1

za 2 godziny ;))

0

Benzema kontuzja o_O

Niewazne ze jest z realu szkoda ze w tym sezonie mamy takie przykre sytuacje.
Z Levante moze byc niezla komedia :)
A teraz 2 godzinki nudow i Chile - Brazylia :))))

0

Mialem Portugalie na smarcie wlaczona.
Zauwazylem katem oka jak wchodzi na boisko i jak z niego schodzi :D

0

Kto dzis zrywa nocke i Chile - Brazylia oglada ?;)))
Warto obejrzec szkoda ze bez Neya ale mam ochote zobaczyc Coutinho ;)

1

Nie no co ty nie czepiam sie akurat humor mi dopisuje ;p

0

Skorzystales z okazji zeby odwiedzic nasza strone ?:D

0

Albania Serbia - 90 minuta 0-0
Albania - Serbia 90:53. 0-2
;)))

1

5 minut temu : Tragedia spieprzylismy wszystko lalalala
Czas terazniejszy : takimi meczami wygrywa sie awans!! Tak jest o to chodzi :DDD

0

Albania zaraz strzeli i przegoni Danie w tabeli :DDD

0

Niemcy pewnie specjalnie sie podstawili ;)

0

Zycze Wam zwyciestwa ;))

2

Jak dla mnie to zadne iphony i samsungi nie moga sie rownac do mojej XPerii Z3.
Polecam

3

Dali lapowke czy nie araby maja tyle siana ze rzeczywiscie Mundial u nich bedzie zabojczo wygladac. Popatrzcie tylko na architekrure ich miast i pojazdy na ulicach :)
Szkoda ze to daleko ja bym sie zabral za podroz do nich

0

Zawsze moglo byc gorzej...
"LADA Liga" :D

1

Plus 40 od jakiegos Boa cos tam za reklame na treningowych :)

1

Na meczach pije sie zawsze jedno piwo : Carlsberg !!!! :)

2

Jesli temu wszystkiemu jest winny 1 czlowiek to po co wogole istnieje ta organizacja skoro prezes potrafi 16 lat ukrywac swoje brudy ? Ba! Jak to jest ze jeden samiutenki Blatter podpisuje jakis tam kontrakt a reszta nawet nie pyta co on robi? :). To nie ten dziadek jest skorumpowany cala FIFA jest w gownie e teraz zeby ratowac tylki....zawieszaja swojego szefa :D
Komisja etyki.... Nie wiedzialem nawet ze cos takiego istnieje tam u nich i ze ma taka wladze ze moze usuwac prezydenta o_O

1

A tak mi sie przypomnialo :p

2

Moze sprobuj teraz to samo zrobic z Canarinhos ?:D

0

Zapraszam do Rosji :D
Zimno jak w piz.. ale zycie kozackie :D

6

Oskarzony o korupcje prezydent dostaje zawieszenie na 90 dni i ma wrocic do pelnienia obowiazkow a ludzie ktorzy daja dom i lepsze zycie dzieciom wyciagajac ich z nedzy traca mozliwosc na lepsza przyszlosc a nas blokuja na 2 okienka:)

Jesli ma dalej byc prezydentem to po co wogole te zawieszenie?

Albo ja glupieje albo swiat oszalal :D

0

Gersona tez obserwowali tak bardzo sie napatrzyli ze nam sprzed nosa go zaj..li
A co tam wazniejsze byly fotki we Wloszech :)

2

Szef FIFA jest podejrzany m.in. o podpisanie w 2005 r. niekorzystnego dla FIFA kontraktu z Karaibską Unią Piłkarską. Zarzuca mu się ponadto inne przypadki działania w sprzeczności z interesem organizacji, w tym te związane z prawami telewizyjnymi i marketingiem. Szwajcar miał również przekazać nielegalnie dwa miliony franków szwajcarskich (ok. 7,7 mln zł) w 2011 r. obecnemu prezydentowi Europejskiej Unii Piłkarskiej Michelowi Platiniemu za pracę w roli doradcy w okresie między styczniem 1999 a czerwcem 2002 r.


Ciekawe :)) FIFA zawiesza wlasnego prezydenta :DD To tylko pokazuje nieudolnosc wladz jesli po 16 latach dopiero sie dowiaduja o domniemanej korupcji to wyobrazam sobie do dzisiaj ile juz przekretow zrobili

0

co to jest komisja etyki ? :)))

0

Zawodnicy po 30ce w naszym zespole
Bravo -32
Mathieu -31
Verma 30 (za miesiac)
Adriano 30
Dani - 32
Masche 31
Iniesta 31

Najgorzej to u nas w obronie wyglada i trzeba juz pomalu odmladzac zespol.
Gdyby odjac z 23 osobowej ekipy 20 letniego Munira i Sandro to srednia wieku z 27 wzrosnie do 29 :))

0

Nie zgodze sie jesli chodzi o Iniestei Ivana. Don jest inteligentnym zawodnikiem i mysle ze tak jak Xavi ktory na poczatku nie mogl sie pogodzic z rola zmiennila pogodzi sie z tym ze nadchodzi czas dac pograc mlodszym. Rafinha? Oczywiscie ze potrzebuje gry zauwaz ze w przypadku przyjscia Nolito i ew. wypozyczeniu Sandro i Munira on jeden nie wystarczy. Kontuzje w druzynie zawsze sa tak jak mowilem gramy na 3 frontach inteligetna rotacja nie powinna nikomu zaszkodzic
Co do Coutinho... Suarez tez byl liderem tej druzyny ciagnal ja przez ostatni swoj sezon jak tylko mogl ale jak dostal od nas oferte to po prostu spie.. z tej druzyny :) Co ma Coutinho z tego ze jest liderem jesli nic a nic nie zdobywa?
Zawodnicy chca wygrywac trofea a w LFC jest to tak mozliwe jak zajecie przez Arsenal wyzszego miejsca niz 4 na koniec sezonu :p

2

Moze nadejdzie taki dzien w ktorym napisze list do Munira z przeprosinami za te pomyje ktore od dwoch lat na niego wylewam :D
Oby oby...

0

Munir i Sandro na wypozyczenie Alen tez powinien jeszcze z rok pograc w Gijon.

Zostaja nam Iniesta Rakitic Arda Rafinha. Iniesta mlodszy nie bedzie a Rakitic ma forme jak pole do szachow raz czarno raz bialo u niego.

Coutinho Arda Busi (Sergi) i zmiennicy Rakieta Iniesta Rafinha przy odpowiednim systemie rotacji nie mieliby jakichs pretensji ;)
Warto dodac jeszcze ze nasze MSN tez bedzie sie zmieniac wiec ja tu problemow nie widze

1

Ale bedzie zajebiscie jesli to prawda... Dostac 100 tylko od sponsorow o_O

Perez pewnie wybuchnie znajdzie kogos w Azji i wydrukuje Dragoon Ball na koszulkach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?