2

Bardziej zwroculem uwage na pytania niz odp :D
-dlaczego nie gadales 7 miesiecy
-nie chce o tym mowic inne pytanie
- ale dlaczego ciebie nie bylo tyle czasu? (:D)
-uznalem za sluszne nie wypowiadanie sie ale teraz jestem i mozecie zadac pytania
- czy slowa Pique cie urazily?

:DDD Na jego miejscu pierd...ca bym dostal ;p

1

3 lata temu mowili ze bedzie mecz przedswiateczny gwiazdy BPL vs LL....

Chyba do usranej smierci bede czekal na te spotkanie.
Swoja droga wyobrazacie sobie Ney Krystek Luis i Messi z Jamesem w srodku ? ;) Hiroshima vol 2:D

1

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=&id=61533

Alez sa jeb..ci ci dziennikarze :DD Jeden z nielicznych wywiadow Grzmota ktory polecam przeczytac :D

4

Admini musieliby calodobowo siedziec i usuwac gimbaze

1

Obejrzyj Focus :)) Mega filmik

2

Pokochalem Barce gdy zobaczylem Ronniego gdyby mial w sobie te parcie jakie ma Leo to do dzisiaj bylby u nas ;/ Szkoda ze taka magie ogladalismy tak krotko powiedzmy sobie szczerze Messi jest najwiekszy w historii ale to co robil R10 chyba nigdy juz nie zobaczymy

9

Odnosnie gwizdow to co jak co ale w Katalonii to sa hipokryci. Zapomnieli juz czasy przed Ronaldinho teraz chca przyjsc na stadion popatrzec na manite i pojsc do domu. Zastanawiam sie jak by to bylo gdybysmy zlapali kryzys taki jak MU.

BPL moze i jest chu... ale kibicow ma miliard razy lepszych i wierniejszych niz Hiszpania.

0

Jakies propozycje jak zasnac?:p takie nudy ze spac sie nie che :D

0

Jest ktos zywy jeszcze? :D

3

Znowu pompowanie balonika w Madrycie ;)) zobaczymy jak to sie skonczy :p

1

Teoretycznie to Lucho ma naprawde przej.. sytuacje. Zdobyl tryplet i co mecz kontuzje transferowy ban druzyna bez formy.... Nie chcialbym byc na jego miejscu pewnie bym zwariowal ;p
Druzyna cierpi ale walczymy moi drodzy za to wlasnie kocham ten klub ;)

1

Moze by tak przeszczepic noge Messiemu szybciej by gral?:)).
A tak na serio to nie jestem optymista ale wierze ze dotrwamy do tego jeb... Stycznia. Jeszcze nigdy w zyciu tak bardzo nie pragnalem.zimy jak teraz

1

Nie martwcie sie jeszcze 11 spotkan i wroci Leo :D

0

Jak zwykle zapomnialem link :)) http://soccer365.ru/live/match-barselona-bayer-smotret-onlayn/
Pod nazwa klubow z prawej sopcasty w srodku bezposredbie linki na smartfonach switnie smigaja :)

0

Dobra ucieszylisny sie posmialiamy z fiiletowej a teraz czas na meczyk moi drodzy ;))
Damy rade mam jakies zajebiscie dobre przeczucia. Milego wieczoru Visca el Barca!!

4


"Dziś mamy 29 września
Tego samego dnia...

10 lat temu (2005)

nasz serwis przeszedł kolejną modernizację: od tej chwili działanie RealMadrid.pl napędza silnik napisany w restrykcyjnym, nowoczesnym i szybkim języku xhtml."
Czekamy na więcej :DD"

Aaaaa :D

0

Co prawda zonaty nie jestem ale na twoim miejscu szybko bym zachorowal :p

2

Lapki do gory ci ktorzy weszli zobaczyli nowa wersje nastepnie przypomnieli sobie fioletowa i humor im sie poprawil :DD

0

Dzieki tym zmianom mam takie odczucie jakbysmy siedzieli na tej calej La Rambla i czekali na mecz :D

1

Nie wierze w odejscie Neya ale jesli by tak sie stalo to Figo ustapilby miejsce 1 jesli chodzi o znienawidzonych :)

6

Dopiero zauwazylem nowe zmiany na stronie. Brawo Redakcjo smialo mozna powiedziec ze mamy jeden z najlepszych serwisow w Europie i nie robie sobie jaj naprawde kawal swietnej roboty odwalacie :) Stronka byla zajebista i 10 let temu i dzisiaj fioletowa wprost proporcjonalnie im ladniej u nas tym gorzej u nich :D

4

Tam se jaja robia a swiat trabi ze konflikt :D chlopaki maja pewnie niezla polewe potem :)

1

0

Patrze na lige brazylijska a tam 28 kolejka juz. Kiedy to u nich sie zaczyna i konczy sezon?

3

Gdyby jeszcze dodac ile z tych 21 stracilisny po wakacjach wcale nie bedzie tak kolorowo wygladac :p

2

Al Sadd 4-1 Al Vakhra(?)
No to nasz General pewnie idzie po Lige Qatarska !!!!

6

A Ney na rowerku bo hajsu ni ma :D

130

"Jego ego jest ogromne. Jeśli nie mówisz mu, że jest najlepszy, to nie jesteś jego przyjacielem. Cristiano uważa się za najlepszego, ale jest przeceniany. Dzieliłem szatnię z Messim i oni nie mają ze sobą nic wspólnego”.
Gonzalo Higuain

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?