0

I schodzi na prawa :D

0

Rownie dobrze mozna bylo Masipa wpuscic za Leo.

0

Damy rade !!! Pewnie stluczenie kolana ma takze tydzien powinien wystarczyc.

0

Widzieliscie jak Luis przezywal?) kocham tego goscia i oddanie :)))

0

Kibice jak zaczeli skandowac Leo to sam mialem ochote wstac :D

0

Wstawaj Leo!!!!!!!!

2

Za 2h bedzie jasne :p

76

Neyowi konta zamrozili i na fryzjera go nie stac :D

29

0-1 - " Ale City ma pake"
4-1 - "Ale City jest cienkie"
A mowia ze godzina to za malo na zmiane toku myslenia :)

1

Masche Busi Rakitic?

4


35 lat juz na karku ;/ Ile bym.dal zeby jeszcze raz go zobaczyc w naszej koszulce :)

12

Kurs na wapno dla realu 3.00 ;)

2

Na androidzie tylko top 10 celebrations mi sie wyswietla :) dzieki loui

2





Numer 9 zrzucil mnie z krzesla :DDD

Wie ktos co to za nuta w tle? Z gory dzieki )

0

Mysle ze gdyby dali Simeone taki sklad jak City to stworzylby zajebisty team a tak to gwiazdeczki hajs i wielkie nic w LM

1

Identyczna sytuacja jak tydzien temu : i biali i my liczymy na manite :)))
Mam nadzieje ze Malaga sporo krwi im napsuje poprzedni mecz na SB zagrali bardzo dobrze nie ma Pepe Ramosa Jamesa Bale'a wiec wcale nie musi byc tak gladko. W naszym meczu licze na 3:0 i MSN tak na przelamanie bede zadowolny ;)

4

A tak wogole to co za idiota mogl ustalic Mundial w listopadzie. Zawodnicy zaczna sezon po 2 miesiacach do Kataru a co z rozgrywkami? Nie moga miesiaca przerwy przeciez zrobic bo potem jest przerwa zimowa i wyszloby na to ze w wakacje beda mecze ;)) Blatter przed sadem Mundial w zime i odrzucenie Ardy. To chyba tyle na dzisiaj:p

1

U bialych tez nieciekawie Pepe nastepny kontuzjowany. Jesli Malaga zagra tak jak poprzednio na SB to znowu sie porzadnie zmecza a nam to na reke :)

1

Oj fifa :)) chca nam przeszkodzic jak sie da hhehe ale beda dupy piekly jak do stycznia wytrzymamy a potem na pelnym gazie :) Mowilem ze mamy cholernie ciezki sezon przed nami nie pamietam jeszcze takiej sytuacji ale damy rade i pokazemy tym ch*** ze co by nie zrobili i tak zostana z palcem w tylku

0

E tam... Moze w fifie sie uda co ja bede was pytac :DD

1

Chodzi mi ogolnie o to jak jest w przepisach. To jest staly fragment gry gdzie jest napisane ze trzeba oddac strzal/podanie.do przodu?

0

No. xD weekendowe rozkminy mam :p

1

Trzeba mu fuche zalatwic :p moze sprzedawca gazet po godzinach ?:D

1

Cos mnie zaciekawilo. Czy podczas wykonywania karnego mozna np podac do tylu?;D element zaskoczenia fajnie by to wygladalo z rozbiegu wystawic do tylu i 2 by huknal :D

1

Arsen Wenger smieje sie ze jestesmy na 4 miejscu ;DD
O IRONIO xD

2

Najglupsza plotka w tym roku. Lucho zarzad i wszyscy musieliby miec naj.. we lbach zeby szukac niepewnego malolata zamaist sciagnac pewniaka pokroju Nolito.

1

A L'pool znowu ledwo uciulal zwyciestwo ;DD Coutinho niech ucieka do nas :p

1

No i co? To sa ludzie nie cyborgi kolegooo jesli pod koniec sezonu zgarniemy LL to mam w dupie z kim ile przegralismy Lucho rok temu dobrze powiedzial : druzyne osadzmy PO SEZONIE a jak wszyscy wiemy po tryplecie zgasil wszystkicj hejterow,

1

Nolito i Gundogan! Munira pozegnac a latem juz byloby wiadomo Pogba czy Coutinho.. Ja to widze wlasnie tak.

1

Calderon i San Mames zaliczylismy nie mielismy szans z takim skladem wygrac wszystko.na wyjezdzie Celta zagrala dzis zajebisty mecz i szczerze lepiej dostac 4-1 od nich niz od materacow. Teraz lajtowy terminarz 6 kolejek jesli sie zepniemy to spokojnie wygramy. Do stycznia jesli jako tako utrzymamy dystans to wierze ze nowi gracze dadza powera naszym i dopiero sie sezon zacznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?