6

Komentarz usunięty

0

Ty nie rozumiesz jakie to ciekawe kiedy ktos sie wygina i rzuca ta przecudowna okragla futbolowke z lekkim podkreceniem i animuszem :D

1

Patrzac na dzisiejszy trening doszedlem do wniosku ze zajebiscie tesknie za MSN :D
Apetyt na puchary i wielkie mecze wiekszy niz rok temu :)

0

Tam nie ma kamer xD

0

Wiecie co mi sie podoba w Lucho? Mogl spokojnie walnac 3letni kontrakt i ew. Jakby cos spie.. To po wczesniejszym zwolnieniu dostalby ladna sumke. Uwielbiam kiedy u czlowieka samokrytyka i ocena wlasnej pracy przezwycieza te jeb.. $$$ )))

2

A tak wogole to Messiego powini po dupie lizac za to ze w ciagu dwoch lat tak bardzo pociagnal ten burdel do przodu.

0

Diego nigdy nie pogodzi sie z tym ze to Leo jest najlepszy w historii :) ehh zazdrosxlc bywa bolesna na miejscu Leosia serio mialbym wyj.. Na te cala repre wtedy beda blagac zeby wrocil

5

Cos mi sie wydaje ze Iker odzyje w Portugalii i kibice bialych troszke poplacza za nim) Jaki ja jestem dumny z pozegnania Xaviego))

Visca el Barca!?!

3

W tym roku bedzie cholernie trudno wygrac LM. Rywale sie zbroja ale jak nie Barca to kto to w koncu zrobi?)

2

Sprobujcie tego :p

1

Ale to Neymar xD

0

1

Wyobraz sobie co by Ronnie tam zrobil xD

1



Jak ja kocham ten filmik)))

0

Nie wiedzialem ze w fifie sa falszywe nazwiska ;)

0

Moze MU go kupi ? xD oni wszystkimi sie interesuja :p

3

Radze ci przeczytac artykul i go zrozumiec kolego :

"Roz­ma­wiałem z Ardą już w oko­li­cach fi­nału Li­gi Mi­strzów i ja­sno za­ko­mu­ni­ko­wałem mu, że chcę, aby dołączył do Bar­ce­lo­ny. Kie­dy po­dałem się do dy­mi­sji, roz­mo­wy były bar­dzo za­awan­so­wa­ne, ale to już nie ja je kończyłem"

1


Pamietacie jakie jaja sobie z naszych obroncow robil?) zywy dowod na to ze zamiast perd... Glupoty mozna sie wziac za co innego czyt. Nauka pokory :)

0

Gownoburza z Casillasem ciag dalszy ;) Real nie zamierza brac na siebie podatkow za niego xD

0

Dani.i Leo tak.zajebiscie sie.rozumieja ze ciezko bedzie sie przyzwyczaic do kogos.innego na.PO )))

0

Benedito pewnie piorun pierd..l xD

1

A tak wogole to Grzmot ma niezly bol glowy bo w roku kalendarzowym ma mniej wiecej tyle bramek co Luis i Ney wiec w tym roku bedzie walczyc o podium xD zobaczyc nasze trio razem byloby czyms fantastycznym)

0

Ludzicie sie ze Leo dostanie bramke roku na gali?) po ostatnim wyczynie tych idiotow i brak nominacji za bramke Lameli jakos watpie w sprawiedliwosc ) a poza tym jeszcze pol roku jesttt wiec za wczesnie na gdybanie

0

Luis po przewrotce z Levante dostal powera i sie przelamal wiec jak dla mnie najpiekniejszy i jeden z najwazniejszych bramek w tym sezonie.

0

A do kogo wy porownalibyscie ten pojedynek miedzy nimi jesli ?) przypomnial mi sie film Prestige i walka dwoch iluzjonistow o to kto bardziej oczaruje ludzi :)
Ale tutaj tez nie ma powonania CR = mistrz iluzji w nurkowaniu Messi to czysta magia .

0

Wszyscy lacznie z nimi wiedza ze sa idiotami wiec sie nie dziwie ze zabronili. Fifie to by sie taki Majdan przydal ze strony kibicow pojsc tam i rozp... ten burdel..

0

Na zdjeciu Ronnie Pirlo i Beckham a wy walicie jakies inne nazwiska :D
A co do tej trojki... Ruchy Ronniego przy strzalach podaniach dryblingach nigdy sie nie powtorza do dzisiaj bardzo zaluje ze balety i alkohol zabral nam naszego cracka.

0

Moze i Brazylia zagrala slabo ale prowokacje Kolumbijczykow naprawde irytujace np z ost minuty te skur...kie popchniecie Daniego przez Bacce.
Edit: Wylaczylem chyba za wczesnie :D

0

Gdyby komentowal z nim jakis inny swietny komentator zajebiscie by bylo go sluchac jak od czasu do czasu cos wypapla :) Szpaku ma bardzo fajny glos po prostu sie zestarzal i tyle)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?