
Czlowiek zeby zmienic fryza musi zadwonic powiedziec "a noo witam witam chcialbym zmienic fryza moge? Przedyskutujemy wasz pomysl i damy znac" :D
Chore zycie :)
3
Do tych geniuszy nizej ktorzy nazwali mnie "mistrzem" :p
Cytuje..
"Niemiecki "Bild" podaje, że Neymar zdecydował się na taki krok ze względu na swoją babcię. Kobieta bliska sercu piłkarza ponoć cierpi na raka. Neymar ogolił głowę w ramach solidarności z chorą babcią."
Nastepnym razem jak zechcecie mnie poprawic dowiedzcie sie czy rzeczywiscie nie mam racji a potem probujcie mowic ze falszywe info podaje ;)
1
Jakim cudem 5-latek robi takie rzeczy?
Czlowiekowi sie plodzic od razu zachciewa jak widze takie male bestie :DD
1
O coste of kors :p
0
Ale sprytny jest ten Perez :D W Hiszpanii trwa patologia jesli chodzi o transmisje LM nawet kodowane i platne kanaly wieszaja wiec co zrobil real z wlascicielem C ? Aplikacja za ktora kibice beda musieli placic (uwaga 18 ) 6 euro za mec :DDD Jesli wszystko pojdzie gladko pozostale kluby takze dostana propozycje takiej tranamisji :))
Floro ty lysa mendo jestes geniuszem xD
5
Jedyny pilkarz ktorego bardziej nie cierpie od Grzmota
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1612404265466450&id=345971365443086&ref=m_notif¬if_t=group_comment_reply
1
Wolniejszy od Munira? Co do dryblingu to gdyby wlaczyl mu sie Sevilla mode to nie mialby az takich problemow ;)
Co do Daniego te jestem za ciekawe co na to Lucho..
A co ja sie zastanawiam zaraz zadzwonie i sie go spytam ...
0
"Ancelotti o Benzemie"
0
A tu arabska kolysanka na dobranoc :DD
Https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1612381688802041&id=345971365443086&ref=m_notif¬if_t=group_comment_reply
28
Bayern - Werder
9 zw Bayernu w 9 kolejce
9 gol Mullera
99 spotkanie tych druzyn
999 zwyciestwo Bayernu w historii
999 goli Werderu w Bundealidze
!LOL!
1
No wiecie co?:D jak znajde tego co tu te ploty sial to mu nogi z tylka wyrwe xD nawet nie wiecie jak glupio sie poczulem wtedy jak mowilem.ze go na fryzjera juz nie stac i ktos palnal tu ze to dla babci blablabla...
Zwracam honory :p
0
A moze by tak zamiast Sandro i Munira Rakiete dac na skrzydlo? No gorzej zagrac nie moze a tak moze sie obudzi jak Sergi.
Pozostaje tylko pytanie kogo w srodek :/ Busi,Roberto i?
2
Moglibyscie juz nie piep.. o tej fryzurze?
Obcial na znak wsparcia chorej na raka babci a wy tu o urodzie ze brzydki ze ble ze fu...
Rozum fajna rzecz :)
3
Sergi vs Rayo
Ney vs Rayo
0
Nie wiem co jeszcze musialby zrobic Nolito zeby za te 18 go kupic.
26
El SRajek na twitterze zyczy zwolnienia Paco Jemeza i spadku Rayo za to ze zagrali z nami otwarty futbol. Nie chce mi sie konta zakladac ale jestem pewny ze tu zagladasz i pragne ci powiedziec : czlowieku ale ty jestes glupi :)
3
Zobaczymy za 2 lata :p Leo w wieku 25 lat jeb.. 91 goli w kalendarce moze Ney tez dojrzeje pilkarsko az tak zeby podjac sie tego wyzwania ;D
A tak bardziej serio to porownywanie do Leosia jest niemozliwe aczkolwiek nie mam watpliwosci ze niedlugo zgarnie ZP :)
1
Zauwaz ze gdyby nie byl faulowany nie 2 a 4 razy w polu karnym to mialby piekne gole :)
0
Powie mi ktos jakim programem oni tak zajebiscie zmienili wyglad zawodnikow?
http://memypilkarskie.pl/img/7530/gwiazdy-futbolu-w-przyszlosci/
4
Minelo tyle lat...jeden wylysial drugi owlosial :D
http://media1.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/149/244/size_640x360/Fotomuntatge_Luis_Enrique_i_Paco_J_mez.v1425582375.jpg
2
Ma ktos link jak Paco dym nakrecal z kibicami?:D
5
A ja sie zastanawialem za co te owacje dostal przy tym przyjeciu :)))
2
Gdyby ktos 2 miesiace temu po '50 meczu prawdy Sergiego powiedzial ze na dzien dzisiejszy bedzie taka bestia pomoglbym mu znalezc jakiegos fajnego specjaliste.
Ciekawe prawda? Koles gra totalne gowno 50 spotkan po czym rzuca sie go na obrone.
Rozumoe ze to juz ostatnia szansa zaczyna mu wychodzic koniec koncow wierzy w siebie i teraz juz w pomocy nie ma tego turlajacego sie bez sensu Roberto tylko mlodego i glodnego gry dzika :)
Zaluje Sandro zawsze go bronilem ale jak zobaczylem ten strzal na satelity pozaziemskie to opadly mi rece :(
Z BATE bedzie trudno tam nikomu nie gra sie tak jak chce.
Visca el Barca
7
Wiedzialem zeby skopiowac ta odpowiedz ;) Dalej jestes tego samego zdania?
AnomanderRake
7 października 2015, 16:24 · Dyskusja
Patrząc jakim na razie liderem jest Neymar nie ma sensu kupować młodzieżowców, którzy byliby ewentualnie przydatni w przyszłości, tylko wykorzystywać formę Messiego czy Suareza, bo za kilka lat jak oni odejdą z Neymarem jako liderem raczej daleko nie zajedziemy.
Ukis
7 października 2015, 16:26 · Dyskusja
@AnomanderRake: Co złego jest w Neymarze?
AnomanderRake
7 października 2015, 16:44 · Dyskusja
@Ukis: Dla mnie to lider pokroju Ronaldo, który zdecydowanie bardziej ceni własne osiągnięcia niż dobro zespołu.
3 mecze bez Messiego i Neymara zapamiętałem głownie i dryblingów w poprzek boiska i wielu strat, to dla mnie nie jest materiał na lidera
10
Ney z 8 golami na gorze tabeli strzelcow :)
0
Nie wiedzialem ze Leo jest na trybunach :)
Zamiast gry w dziada Lucho powinien wyslac napastnikow na trening strzelecki bo to ile my dzisiaj akcji spieprzylismy to kryminal.
Co do obrony [*]
Czuje ze bedziemy mieli jeden z najzabawniejszych klasykow w historii :)
Porownywalna obrona do realu, bramkarze tez w formie. Pomoc na dzien dzisiejszy na korzysc bialych a napad mimo wszystko u nas lepszy bardziej zgrany no i miejmy nadzieje ze z Leo.
1
Gdzie jest pan ktory 2 tygodnie temu mowil mi ze Ney mie moze udzwignac Barcy bo gowniarsko sie zachowuje? Wyjdz z ukrycia psychopato
0
Brawo :)))