samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bardziej zwroculem uwage na pytania niz odp :D
-dlaczego nie gadales 7 miesiecy
-nie chce o tym mowic inne pytanie
- ale dlaczego ciebie nie bylo tyle czasu? (:D)
-uznalem za sluszne nie wypowiadanie sie ale teraz jestem i mozecie zadac pytania
- czy slowa Pique cie urazily?
:DDD Na jego miejscu pierd...ca bym dostal ;p
1
3 lata temu mowili ze bedzie mecz przedswiateczny gwiazdy BPL vs LL....
Chyba do usranej smierci bede czekal na te spotkanie.
Swoja droga wyobrazacie sobie Ney Krystek Luis i Messi z Jamesem w srodku ? ;) Hiroshima vol 2:D
1
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=&id=61533
Alez sa jeb..ci ci dziennikarze :DD Jeden z nielicznych wywiadow Grzmota ktory polecam przeczytac :D
0
http://memypilkarskie.pl/img/7223/najdziwniejsza-rzecz-jaka-neymar-dostal-od-kibicow/
4
Admini musieliby calodobowo siedziec i usuwac gimbaze
1
Obejrzyj Focus :)) Mega filmik
2
Pokochalem Barce gdy zobaczylem Ronniego gdyby mial w sobie te parcie jakie ma Leo to do dzisiaj bylby u nas ;/ Szkoda ze taka magie ogladalismy tak krotko powiedzmy sobie szczerze Messi jest najwiekszy w historii ale to co robil R10 chyba nigdy juz nie zobaczymy
9
Odnosnie gwizdow to co jak co ale w Katalonii to sa hipokryci. Zapomnieli juz czasy przed Ronaldinho teraz chca przyjsc na stadion popatrzec na manite i pojsc do domu. Zastanawiam sie jak by to bylo gdybysmy zlapali kryzys taki jak MU.
BPL moze i jest chu... ale kibicow ma miliard razy lepszych i wierniejszych niz Hiszpania.
0
Jakies propozycje jak zasnac?:p takie nudy ze spac sie nie che :D
0
Jest ktos zywy jeszcze? :D
3
Znowu pompowanie balonika w Madrycie ;)) zobaczymy jak to sie skonczy :p
1
Teoretycznie to Lucho ma naprawde przej.. sytuacje. Zdobyl tryplet i co mecz kontuzje transferowy ban druzyna bez formy.... Nie chcialbym byc na jego miejscu pewnie bym zwariowal ;p
Druzyna cierpi ale walczymy moi drodzy za to wlasnie kocham ten klub ;)
1
Moze by tak przeszczepic noge Messiemu szybciej by gral?:)).
A tak na serio to nie jestem optymista ale wierze ze dotrwamy do tego jeb... Stycznia. Jeszcze nigdy w zyciu tak bardzo nie pragnalem.zimy jak teraz
1
Nie martwcie sie jeszcze 11 spotkan i wroci Leo :D
0
Jak zwykle zapomnialem link :)) http://soccer365.ru/live/match-barselona-bayer-smotret-onlayn/
Pod nazwa klubow z prawej sopcasty w srodku bezposredbie linki na smartfonach switnie smigaja :)
0
Dobra ucieszylisny sie posmialiamy z fiiletowej a teraz czas na meczyk moi drodzy ;))
Damy rade mam jakies zajebiscie dobre przeczucia. Milego wieczoru Visca el Barca!!
4
"Dziś mamy 29 września
Tego samego dnia...
10 lat temu (2005)
nasz serwis przeszedł kolejną modernizację: od tej chwili działanie RealMadrid.pl napędza silnik napisany w restrykcyjnym, nowoczesnym i szybkim języku xhtml."
Czekamy na więcej :DD"
Aaaaa :D
0
Co prawda zonaty nie jestem ale na twoim miejscu szybko bym zachorowal :p
2
Lapki do gory ci ktorzy weszli zobaczyli nowa wersje nastepnie przypomnieli sobie fioletowa i humor im sie poprawil :DD
0
Dzieki tym zmianom mam takie odczucie jakbysmy siedzieli na tej calej La Rambla i czekali na mecz :D
1
Nie wierze w odejscie Neya ale jesli by tak sie stalo to Figo ustapilby miejsce 1 jesli chodzi o znienawidzonych :)
6
Dopiero zauwazylem nowe zmiany na stronie. Brawo Redakcjo smialo mozna powiedziec ze mamy jeden z najlepszych serwisow w Europie i nie robie sobie jaj naprawde kawal swietnej roboty odwalacie :) Stronka byla zajebista i 10 let temu i dzisiaj fioletowa wprost proporcjonalnie im ladniej u nas tym gorzej u nich :D
8
Niesamowita dedukcja :D
https://m.facebook.com/RealMadridPL/photos/a.449425404177.252475.160737419177/10153572656959178/?type=3&source=48&__tn__=E
4
Tam se jaja robia a swiat trabi ze konflikt :D chlopaki maja pewnie niezla polewe potem :)
1
http://memypilkarskie.pl/upload/20150927130618uid2406.jpg
Uwielbiam to zdjecie :D
0
Patrze na lige brazylijska a tam 28 kolejka juz. Kiedy to u nich sie zaczyna i konczy sezon?
3
Gdyby jeszcze dodac ile z tych 21 stracilisny po wakacjach wcale nie bedzie tak kolorowo wygladac :p
2
Al Sadd 4-1 Al Vakhra(?)
No to nasz General pewnie idzie po Lige Qatarska !!!!
6
A Ney na rowerku bo hajsu ni ma :D
130
"Jego ego jest ogromne. Jeśli nie mówisz mu, że jest najlepszy, to nie jesteś jego przyjacielem. Cristiano uważa się za najlepszego, ale jest przeceniany. Dzieliłem szatnię z Messim i oni nie mają ze sobą nic wspólnego”.
Gonzalo Higuain