1

Chlodzimy browary moi drodzy :)))

22

Badz Piotrem Szewczunem ktorego nikt nie zna:)

1

Najprawdopodniej wieczorem :))))

1

Jakby ktos nie wiedzial przypominam ze jutro jest final Ligi Mistrzow...

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

19

Szczegolnie na lige Chorwacka :D

2

Komentarz usunięty

6

Przed finalem Brazylia - Niemcy w 2002 roku jeden z kibicow canarinhos tak bardzo czekal na mecz ze godzine przes spotkaniem umarl na zawal (podobno ze stresu :] )
Mam nadzieje ze nie spotka mnie taki los...

6

Dudek: "Real nie potrzebuje nowego bramkarza"
Nie wiem czemu ale zawsze mnie rozp.. te rozkminy Jerzego o Realu :D
Gada jakby cale zycie w Madrycie przesiedzial ciekawe czy ktorykolwiek z zawodnikow i z zarzadu pamieta wogole ze taki gracz byl u nich?:)))

0

Z tego co wiem telebimu nie bedzie o_O tylko puby..

5

Ale nudy :/ Ile mozna czekac?? Wyobrazam sobie co teraz czuja nasi a w szczegolnosci Suarez ktory pewnie zycie odda na boisku za 2 dni:))

0

Pierwsze 3 dni szybko minely...teraz cos nie idzie :D
Mam takie ciary jakby to byl pierwszy final Barcy ever :P

6

Zawsze lubilem Xaviego ale dopiero w koncowce sezonu poczulem jak wielka sympatia go darze:) Ehh ale jak tu patrzec na Xaviego kiedy Leo smiga po boisku:P
A teraz najgorsza mysl : Co bedzie jak Leos bedzie przemawial? Pewnie padnie kolejny rekord tym razem rekord pijacych za jego zdrowie przed ekranami :D

Gracias Xavi!

1

Chiellini niech sie dobrze przyjrzy :D

1

Pytanie ktore nigdy nie zadawalem:) : Dlaczego na Juve mowi sie Stara Dama?
z gory dziekuje;)

0

A mnie sie wydaje ze przycisneli chama do muru :)

0





A teraz spokojnie popatrzcie na to jak Dani probuje sobie umyc leb poweradem a najbardziej mnie rozwalilo 7:36 i karate kid Neymara na tylku Pique i Dougi ktory chcial cos dorzucic od siebie :DD
Po prostu zajebista atmosfera w druzynie :))))

Edit: Zapomnialem o 17 minucie i Bravo przeszkadzajacy brazylijczykom))

1

Dzieki Barcelonie niedzielne poranki sa cudowne po prostu :D Czlowiek wstaje mysli sobie kiedy ten kac minie i jutro do roboty ;) A tak morda sie szczerzy caly dzien i chcesz jak najszybciej poniedzialek,wtorek,sroda... Byle do soboty :D

Pozdrawiam

3

Ponioslo mnie po 2 godzinach picia i balowania wiec postanowilem sobie wejsc na rm.pl zobaczylem "Reina czeka na telefon od Beniteza" i nie wiem dlaczego zupelnie mi to wystarczylo na dzisiaj :D

Co do meczu to bramka Leo,ekstaza Suareza po asyscie i powazna mina Lucho po koncowym gwizdku to 3 obrazki ktore utkwily mi w pamieci:)
A teraz czekajmy kolejny tydzien ://

No to balujemy dalej :D

5

Okladka Mundo przywrawila mnie o gesia skorke)

Dzisiaj na CN "Xaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaviiiii Xaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaviiiii" :))))
Ciekawe jakie to bedzie uczucie

0

Ciekawe co czuje Douglas :D

0

haaahahhahaha:DDD To bylo najlepsze dzisiaj

2

Duzo tych nowych nickow na naszej stronce sie porobilo :D W styczniu cos malowaloto bylo ;))))

Co do Juve to jesli to bylo ich 100% to naszaej druzynie potrzeba okolo 80 zeby ich rozjechac :) Juve jest jedyna wloska druzyna ktora lubie (Buffon,Del Piero,Pirlo) wiec z calego serca im gratulule awansu do finalu ;)

5

Prosze o wybaczenie :D
2015.05.07, godz. 07:54, KarwaszBarabasz
Możecie mnie zlinczować, ale jak teraz oglądam skróty to doszedłem do wniosku, że Pep specjalnie się podłożył. Kiedy Messi strzelił drugiego gola, to Pep lekko się uśmiechnął.

2

Messi na okladce Marci :DD

15

Czasami mam wrazenie ze Suarez bardziej cieszy sie z goli kolegow niz ze swoich;))) Po pierwszej bramie mialem wrazenie ze zaraz kogos zabije ze szczescia :D
A Messiemu tak sie spodobal pad Boatenga ze postanowil Neyowi zaaplikowac podobne wrazenia)))

0

Buffon vs. Iker ))
Moze i Iker ma wiecej tytulow ale Buffon dla Juve to jak Puyol u nas zawsze go lubilem i wedlug mnie jest jednym z najlep[szych bramkarzy wszechczasow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?