samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak patrze sobie wysmienite nastroje na stronce swiat cudownybi zastanawiam sie czy to sa ci sami ludzie ktorzy bypi tutaj w 1 polowie i hejtujacy wszystko i wszystkich w naszej druzynie?))
0
Co ten Ronaldo chce zrobic xD
5
Przypuszczalem ze bedzie ciezko ale takiej gownoburzy na stronie sie nie spodziewalem. Wezcie cos na uspokojenie bo wam serducho stanie mordy :D
31
No no :) Zbiorowy gwalt na Messim ? Nie trafil karnego na lawe go chca juz niektorzy. Geniusze :DD
0
Cos czuje ze czerwo jakies bedzie dzisiaj
0
Slyszeliscie wrzask Luisa?
0
Karny zwalony ale cos ruszylo z przodu nie panikujcie )
0
Haha ale jaja xD .
0
Dokladnie pokazali ze patrzyl sie na ta akcje i to jeszcze nieco z boku
2
Nawet komentator nie ogladajac powtorki mowi ze reka stojacy 5 m za akcja kretyn nie widzi )))
1
Karnego nie gwizdnal co za szmata z tego sedziego
0
15 minut miliard podan na wlasnej polowie... Baskowie wzieli sobie po jednym zawodniku do krycia i chca z kontry cos walnac. Oby cos Leo wymyslil bo niezbyt optymistycznie sie zaczyna
0
:DDDDDD .
1
Wypisujac sklad nie widac ze nizej jest juz 50 razy podany?
2
Link do meczu w HD http://only-tv.org/ntv-futbol-2.html
Nawet jesli nie pojdzie co jest niemozliwr wpiszcie NTV + FUTBOL 2 to z milion darmowych linkow wam wyskoczy
1
Mozesz podac jeden sensowny powod dlaczego go nie widzisz w Barcelonie?
5
Jesli myslicie ze to Rakieta przesadza chwalac Barce w kazdym wywiadzie radze przeczytac wywiad Kovacica :) niewazne jakie pytanie doslownie w kazdej odpowiedzi zaznacza jak wielki jest Real jak bardzo go ubostwia :) Jestem ciekaw czy oni mowia to bo musza czy wlaza w dupe mediom itd? Marzenie z dziecinstwa? Real! debiut? SB najlepsze na swiecie. Wlochy? Real!!! ;D
Dla odmiany Rakieta : Forma ? Z Messim niewazne jaka. Zdobywanie tytulow? Z Messim u boku wszystko jest mozliwe :D
1
Wlasnie dlatego mowie zawsze nie ma to 2 dychy (na polskie) za miesiac i masz wszystkie mecze LFP BPL Serie A itd u ruskich :D
7
Kto by pomyslal ze po roku przerwy tak bardzo bedziemy liczyc na Verme ;)
Jak ja kocham ten sport :D
3
Czas na come back ;) Od piatku nam obiecywali walke do konca miejmy nadzieje ze nas nie zawioda ;))
Milego wieczoru mam nadzieje ze bedzie poniedzialkowa euforia :D
0
Ale sklad xDD Bedzie baardzo goraco)
0
Hombre - Mezczyzna
Milagros - Cud
Pelne zdanie google nie chce tlumaczyc :P
2
Niewazne jak bedzie wygladal dzisiejszy mecz. Wazne zebysmy byli z druzyna wszyscy razem :) Mozemy dokonac rzeczy historycznej a jesli sie nie uda to jest jeszcze pelny sezon przed nami :)
Visca el Barca!
3
Sevilla w pol h z 4-1 zrobila 4-4. Wlasnie to mialem na mysli nieco nizej zachwianie psychika przeciwnika zmusza go do bledow
3
Najwazniejszym zadaniem bedzie przelamanie muru Baskow. Calkiem prawdopodobne ze jesli szybko 2 bramki strzelimy to nie wytrzymaja presji. No coz badzmy dobrej wiary nawet jesli sie nie uda to nie bedzie koniec swiata przed nami jeszcze tryplet + KMS wiec nie ma co plakac
3
Jest jedna bardzo wielka roznica miedzy Ter Stegenem a Bravo otoz. Claudio nawet jak cos sp.. (kilka kiksow mu sie zdarzylo) to nie chowa glowy i potrafi opierd.. swoich obroncow i zawsze widac ze potrafi ich ustawic. Marc zjeb.. 1 bramke i przez caly mecz jakby myslami byl przy swoim bledzie jakby mieli go za to zlinczowac potem. Moze i nie mial szans na obronienie 3 nast. bramek ale bramkarz i stoper powinni rzadzic defensywa. Naprawde ciekaw jestem kto bedzie bronil w lidze a kto w pucharach wg mnie powinno byc tak jak w zeszlym sezonie
0
W pon. Zobaczymy czy kibice wypelnia stadion i jak beda wspierac naszych w porownaniu do 56tys. Baskow :)
0
Mecz wygladal jak scena z filmu 300 kiedy "niesmiertelna armia" zostala zrzucona z gory :) bylem pozytywnie nastawiony ale nie wiedzialem ze az taki lomot dostaniemy. No coz nie bede nic mowil ale jedno jest pewne..jesli do przerwy nam sie uda 2-0 to moze byc kapitalny rewanz. Rakitic Iniesta Busi to powinna byc nasza pomoc i Sandro na lewa flanke moze sie uda...
0
Spokojnie mamy ew. 2 polowe i 90 min. Na Camp Nou. Mysle ze najrozsadniej bedzie po prostu gadac o tym po meczu :)
0
Stesknilem sie za tym narzekaniem na sklad :D wielu uzytkownikow albo przyszlo do nas po sezonie albo zapomnieli ze to dzieki rotacjom rozj..smy system w poprz. Sezonie :)
Milego ogladania VAMOS BARCA!