samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chlodzimy browary moi drodzy :)))
22
Badz Piotrem Szewczunem ktorego nikt nie zna:)
1
Najprawdopodniej wieczorem :))))
1
Jakby ktos nie wiedzial przypominam ze jutro jest final Ligi Mistrzow...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
19
Szczegolnie na lige Chorwacka :D
2
Komentarz usunięty
6
Przed finalem Brazylia - Niemcy w 2002 roku jeden z kibicow canarinhos tak bardzo czekal na mecz ze godzine przes spotkaniem umarl na zawal (podobno ze stresu :] )
Mam nadzieje ze nie spotka mnie taki los...
6
Dudek: "Real nie potrzebuje nowego bramkarza"
Nie wiem czemu ale zawsze mnie rozp.. te rozkminy Jerzego o Realu :D
Gada jakby cale zycie w Madrycie przesiedzial ciekawe czy ktorykolwiek z zawodnikow i z zarzadu pamieta wogole ze taki gracz byl u nich?:)))
0
Z tego co wiem telebimu nie bedzie o_O tylko puby..
5
Ale nudy :/ Ile mozna czekac?? Wyobrazam sobie co teraz czuja nasi a w szczegolnosci Suarez ktory pewnie zycie odda na boisku za 2 dni:))
0
Pierwsze 3 dni szybko minely...teraz cos nie idzie :D
Mam takie ciary jakby to byl pierwszy final Barcy ever :P
0
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11391658_1455976381109240_7222778741624134500_n.jpg?oh=65d2972f44e4fa8c3a39cfabfc9ed91a
6
Zawsze lubilem Xaviego ale dopiero w koncowce sezonu poczulem jak wielka sympatia go darze:) Ehh ale jak tu patrzec na Xaviego kiedy Leo smiga po boisku:P
A teraz najgorsza mysl : Co bedzie jak Leos bedzie przemawial? Pewnie padnie kolejny rekord tym razem rekord pijacych za jego zdrowie przed ekranami :D
Gracias Xavi!
1
Chiellini niech sie dobrze przyjrzy :D
1
Pytanie ktore nigdy nie zadawalem:) : Dlaczego na Juve mowi sie Stara Dama?
z gory dziekuje;)
0
A mnie sie wydaje ze przycisneli chama do muru :)
0
A teraz spokojnie popatrzcie na to jak Dani probuje sobie umyc leb poweradem a najbardziej mnie rozwalilo 7:36 i karate kid Neymara na tylku Pique i Dougi ktory chcial cos dorzucic od siebie :DD
Po prostu zajebista atmosfera w druzynie :))))
Edit: Zapomnialem o 17 minucie i Bravo przeszkadzajacy brazylijczykom))
1
Dzieki Barcelonie niedzielne poranki sa cudowne po prostu :D Czlowiek wstaje mysli sobie kiedy ten kac minie i jutro do roboty ;) A tak morda sie szczerzy caly dzien i chcesz jak najszybciej poniedzialek,wtorek,sroda... Byle do soboty :D
Pozdrawiam
3
Ponioslo mnie po 2 godzinach picia i balowania wiec postanowilem sobie wejsc na rm.pl zobaczylem "Reina czeka na telefon od Beniteza" i nie wiem dlaczego zupelnie mi to wystarczylo na dzisiaj :D
Co do meczu to bramka Leo,ekstaza Suareza po asyscie i powazna mina Lucho po koncowym gwizdku to 3 obrazki ktore utkwily mi w pamieci:)
A teraz czekajmy kolejny tydzien ://
No to balujemy dalej :D
5
Okladka Mundo przywrawila mnie o gesia skorke)
Dzisiaj na CN "Xaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaviiiii Xaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaviiiii" :))))
Ciekawe jakie to bedzie uczucie
0
Ciekawe co czuje Douglas :D
14
Trzymam to zdjecie na takie okazje :DD
https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/10557200_1528526020701851_1136488400863106570_n.jpg?oh=1bbd38f4794647da753fe7735baa5c80&oe=560AEC1C
0
haaahahhahaha:DDD To bylo najlepsze dzisiaj
2
Duzo tych nowych nickow na naszej stronce sie porobilo :D W styczniu cos malowaloto bylo ;))))
Co do Juve to jesli to bylo ich 100% to naszaej druzynie potrzeba okolo 80 zeby ich rozjechac :) Juve jest jedyna wloska druzyna ktora lubie (Buffon,Del Piero,Pirlo) wiec z calego serca im gratulule awansu do finalu ;)
5
Prosze o wybaczenie :D
2015.05.07, godz. 07:54, KarwaszBarabasz
Możecie mnie zlinczować, ale jak teraz oglądam skróty to doszedłem do wniosku, że Pep specjalnie się podłożył. Kiedy Messi strzelił drugiego gola, to Pep lekko się uśmiechnął.
2
Messi na okladce Marci :DD
15
Czasami mam wrazenie ze Suarez bardziej cieszy sie z goli kolegow niz ze swoich;))) Po pierwszej bramie mialem wrazenie ze zaraz kogos zabije ze szczescia :D
A Messiemu tak sie spodobal pad Boatenga ze postanowil Neyowi zaaplikowac podobne wrazenia)))
0
Buffon vs. Iker ))
Moze i Iker ma wiecej tytulow ale Buffon dla Juve to jak Puyol u nas zawsze go lubilem i wedlug mnie jest jednym z najlep[szych bramkarzy wszechczasow.