4

230 gol CR'a w Laliga :) Mozna nie lubic go ale jeb.. ma magnes w nogach do tych pilek

1

Roznica miedzy Benitezem a Carlo z zeszlego sezonu to szybsze zmiany no i widac ze druzyna sie oszczedza rok temu ogorkom ladowali ile mogli i dlatego w styczniu juz rekawami oddychali.

8

Pudlo z 30 cm :DDDDDDDD Hahahaha padlem!!! :D

2

BBC juz 7 czy sie myle?

1

Poker panowie:)

6

Bayern przegrywa The Bus przegralo BVB remisuje City tez na 0 .
I wez tu czlowieku wygraj cos na nich gdybym postawil odwrotnie to po 5-0 by wygrali :P

0

Ale ma mocny leb koles :D

1

Moze i troche pozazdroscilem moze i przesadzam ale to co robia stoperzy Espanyolu to jest po prostu zenada::) Akcja na 4-0 biegnie obok Ronaldo a przed podaniem zwalnia i nawet nogi nie wystawia :)

0

8-0 bedzie ::))))

0

Karny :D

2

Obrzydliwie wygladaja te spocone szare stroje ;P

1

Hehehe The Bus znowu zdemolowany :D a ktos wczoraj mowil ze to pewniak :))

Jeszcze biali jakby sie pogubili i nasi wygrali to bedzie cudowny weekend :)

2

Real kolejny raz udowadnia swoja glupote. Po kiego ch.. zostawili sobie w druzynie Cherysheva jak nawet powolania nie dostaje? Szkoda chlopaka ma talent a tak to tylko sp.. sobie przyszlosc

2

Kibice bialych w jakosci Hight Definition :)

90

Messi 2-1 Ronaldo

3

James znowu kontuzja. Ciekawe jak sobie poradza bez niego na wyjezdzie.
Swoja droga pilkarzem jest bardzo dobrym ale to juz chyba 6 kontuzja w ciagu roku

8

To bylo lepsze niz zjedzenie banana przez Daniego

3

Na fioletowej pieklo :D

5

Jesli ci sie nie podoba to zadam pytanie : po co tutaj jestes? Ile razy patrze na twoje wypowiedzi kogos krytykujesz masz jakis problem w zyciu osobistym i probujesz sie wyzywac kolegp ?

3

No wlasnie :))

Wyobrazmy sobie pisanie na dany temat ; 1000 komemtarzy o golu Turana az nie zmieni sie glownu temat :)) Atmosfera zaj.. Kibice innych klubow specjalnie tworza konta i chwala nasza stronke wiec nie rozumiem tej nowej selekcji i rozdawania banow. Stracicie uzytkownikow i tyle...

1

No i nie zobaczylismy ani Neya ani Rafinhi.. mozna wylaczac i spac :P

1

Kaka in Hulk out :)

3

Ja na Neya poczekam :) Dobranoc :)))

0

Chyba zostalismy my dwaj :D Ktory mecz ogladasz?

2

Costa jakie podanie :))) Genialny koles a Wiliian na pustaka nie trafil :)

2

Brazylia na sopcascie 258929 do przerwy 1-0

6

Ciekawe co to za banda sk... Wygwizduje Pique. Zalosne po prostu...

4

Moze sobie wybacza?:)) a za pare lat beda opowiadac wnukom jak babcia dziadkowi jezyk przegryzla :D

1

Po meczu z Juve bylo lepiej :DD strona oszalala redakcja sie upila itd :p

5

Tesknilem za Pedro ;) biega kiwa probuje a i tak nic z tego nie wychodzi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?