samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
48
Koles nie wiedzial jak blysnac to se przypomnial ze 15 lat temu powuedzieli mu zeby uczyl sie katalonskiego. Ooo moj biedny ;((
9
LL :
1 Villareal
2 Barca
3 Real
4 Celta
....
14 Sevilla
BPL :
1 MU
2 City
3 WHU
4 Wenger
...
15 The Bus
Serie A
1 Inter
...
13 Juve ( jutro moga byc nawet na 18)
Bayern komplet pkt Psg tez na swoim poziomie. Powinnismy byc zadowoelni ze w takiej sytuacji jako tako sie trzymamy.
4
Neymar Jr.
"Gran victoria !!!
Animo Leo Messi volverás más fuerte crack"
"Wielkie zwyciestwo ( :D )
Zdrowia Leo wrocisz silniejszy cracku"
33
Smialismy sie z lysiny Neya a okazuje sie ze babcie ma chora na raka...
Nie wiem jak reszcie ale mi sie cholernie glupio zrobilo.
13
Nie wchodzcie w linki tego frajera CELTABARCELONA wirusy wysyla !!!!!!!!
Redakcjo dzialaj
1
Alez kolejka w Anglii jak ja zaluje ze nic nie postawilem ;/ 8 spotkan wszystkie total over 2.5 moja ulubioma stawka ;(
30
2015.09.26, godz. 17:59, Raulegend
"Buahahaha zal mi tej barcy graja kupe taka ze zygac sie chce. jeszcze messi wypada na 2 miesiące. HHHAHAHAHAH czuje manitke w GD"
Wyobrazacie sobie jak go piecze tylek?
2
Sam bardzo ubolewam nad ta kontuzja ale musimy wierzyc ze damy rade mamy Luisa i Neya real wszystkiego nie wygra a i takie sytuacje sie zdarzaja ch** z zakazami i kontuzjami moi drodzy jestesmy Barcelona i wierzmy ze pod koniec sezonu bedziemy dalej na szczycie :)
Co do bialych to wcale nie sa w swietnej formie a to tez jest teraz wazne zeby gubili jal najwiecej pkt.
1
Nie myslicie ze nasz sztab moze specjalnie powiedziec o 2 miesiacach przerwy zeby jakos Arde zajerestrowac?) chodzil normalnie wiec nie ma mowy o wiezadlach wydawalo sie ze stlukl kolano a to napewno nie jest 2 miesieczna kontuzja. Badzmy dobrej mysli chuchajmy i odpukujmy bo to co dzisiaj zagralismy z Las Palmas ktore powinno 6,7-0 dostac wola nie o pomste do nieba a o skleroze i wielka chec zapomnienia dzisiejszego dnia.
0
Ale jaja :D.
3
Charlie chaplin gdyby zyl to z tego meczu by serial zrobil :D
0
Mowilem ze nam strzela )))
1
Patrzcie Sandro w 10 minut zrobi wiecej niz Munir w 70
0
To byla idealna druzyna dla Leo ;))
Edit : Munir :D
2
Koszulka winna :D Cristiano pewnie niezla polewe ma
1
Hahahahahaa booozeeeee
2
MATS puszcza - "slabiak won!"
MATS broni - "przypomnial sobie ze jest bramkarzem"
O co wam chodzi?
0
Jeszcze 1 Luis ;))
6
Jeszcze nam brame strzela :D
1
Do nie widzenia :).
2
Dziwna polowa...po bramce nawet nie obserwowalem meczu tak dokladnie tylko czekalem na wiesci o Leo. Przykre ze strata tego zawodnika odbiera naszej druzynie jakies 70% pieknosci.
0
Masche lezy......
0
Najglupszy post dnia.
30
Moze CV napisac do klubu? Szybko biegam podac umiem rzadko sie przewracam :)
Jestem idealnym nastepca Munira no i mam konto na fcbarca.com!!!
2
Lapcie streamy komu tnie... Pod wynikiem z prawej sopcasty w srodku bezposrednie.
http://soccer365.ru/live/match-laspalmas-barselona-smotret-onlayn/
0
Gorzej spudlowac nie mogl
1
Do kolekcji brakuje jeszcze kontuJi kut*** Neya i lecimy do grobu
5
Munir pietka Sergi asysta swiat sie wali xD
3
Gooooooooooooool
0
Presinguje nas Las Palmas :DDD