samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Tak mi sie przypomnialo :D http://www.fcbarca.com/58007-munir-fenomen-ktory-chcial-skrasc-florentino-perez.html
2
Numer 4 w Barcelonie jest naznaczony jakas klatwa grania w kratke ;))
3
Nie wiem.czy dobrze zauwazylem ale przy tym dryblingu Sandro przeciwnik sam sie omotal i padl na ziemie czy byl jakis kontakt fizyczny?
5
Grzmot moze i ma wieksze parcie na strzelenie goli i bardziej sie wk.. ze mu nie idzie ale nie wmawiajmy sobie ze Leo to ma wyj.. na gole i dla niego wazne jest tylko dobro zespolu ;) Nie ma takiego pilkarza na swiecie ktory nie chce strzelac goli ( no moze z wyjatkiem Masche xD) tak wiec zamiast bronic przyznajmy ze oboje niezbyt ciekawie zaczynaja sezon :)
3
Oczywiscie :))) nawet nie pisalem tego w formie zartu :D piszac 4 punkt nawet na egzaminie mam ochote napisac Arsenal :)))
13
Ledwo sezon sie zaczal a tu juz przerwa reprezentacyjna ;/
Spostrzezenia na poczatek
- Bedzie bardzo trudny sezon ( w sumie to i tak bylo wiadome)
- Verma nasz joker ;)
- Real w kratke z gowno grajacym Cr em ale z James em w gazie
- Arsenal
- The Bus czlapie
- Douglas Costa!!! 3 mecze i 3 raz jestem zachwycony jak tego kolesia ogladam ciekawe jak sie potoczy jego kariera i dziwie sie jakim cudem go wczesniej nie wychwycono :)
4
Poziom sedziowania po prostu niesamowity. Jednego nie rozumiem : wladze zespolow doskonale widza co sie dzieje dlaczego nie ma zadnych zalazen wnioskow o zawieszenie itd??? No ile k.. mozna :/na bialasach tez z tylka karniak tu juz nie ma roznicy pod kogo gwizdza jest jeden wielki burdel i nikt nie umie go posprzatac (albo nie chce )
8
Patrzac na obecna forme Cra to jest duza szansa obejrzec tridente na gali ZP ;)
1
Co mial Suarez do grzmota?
1
Przed tym karnym ktorego gwizdneli 5 minut wczesniej nie dali 11ki za reke ))) tak wiec mozesz wracac na fioletowa pozdrow ziomow :)
38
Moze i przesadzam ale za kazdym razem jak widze padajacego grzmota i przygotowane rece w gorze podczas lotu to wybucham smiechem xD
0
Ruben castro co on zrobil??
6
Pierwszy piorun na Sb xD
Edit : 2 przepraszam nie zdazylem :D
4
No to mozna wylaczac ))))
0
Claudio znowu zaczyna sezon z czystymi kontami !)))
Czas na bialasow !! :D
0
Smiesniejsze od tych karnych bylo to ze Sergio lapie kose od tylu a ten burak stoi za nimi szorty na luzie "wszystko okayy kur..." :DD
7
Gdyby Turan i Pique dzisiaj grali to Turek wzialby Piqueta i nim rzucil w sedziow xD
0
Trzeba ta 1 brame strzelic potem juz bedzie luz ;/
1
Ale cisniemy ))))
1
Komentarz usunięty
2
Nigdy zaden pilkarz tak bardzo nie przypominal mi R10 jak ten Costa.
Ruchy i drybling normalnie kopia naszego geniusza :) Bayern zrobil fenomenalny transfer alez zaluje ze on do nas nie trafil
2
Tymczasem rezerwy 0-0 jakims mufametacostam ;( alez nam sie szkolka rozsypala
1
W poprzedniej kolejce np :))) no wlasnie o to chodzi teraz niespodzianek jest sporo takze liczmy na wygrana Betisu i moj kupon z kursem 127 :DD
1
Ale beda jaja jak nam Sergi na prawej wypali )))
Co do pytania o stawki nie stawialem na besposrednia wygrana The Bus tylko na wiecej niz 1 gola po kursie 1.7 ale jak zawsze na pewniaku sie przejechalem :))
Najlepiej nigdy nie wykladac kasy na : Barce CFC City i Bayern :)
Milego wieczoru wszystkim zycze
1
Komentarz usunięty
3
Realowi Chelsea wylosowalem alez im zycze tego xD a dla nas leciutko Arsenal Olympiakos i Gent))
1
Alez emocjonujacy sezon nam sie zapowiada ;)) od 1 kolejki juz sa problemy naprawde wspolczuje mieszkajacym w Polsce braku trasmisji w tv.
Wracajac do LaLiga jedno sie nie zmienilo : sedziowie sa takimi samymi sk.. mi jakimi byli :)
2
Czy tylko ja po pustaku CRa przypomnialem sobie karniaka Leo i pociski?:D
2
Szacun wielki dla Sportingu zostawili serce i nie przestraszyli sie "krolewskich" :)
Falstart bialych bardzo nam sie przyda Vamooos!!!
0
Pustak :DD .