48

Koles nie wiedzial jak blysnac to se przypomnial ze 15 lat temu powuedzieli mu zeby uczyl sie katalonskiego. Ooo moj biedny ;((

9

LL :

1 Villareal
2 Barca
3 Real
4 Celta
....
14 Sevilla

BPL :

1 MU
2 City
3 WHU
4 Wenger
...
15 The Bus

Serie A

1 Inter
...
13 Juve ( jutro moga byc nawet na 18)

Bayern komplet pkt Psg tez na swoim poziomie. Powinnismy byc zadowoelni ze w takiej sytuacji jako tako sie trzymamy.

4

Neymar Jr.

"Gran victoria !!!
Animo Leo Messi volverás más fuerte crack"

"Wielkie zwyciestwo ( :D )
Zdrowia Leo wrocisz silniejszy cracku"

33

Smialismy sie z lysiny Neya a okazuje sie ze babcie ma chora na raka...
Nie wiem jak reszcie ale mi sie cholernie glupio zrobilo.

13

Nie wchodzcie w linki tego frajera CELTABARCELONA wirusy wysyla !!!!!!!!

Redakcjo dzialaj

1

Alez kolejka w Anglii jak ja zaluje ze nic nie postawilem ;/ 8 spotkan wszystkie total over 2.5 moja ulubioma stawka ;(

30

2015.09.26, godz. 17:59, Raulegend

"Buahahaha zal mi tej barcy graja kupe taka ze zygac sie chce. jeszcze messi wypada na 2 miesiące. HHHAHAHAHAH czuje manitke w GD"

Wyobrazacie sobie jak go piecze tylek?

2

Sam bardzo ubolewam nad ta kontuzja ale musimy wierzyc ze damy rade mamy Luisa i Neya real wszystkiego nie wygra a i takie sytuacje sie zdarzaja ch** z zakazami i kontuzjami moi drodzy jestesmy Barcelona i wierzmy ze pod koniec sezonu bedziemy dalej na szczycie :)

Co do bialych to wcale nie sa w swietnej formie a to tez jest teraz wazne zeby gubili jal najwiecej pkt.

1

Nie myslicie ze nasz sztab moze specjalnie powiedziec o 2 miesiacach przerwy zeby jakos Arde zajerestrowac?) chodzil normalnie wiec nie ma mowy o wiezadlach wydawalo sie ze stlukl kolano a to napewno nie jest 2 miesieczna kontuzja. Badzmy dobrej mysli chuchajmy i odpukujmy bo to co dzisiaj zagralismy z Las Palmas ktore powinno 6,7-0 dostac wola nie o pomste do nieba a o skleroze i wielka chec zapomnienia dzisiejszego dnia.

0

Ale jaja :D.

3

Charlie chaplin gdyby zyl to z tego meczu by serial zrobil :D

0

Mowilem ze nam strzela )))

1

Patrzcie Sandro w 10 minut zrobi wiecej niz Munir w 70

0

To byla idealna druzyna dla Leo ;))
Edit : Munir :D

2

Koszulka winna :D Cristiano pewnie niezla polewe ma

1

Hahahahahaa booozeeeee

2

MATS puszcza - "slabiak won!"
MATS broni - "przypomnial sobie ze jest bramkarzem"

O co wam chodzi?

0

Jeszcze 1 Luis ;))

6

Jeszcze nam brame strzela :D

1

Do nie widzenia :).

2

Dziwna polowa...po bramce nawet nie obserwowalem meczu tak dokladnie tylko czekalem na wiesci o Leo. Przykre ze strata tego zawodnika odbiera naszej druzynie jakies 70% pieknosci.

0

Masche lezy......

0

Najglupszy post dnia.

30

Moze CV napisac do klubu? Szybko biegam podac umiem rzadko sie przewracam :)
Jestem idealnym nastepca Munira no i mam konto na fcbarca.com!!!

2

Lapcie streamy komu tnie... Pod wynikiem z prawej sopcasty w srodku bezposrednie.
http://soccer365.ru/live/match-laspalmas-barselona-smotret-onlayn/

0

Gorzej spudlowac nie mogl

1

Do kolekcji brakuje jeszcze kontuJi kut*** Neya i lecimy do grobu

5

Munir pietka Sergi asysta swiat sie wali xD

3

Gooooooooooooool

0

Presinguje nas Las Palmas :DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?