17

A tu sedziowie zrobia nam psikusa i gwizdna nam.jutro cos z tylka zeby uspokoic sytuacje :))) Za duzo szumu sie robi za bardzo juz to widac zobaczycie bedzie taki moment ze w meczach z ogorkami specjalnie cos nam "podaruja" :)

2

Wloska pilka zawsze cholernie mnie nudzila moze nie mam pojecia o pilce albo jakies psychy mam ale jak wlacze jakikolwiek mecz Serie A to chce mi sie spac. Ostatni raz to chyba z 5 lat temu Milan - Inter obejrzalem :D

3

Costa niech sprobuje tak z Pique albo z Suarezem zrobic nie mowiac juz o Turanie :D

2

Jeszcze wiekszym paradoksem jest najpopularniejsze ustawienie we Wloszech

1-BUS-1 a i tak bramki leca ;D

1

Nie cierpie tego chama.po ostatnim meczu z nami

1

Nie wiem jak Perez to wytrzymuje taki mecz to skandal powinien pozvac LFP za cos takiego no k... mac ile mozna padac przed sedzia i wapna nie dostawac?????

2

Plaga kontuzji zero lawki sedziowie jeszcze bardziej pierd...ci niz zwykle.

Moze i mowimy to co sezon ale akurar w tym roku mamy naprawde baaardzo ciezko jesli ugramy LM albo LFP bedzie to naprawde wielki wyczyn

4

Maryla Rodowicz - Ale to juz bylo... :P

11

Brawo Granada ! 3 sety nieuznany gol i walka do konca :)
Szanuje druzynu ktore calym skladem zarabiaja mniej niz 2-3 pilkarzy Realu czy Barcy ale gryza trawe i nie daja sie dym.. jak Espanyol np.
Teraz czekamy na nasz meczyk :))

3

Aduriz takich sytuacji nie marnuje ;))

0

Komentarz usunięty

4

Gwizdy za brak karnego :DD

1

Ronaldo na szpicy :)))))

2

Jak sie ten gosciu nazywa ??? Co on wyprawia dzisiaj z bialymi szok ;))

5

Mozna wylaczyc ;)

2

Co za koles 2 raz sam na sam nie trafia ...

2

Noo i wydalbym 5 letnia wyplate szybciej niz miesieczna i czekalbym na nastepna :DD

1

Granada ma 2 porazki u siebie i wygrana z Getafe :)
Czas na nastepnych z Madrytu i kurs 50 ktory mignal mi rano bedzie mi sie snil ze 3 miesiace :p

0

Tez go zauwazylem ;)) chwilami jak Messi sie rusza

1

Ja tam wstrzymam sie jeszcze do konca meczu ale mam apetyczne ciasteczko na takie okazje :D
Co do gry to teraz bedzie panika Realu jesli dadza rade fizycznie to raz ich skontruja i budujemy mur berlinski :D

1

Prawoskrzydlowy Granady to taka murzynska wersja Delou ;D kiwa turla sie z ta pilka i od razu traci...juz chyba z 5 akcji zje..l

3

Navas jak ten Real ratuje...szacun ze po tym jak go wypieprzali z druzyny w takim gazie jest

2

Pole karne Granady znajduje dokladnie nad Antarktyda i ziemia zamarzla dlatego tak sie slizgaja to nie symulacje!!!!

1

Hehe chcial sie odegrac na Ronaldo ;D

2

Czy to ten sam bramkarz ktory gral pol roku temu i 9 wpuscil?

7

Nie bylo spalonego ;) Granada powinna prowadzic ale spoko...

1

1 piorun na SB :D ale szkoda tej kontry Granady :)

1

Jesli zaczne ci wysylac linki z wypowiedziami poszczegolnych zawodnikow pompujacych balonik dalej bedziesz zgrywal inteligentnego? ;)

Kolego radze obejrzec sie w lustrze

Nie pozdrawiam

0

No to jak z tym zakazem mozemy rejestrowac czy nie?

1

No ja tez sie nie spodziewam ze cos zdolaja zrobic ale nigdy nie wiadomo co sie stanie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?