1

"Messi has..4...5..."
"I Dont want to know about Messi"
"Does he have 4?"
"Your father has 3 Ballon D'Ors and 4 Golden boots"
":Ok"
"Ok" :D

Smieszna troche sytuacja ale nie widze tutaj zeby jego syn domagal sie 5 Zlotej Pilki o_O

0

Zauwazyliscie ze ta akcja Santosu zeby zawiesic Neya na pol roku zaczela sie tuz po tym jak Barca oswiadczyla ze pojdzie do TAS-u?

5

Mnie bardziej ciekawi El Jaroslaw :D

0

Data dodania Lipiec 2014..

Edit: aaa cos mi sie pokrecilo :p
Nie mowilem ze to jakies zgredy czy cos tylko ogolnie mam jakies wrazenie ze napinki u nich sporo jest :)

0

O Gomesa tez obserwujemy :DD
Zostal Wawrzyniak...

0

Zrodlo?

6

Redakcji radze zrobic artykul o pizamie Messiego bo co dwie minuty bedzie wstawianie tego samego :p

5

To prezent od Luisa.

0

Ostatnia rzecza jaka pamietam to po wygraniu Decimy wjeb.. sie na konferencje Carlo jakos po tym ucichli :D

1

Chyba jedyny pilkarz ktory nie jest krytykowany za wielbienie samego siebie :D

Fajnie wogole sie czyta jego wypowiedzi nie czuc trucizny tylko lajcik :D

13

Tak patrzac na ta pizame od Luisa zaczynam sie zastanawiac jaka druzyna ma/miala takich jajcarzy jak my?:)
Pinto,Dani,Pique,Ney teraz Suarez wpada do tej listy. Ciekawe jak tam u bialych z humorem :D

1

O kur.. Hahaa :DDDD
Mistrz :D

5

Mamy kolejny juz mecz Argentyny za nami ;)

1 polowa to wymiana ciosow kilka fajnycj akcji i interwencji
2 - DNO
Zero pomyslu zadnej taktyki wszystkie pilki na skrzydli i wrzutka.Gdyby Paragwaj nie probowal wejsc z pilka do bramki to dostaliby z 4 siaty z kontry. Nie odgwizdany karny tez pomogl Argentyczykom :)
Ogolnie w drugiej polowie to do 88' nie oddali zadnego strzalu celnego ;p (potem zasnalem :D)
I najwazniejsze : Lavezzi czyli ten ktorym rzekomo sie interesujemy.
Krotko: niech pukna sir w leb wszyscy ktorzy mi probowali wmowic ze Lavezzi i Nolito sa na podobnym poziomie :))
Jak widac 10'ka na plecach nie zamienila Pastore w tego do ktorego teraz niech lepiej pielgrzymke zaplanuja :D

5

W 2002 roku AS Adema pokonało Stade Olympique l'Emyrne 149:0. Na znak protestu przeciw stronniczemu ich zdaniem sędziowaniu, SOE, przy każdej nadarzającej się okazji, strzelało sobie samobójczego gola.

Z kolei najwyższy wynik w rozgrywkach międzynarodowych ustanowiony został również w 2002 roku podczas meczu Australia-Samoa. Mecz zakończył się wynikiem 31:0, choć na tablicy pojawił się nawet wynik 32:0.

0

http://soccer365.ru/live/match-paragvay-argentina-smotret-onlayn/

Przed meczem wlaz na strone pod nazwamy druzyn z prawej bedziesz mial mase Sopcastow a w srodku bezposrednie linki.
Nigdy mnie nie zawodzi ta strona i zawsze w HD :))

0

Nie czepiaj sie go...
Czy to jest wazne ze Holandia 1 raz od 32 lat nie zagra na ME?

Czlowieku!! Syn Cristiano Ronaldo pokazal ojcu srodkowy palec czy ty tego nie rozumiesz????

0

Dla mnie to takie gowniarskie zachowanie moze przesadzam ale co mu to da jesli 1 raz zagra z 10'ka?

1

Hahaha co do sekundy :D

6

No i?
Co komu do tego jak sie zachowuje syn Grzmota? To jego zycie prywatne niech robi co chce jak dla mnie to moze ten palec wsadzic ojcu w dupencje.
Nie trawie goscia nigdy go nie lubilem ale to jak wychowuje swoje dziecko jest jego sprawa :)

4

Kursy ciag dalszy ;)

LM
Barca 4
Bayern 4
real 5.75
Arsenal 29
PSG 11
City 13
The Bus 15
MU 17
Atleti 21

Krol strzelcow

Messi 26
Grzmot 1,50
Suarez 15
Ney 29
Lewy 7
Benzema 51
Aguero 34

Liga Europy

BVB 8
LFC 15
Napoli 13
Tottenham 17
Athletic 25
Fiorentina 25
....
Legia 100

Ballon D'Or

Messi 1.50
Grzmot 6
Lewy 16
Ney 20
Suarez 25
....
Bendtner 1000 :DDD

6

Obecne kursy na:

Zwyciezca ME

Niemcy 4
Francja 4.50
Hiszpania 7
Belgia 11
Anglia 12
....
Polska 51 :P

LaLiga

Barca 1.90
real 2
Atletico 15
Valencia 200 (:D)

BPL
City 1.65
MU 8
The Bus 13
Arsenal 3.50 (?)
LFC 50

Bundesliga

Bayern 1.01
BVB 26
VFL 101

Serie A
Roma 3.25
Juve 3.50
Inter,Napoli 6
Fiorentina 10

0

No to 2 godzinki "Southpaw" i wlaczamy Paragwaj - Argentyna :)))

0

Na murawie zawodnicy Turcji zrobili koleczko i sledza mecz Lotwy :DDD

0

Ale jaja z ta Lotwa ;))) W Turcji czekaja na wiesci :P

0

Milo sie gadalo :) ja tez w kime dobranoc ;))

1

Dziadami nie jestesmy ale technika i pokolenie tak sie zmienilo w ciagu tych10-15 lat ze jak sie czlowiek cofa myslami to nie wierzy ze to byla rzeczywistosc :p
Czekam na komentarz Dona :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?