10

2

Numer 4 w Barcelonie jest naznaczony jakas klatwa grania w kratke ;))

3

Nie wiem.czy dobrze zauwazylem ale przy tym dryblingu Sandro przeciwnik sam sie omotal i padl na ziemie czy byl jakis kontakt fizyczny?

5

Grzmot moze i ma wieksze parcie na strzelenie goli i bardziej sie wk.. ze mu nie idzie ale nie wmawiajmy sobie ze Leo to ma wyj.. na gole i dla niego wazne jest tylko dobro zespolu ;) Nie ma takiego pilkarza na swiecie ktory nie chce strzelac goli ( no moze z wyjatkiem Masche xD) tak wiec zamiast bronic przyznajmy ze oboje niezbyt ciekawie zaczynaja sezon :)

3

Oczywiscie :))) nawet nie pisalem tego w formie zartu :D piszac 4 punkt nawet na egzaminie mam ochote napisac Arsenal :)))

13

Ledwo sezon sie zaczal a tu juz przerwa reprezentacyjna ;/
Spostrzezenia na poczatek
- Bedzie bardzo trudny sezon ( w sumie to i tak bylo wiadome)
- Verma nasz joker ;)
- Real w kratke z gowno grajacym Cr em ale z James em w gazie
- Arsenal
- The Bus czlapie
- Douglas Costa!!! 3 mecze i 3 raz jestem zachwycony jak tego kolesia ogladam ciekawe jak sie potoczy jego kariera i dziwie sie jakim cudem go wczesniej nie wychwycono :)

4

Poziom sedziowania po prostu niesamowity. Jednego nie rozumiem : wladze zespolow doskonale widza co sie dzieje dlaczego nie ma zadnych zalazen wnioskow o zawieszenie itd??? No ile k.. mozna :/na bialasach tez z tylka karniak tu juz nie ma roznicy pod kogo gwizdza jest jeden wielki burdel i nikt nie umie go posprzatac (albo nie chce )

8

Patrzac na obecna forme Cra to jest duza szansa obejrzec tridente na gali ZP ;)

1

Co mial Suarez do grzmota?

1

Przed tym karnym ktorego gwizdneli 5 minut wczesniej nie dali 11ki za reke ))) tak wiec mozesz wracac na fioletowa pozdrow ziomow :)

38

Moze i przesadzam ale za kazdym razem jak widze padajacego grzmota i przygotowane rece w gorze podczas lotu to wybucham smiechem xD

0

Ruben castro co on zrobil??

6

Pierwszy piorun na Sb xD
Edit : 2 przepraszam nie zdazylem :D

4

No to mozna wylaczac ))))

0

Claudio znowu zaczyna sezon z czystymi kontami !)))
Czas na bialasow !! :D

0

Smiesniejsze od tych karnych bylo to ze Sergio lapie kose od tylu a ten burak stoi za nimi szorty na luzie "wszystko okayy kur..." :DD

7

Gdyby Turan i Pique dzisiaj grali to Turek wzialby Piqueta i nim rzucil w sedziow xD

0

Trzeba ta 1 brame strzelic potem juz bedzie luz ;/

1

Ale cisniemy ))))

1

Komentarz usunięty

2

Nigdy zaden pilkarz tak bardzo nie przypominal mi R10 jak ten Costa.
Ruchy i drybling normalnie kopia naszego geniusza :) Bayern zrobil fenomenalny transfer alez zaluje ze on do nas nie trafil

2

Tymczasem rezerwy 0-0 jakims mufametacostam ;( alez nam sie szkolka rozsypala

1

W poprzedniej kolejce np :))) no wlasnie o to chodzi teraz niespodzianek jest sporo takze liczmy na wygrana Betisu i moj kupon z kursem 127 :DD

1

Ale beda jaja jak nam Sergi na prawej wypali )))
Co do pytania o stawki nie stawialem na besposrednia wygrana The Bus tylko na wiecej niz 1 gola po kursie 1.7 ale jak zawsze na pewniaku sie przejechalem :))
Najlepiej nigdy nie wykladac kasy na : Barce CFC City i Bayern :)

Milego wieczoru wszystkim zycze

1

Komentarz usunięty

3

Realowi Chelsea wylosowalem alez im zycze tego xD a dla nas leciutko Arsenal Olympiakos i Gent))

1

Alez emocjonujacy sezon nam sie zapowiada ;)) od 1 kolejki juz sa problemy naprawde wspolczuje mieszkajacym w Polsce braku trasmisji w tv.
Wracajac do LaLiga jedno sie nie zmienilo : sedziowie sa takimi samymi sk.. mi jakimi byli :)

2

Czy tylko ja po pustaku CRa przypomnialem sobie karniaka Leo i pociski?:D

2

Szacun wielki dla Sportingu zostawili serce i nie przestraszyli sie "krolewskich" :)

Falstart bialych bardzo nam sie przyda Vamooos!!!

0

Pustak :DD .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?