samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
230 gol CR'a w Laliga :) Mozna nie lubic go ale jeb.. ma magnes w nogach do tych pilek
1
Roznica miedzy Benitezem a Carlo z zeszlego sezonu to szybsze zmiany no i widac ze druzyna sie oszczedza rok temu ogorkom ladowali ile mogli i dlatego w styczniu juz rekawami oddychali.
8
Pudlo z 30 cm :DDDDDDDD Hahahaha padlem!!! :D
2
BBC juz 7 czy sie myle?
1
Poker panowie:)
6
Bayern przegrywa The Bus przegralo BVB remisuje City tez na 0 .
I wez tu czlowieku wygraj cos na nich gdybym postawil odwrotnie to po 5-0 by wygrali :P
0
Ale ma mocny leb koles :D
1
Moze i troche pozazdroscilem moze i przesadzam ale to co robia stoperzy Espanyolu to jest po prostu zenada::) Akcja na 4-0 biegnie obok Ronaldo a przed podaniem zwalnia i nawet nogi nie wystawia :)
0
8-0 bedzie ::))))
0
Karny :D
2
Obrzydliwie wygladaja te spocone szare stroje ;P
1
Hehehe The Bus znowu zdemolowany :D a ktos wczoraj mowil ze to pewniak :))
Jeszcze biali jakby sie pogubili i nasi wygrali to bedzie cudowny weekend :)
2
Real kolejny raz udowadnia swoja glupote. Po kiego ch.. zostawili sobie w druzynie Cherysheva jak nawet powolania nie dostaje? Szkoda chlopaka ma talent a tak to tylko sp.. sobie przyszlosc
2
Kibice bialych w jakosci Hight Definition :)
90
Messi 2-1 Ronaldo
3
James znowu kontuzja. Ciekawe jak sobie poradza bez niego na wyjezdzie.
Swoja droga pilkarzem jest bardzo dobrym ale to juz chyba 6 kontuzja w ciagu roku
8
To bylo lepsze niz zjedzenie banana przez Daniego
3
Na fioletowej pieklo :D
5
Jesli ci sie nie podoba to zadam pytanie : po co tutaj jestes? Ile razy patrze na twoje wypowiedzi kogos krytykujesz masz jakis problem w zyciu osobistym i probujesz sie wyzywac kolegp ?
3
No wlasnie :))
Wyobrazmy sobie pisanie na dany temat ; 1000 komemtarzy o golu Turana az nie zmieni sie glownu temat :)) Atmosfera zaj.. Kibice innych klubow specjalnie tworza konta i chwala nasza stronke wiec nie rozumiem tej nowej selekcji i rozdawania banow. Stracicie uzytkownikow i tyle...
1
No i nie zobaczylismy ani Neya ani Rafinhi.. mozna wylaczac i spac :P
1
Kaka in Hulk out :)
3
Ja na Neya poczekam :) Dobranoc :)))
0
Chyba zostalismy my dwaj :D Ktory mecz ogladasz?
2
Costa jakie podanie :))) Genialny koles a Wiliian na pustaka nie trafil :)
2
Brazylia na sopcascie 258929 do przerwy 1-0
6
Ciekawe co to za banda sk... Wygwizduje Pique. Zalosne po prostu...
4
Moze sobie wybacza?:)) a za pare lat beda opowiadac wnukom jak babcia dziadkowi jezyk przegryzla :D
1
Po meczu z Juve bylo lepiej :DD strona oszalala redakcja sie upila itd :p
5
Tesknilem za Pedro ;) biega kiwa probuje a i tak nic z tego nie wychodzi :D