3

Suarez kocham cie :D
Ney strzela a ten celebruje xD

0

1000 komentarzy w godzine :DD
Lecimy z druga polowa ;)))

5

Jutro FIFA pewnie wezmie sie za kontrola antydopingowa :D

3

Jest :DDD Prowadzimy! A teraz patrzcie jak Rayo otwiera nogi xD

2

Neymar dzisiaj gra zajebiscie :)

4

Wiecie co jest najgorsze? To ze nawet w taim skladzie powinnismy ich rozniesc po tych ol godzinach a oni juz 4 setki zmarnowali

2

Nie ma :D lecimy na rekord strzalow :DD

1

Bum tsssss..... No to teraz dawac ich !!!!!

0

czuje ze bedzie niezla komedia dzisiaj

0

aaaaaaaaaaaaa hahahahahahhahahahhaha 0-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Rudy nam tylek ratuje :DDD

1

Przeciez my im powinnismy Hiroshime zrobic juz :)
Swoja droga patrzcie skubance jeszcze atakowac chca :D

1

zarabia wiecej tym meczem niz cale fcbarca razem wziete w miesiac a sam na sam nie umie strzelic.....

1

Zlatan 2 brameczki w 9 minut i PSG z 3 punktami :))

1

co mialo sie schrzanic jak jest przerwa?:P

0

Bartra Pique ))))

Zaczynajcie hejtowac sklad tesnilem za tym :DD

0

jeszcze 45 minut i Arsenal wraca na swoje miejsce xD

3

Nasz?

Edit: Przepraszam za pytanie nie zauwazylem wczesniej twojego rocznika:)

9

Zeby byc liderem po tej kolejce to nie musimy duzo zrobic. Wystarczy wygrac roznica 14 bramek z Rayo i liczyc na calkiem prawdopodobny remis na El Madrigal.
Vamos!!! :D

4

Sevilla w meczu z nami tez grala dno :)
Z tym ze u nas to dno bylo glebsze :D

7

Mam wrazenie ze mamy tutaj wiekszosc kibicow Leo niz Barcy.
Ja tez uwielbiam jego gre i kibicuje mu we wszystkim ale k... mac ile mozna dziennie porownywac i o tej jeb.. ZP gadac?

3

Grzmot kontuzja? Mimo wszystko mu tego nie zycze

3

Navas to chyba w jakims transie jest co za koles.

0

O lol!!!!

0

Jesli Levante to wytrzyma to bede pod wrazeniem :)

4

1 piorun w Madrycie :DD a mowili ze nie bedzie burzy :p

0

A teraz biali na tv i MU na laptopie xD
Uwielbiam ogladac 2 mecze razem :p

0

Haha :D Przysiegam ze nawet nie sprawdzalem po prostu glupia wypowiedz od razu mi sie z nim skojarzyla :D

1

Hajto ?

0

LFC ale staty :DD 6 ostatnich spotkan: 1:1 1:1; 3:2 1:1 1:1 0:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?