samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
A tu sedziowie zrobia nam psikusa i gwizdna nam.jutro cos z tylka zeby uspokoic sytuacje :))) Za duzo szumu sie robi za bardzo juz to widac zobaczycie bedzie taki moment ze w meczach z ogorkami specjalnie cos nam "podaruja" :)
2
Wloska pilka zawsze cholernie mnie nudzila moze nie mam pojecia o pilce albo jakies psychy mam ale jak wlacze jakikolwiek mecz Serie A to chce mi sie spac. Ostatni raz to chyba z 5 lat temu Milan - Inter obejrzalem :D
3
Costa niech sprobuje tak z Pique albo z Suarezem zrobic nie mowiac juz o Turanie :D
2
Jeszcze wiekszym paradoksem jest najpopularniejsze ustawienie we Wloszech
1-BUS-1 a i tak bramki leca ;D
1
Nie cierpie tego chama.po ostatnim meczu z nami
1
Nie wiem jak Perez to wytrzymuje taki mecz to skandal powinien pozvac LFP za cos takiego no k... mac ile mozna padac przed sedzia i wapna nie dostawac?????
2
Plaga kontuzji zero lawki sedziowie jeszcze bardziej pierd...ci niz zwykle.
Moze i mowimy to co sezon ale akurar w tym roku mamy naprawde baaardzo ciezko jesli ugramy LM albo LFP bedzie to naprawde wielki wyczyn
4
Maryla Rodowicz - Ale to juz bylo... :P
11
Brawo Granada ! 3 sety nieuznany gol i walka do konca :)
Szanuje druzynu ktore calym skladem zarabiaja mniej niz 2-3 pilkarzy Realu czy Barcy ale gryza trawe i nie daja sie dym.. jak Espanyol np.
Teraz czekamy na nasz meczyk :))
3
Aduriz takich sytuacji nie marnuje ;))
0
Komentarz usunięty
4
Gwizdy za brak karnego :DD
1
Ronaldo na szpicy :)))))
2
Jak sie ten gosciu nazywa ??? Co on wyprawia dzisiaj z bialymi szok ;))
5
Mozna wylaczyc ;)
2
Co za koles 2 raz sam na sam nie trafia ...
2
Noo i wydalbym 5 letnia wyplate szybciej niz miesieczna i czekalbym na nastepna :DD
1
Granada ma 2 porazki u siebie i wygrana z Getafe :)
Czas na nastepnych z Madrytu i kurs 50 ktory mignal mi rano bedzie mi sie snil ze 3 miesiace :p
0
Tez go zauwazylem ;)) chwilami jak Messi sie rusza
1
Ja tam wstrzymam sie jeszcze do konca meczu ale mam apetyczne ciasteczko na takie okazje :D
Co do gry to teraz bedzie panika Realu jesli dadza rade fizycznie to raz ich skontruja i budujemy mur berlinski :D
1
Prawoskrzydlowy Granady to taka murzynska wersja Delou ;D kiwa turla sie z ta pilka i od razu traci...juz chyba z 5 akcji zje..l
3
Navas jak ten Real ratuje...szacun ze po tym jak go wypieprzali z druzyny w takim gazie jest
2
Pole karne Granady znajduje dokladnie nad Antarktyda i ziemia zamarzla dlatego tak sie slizgaja to nie symulacje!!!!
1
Hehe chcial sie odegrac na Ronaldo ;D
2
Czy to ten sam bramkarz ktory gral pol roku temu i 9 wpuscil?
7
Nie bylo spalonego ;) Granada powinna prowadzic ale spoko...
1
1 piorun na SB :D ale szkoda tej kontry Granady :)
1
Jesli zaczne ci wysylac linki z wypowiedziami poszczegolnych zawodnikow pompujacych balonik dalej bedziesz zgrywal inteligentnego? ;)
Kolego radze obejrzec sie w lustrze
Nie pozdrawiam
0
No to jak z tym zakazem mozemy rejestrowac czy nie?
1
No ja tez sie nie spodziewam ze cos zdolaja zrobic ale nigdy nie wiadomo co sie stanie ;)