samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Komentarz usunięty
0
Ty nie rozumiesz jakie to ciekawe kiedy ktos sie wygina i rzuca ta przecudowna okragla futbolowke z lekkim podkreceniem i animuszem :D
1
Patrzac na dzisiejszy trening doszedlem do wniosku ze zajebiscie tesknie za MSN :D
Apetyt na puchary i wielkie mecze wiekszy niz rok temu :)
0
Tam nie ma kamer xD
0
Wiecie co mi sie podoba w Lucho? Mogl spokojnie walnac 3letni kontrakt i ew. Jakby cos spie.. To po wczesniejszym zwolnieniu dostalby ladna sumke. Uwielbiam kiedy u czlowieka samokrytyka i ocena wlasnej pracy przezwycieza te jeb.. $$$ )))
2
A tak wogole to Messiego powini po dupie lizac za to ze w ciagu dwoch lat tak bardzo pociagnal ten burdel do przodu.
0
Diego nigdy nie pogodzi sie z tym ze to Leo jest najlepszy w historii :) ehh zazdrosxlc bywa bolesna na miejscu Leosia serio mialbym wyj.. Na te cala repre wtedy beda blagac zeby wrocil
5
Cos mi sie wydaje ze Iker odzyje w Portugalii i kibice bialych troszke poplacza za nim) Jaki ja jestem dumny z pozegnania Xaviego))
Visca el Barca!?!
3
W tym roku bedzie cholernie trudno wygrac LM. Rywale sie zbroja ale jak nie Barca to kto to w koncu zrobi?)
2
Sprobujcie tego :p
1
Ale to Neymar xD
0
1
Wyobraz sobie co by Ronnie tam zrobil xD
1
Jak ja kocham ten filmik)))
0
Nie wiedzialem ze w fifie sa falszywe nazwiska ;)
0
Moze MU go kupi ? xD oni wszystkimi sie interesuja :p
3
Radze ci przeczytac artykul i go zrozumiec kolego :
"Rozmawiałem z Ardą już w okolicach finału Ligi Mistrzów i jasno zakomunikowałem mu, że chcę, aby dołączył do Barcelony. Kiedy podałem się do dymisji, rozmowy były bardzo zaawansowane, ale to już nie ja je kończyłem"
1
Pamietacie jakie jaja sobie z naszych obroncow robil?) zywy dowod na to ze zamiast perd... Glupoty mozna sie wziac za co innego czyt. Nauka pokory :)
0
Gownoburza z Casillasem ciag dalszy ;) Real nie zamierza brac na siebie podatkow za niego xD
0
Dani.i Leo tak.zajebiscie sie.rozumieja ze ciezko bedzie sie przyzwyczaic do kogos.innego na.PO )))
0
Benedito pewnie piorun pierd..l xD
1
A tak wogole to Grzmot ma niezly bol glowy bo w roku kalendarzowym ma mniej wiecej tyle bramek co Luis i Ney wiec w tym roku bedzie walczyc o podium xD zobaczyc nasze trio razem byloby czyms fantastycznym)
0
Ludzicie sie ze Leo dostanie bramke roku na gali?) po ostatnim wyczynie tych idiotow i brak nominacji za bramke Lameli jakos watpie w sprawiedliwosc ) a poza tym jeszcze pol roku jesttt wiec za wczesnie na gdybanie
0
Luis po przewrotce z Levante dostal powera i sie przelamal wiec jak dla mnie najpiekniejszy i jeden z najwazniejszych bramek w tym sezonie.
0
A do kogo wy porownalibyscie ten pojedynek miedzy nimi jesli ?) przypomnial mi sie film Prestige i walka dwoch iluzjonistow o to kto bardziej oczaruje ludzi :)
Ale tutaj tez nie ma powonania CR = mistrz iluzji w nurkowaniu Messi to czysta magia .
0
Wszyscy lacznie z nimi wiedza ze sa idiotami wiec sie nie dziwie ze zabronili. Fifie to by sie taki Majdan przydal ze strony kibicow pojsc tam i rozp... ten burdel..
0
Na zdjeciu Ronnie Pirlo i Beckham a wy walicie jakies inne nazwiska :D
A co do tej trojki... Ruchy Ronniego przy strzalach podaniach dryblingach nigdy sie nie powtorza do dzisiaj bardzo zaluje ze balety i alkohol zabral nam naszego cracka.
2
http://sport.wp.pl/gid,17651997,kat,1041241,page,6,title,Te-zdjecia-podbijaja-swiat-Radosc-po-porazce-bo-jest-selfie-z-Messim,galeria.html
Fajni ci Jamajczycy )))
0
Moze i Brazylia zagrala slabo ale prowokacje Kolumbijczykow naprawde irytujace np z ost minuty te skur...kie popchniecie Daniego przez Bacce.
Edit: Wylaczylem chyba za wczesnie :D
0
Gdyby komentowal z nim jakis inny swietny komentator zajebiscie by bylo go sluchac jak od czasu do czasu cos wypapla :) Szpaku ma bardzo fajny glos po prostu sie zestarzal i tyle)