samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Suarez kocham cie :D
Ney strzela a ten celebruje xD
0
1000 komentarzy w godzine :DD
Lecimy z druga polowa ;)))
5
Jutro FIFA pewnie wezmie sie za kontrola antydopingowa :D
3
Jest :DDD Prowadzimy! A teraz patrzcie jak Rayo otwiera nogi xD
2
Neymar dzisiaj gra zajebiscie :)
4
Wiecie co jest najgorsze? To ze nawet w taim skladzie powinnismy ich rozniesc po tych ol godzinach a oni juz 4 setki zmarnowali
2
Nie ma :D lecimy na rekord strzalow :DD
1
Bum tsssss..... No to teraz dawac ich !!!!!
0
czuje ze bedzie niezla komedia dzisiaj
0
aaaaaaaaaaaaa hahahahahahhahahahhaha 0-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Rudy nam tylek ratuje :DDD
1
Przeciez my im powinnismy Hiroshime zrobic juz :)
Swoja droga patrzcie skubance jeszcze atakowac chca :D
1
zarabia wiecej tym meczem niz cale fcbarca razem wziete w miesiac a sam na sam nie umie strzelic.....
1
Zlatan 2 brameczki w 9 minut i PSG z 3 punktami :))
1
co mialo sie schrzanic jak jest przerwa?:P
0
Bartra Pique ))))
Zaczynajcie hejtowac sklad tesnilem za tym :DD
0
jeszcze 45 minut i Arsenal wraca na swoje miejsce xD
3
Nasz?
Edit: Przepraszam za pytanie nie zauwazylem wczesniej twojego rocznika:)
9
Zeby byc liderem po tej kolejce to nie musimy duzo zrobic. Wystarczy wygrac roznica 14 bramek z Rayo i liczyc na calkiem prawdopodobny remis na El Madrigal.
Vamos!!! :D
4
Sevilla w meczu z nami tez grala dno :)
Z tym ze u nas to dno bylo glebsze :D
7
Mam wrazenie ze mamy tutaj wiekszosc kibicow Leo niz Barcy.
Ja tez uwielbiam jego gre i kibicuje mu we wszystkim ale k... mac ile mozna dziennie porownywac i o tej jeb.. ZP gadac?
3
Grzmot kontuzja? Mimo wszystko mu tego nie zycze
3
Navas to chyba w jakims transie jest co za koles.
0
O lol!!!!
0
Jesli Levante to wytrzyma to bede pod wrazeniem :)
4
1 piorun w Madrycie :DD a mowili ze nie bedzie burzy :p
0
A teraz biali na tv i MU na laptopie xD
Uwielbiam ogladac 2 mecze razem :p
0
Haha :D Przysiegam ze nawet nie sprawdzalem po prostu glupia wypowiedz od razu mi sie z nim skojarzyla :D
1
Hajto ?
0
LFC ale staty :DD 6 ostatnich spotkan: 1:1 1:1; 3:2 1:1 1:1 0:0