samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I wez tu idz spac :DDDDD
0
Nigdy nie mozna porownywac obecnej formy jednych czy drugich jesli chodzi o El Clasico.Te mecze to zupelnie inna bajka.
2
Pedro ma wielkie serce widac jak kocha Barcelone. Przynaje hejtowalem go bardzo duzo ale w tym sezonie zobaczylem w nim swietnego zmiennika jestem w 100% pewny ze lepszego na takich warunkach (MSN) nie kupimy .
0
Kurs 7 mnie bardzo zaciekawil wiec jak zwykle porazka bialych na czeku :D
0
Haha Villa brawo:D Przed meczem mowili ze slabszy sklad i ich nie obchodzi teraz liga ;))
0
OT: Prosba do uzytkownikow grajacyvh u buka. Planuje postawic spora sume w ten weekend jakie 3-4 "pewniaki" byscie mi poradzili?
0
To nie my powinnismy sie obawiac nastepnego przeciwnika moi drodzy ;)))
W tym sezonie jakos bardziej wierze w LM niz w LaLiga oczywiscie trzy puchary byloby wspaniale zdobyc ale w lidze w tak kretynski sposob tracimy punkty ze czlowiek o malo kur..cy nie dostaje
4
Czuje ze to bedzie piekny mecz :) Mam nadzieje ze sie nie zawiode :)
VeB**
3
Ale ten Isci jest zajebisty. Gdyby byl u nas to wyobrazcie sobie co by nasze trio wyprawialo z takim OP z tylu.
1
Jesli Malaga wygrala z nami na Camp Nou to Elche tez moze pyknac bialych.Nawet jesli wygraja to 4 pkt sa do nadrobienia a ci "ludzie" ktorzy wczoraj wpadli w histerie to po prostu dzieci i juz :]
0
Przegrac w koncu musielismy tylko szkoda ze w takiej chwili szkoda ze chociaz punktu nie dogralismy. Od miesiaca nie bylo takiego walenia glowa w mur ale przyznajmy szczerze najwazniejszy moment meczu (75,76) sedzia zaczyna szopki to byl gol na 90% i nikt nie wie co by sie stalo potem. Mecz do zapomnienia w sumie kolejny raz z Malaga cos nam nie wychodzi.
VeB
13
Nie lubie kiedy mamy mecz przed bialymi...Leo tak pieknie ucisza dzien wczesniej grajacy Real :)))
5
Ale ten tydzien wolno zlecial :D Jakbym miesiac czekal na te cholerne 90 minut ;)))
0
Nie moze powiedziec wprost ze chcialby przejsc do Barcelony istnieja pewne zasady ;)) Ale mysle ze Laporta dalby sobie rade:)
26
Bardzo ciezko bedzie znalezc PO ktory tak sie zgra z Leo jak Dani. Chyba dla wszystkich byloby lepiej zeby jeszcze sezon zostal u nas
0
Douglas ... Ten koles to ma farta :D
0
Jesli Shalke wladuje brame w 1 polowie to zobaczycie jak ich dobija ;)
8
Statystyki Masche :D : 127 meczy 0 bramek strzelonych 4 samobojcze xD Mogliby chociaz 1 karniaka mu dac :/
0
Chodzi ci o te biale cos? :D
0
Javier robi to prawie zawsze wiec mnie nie zdziwi ;)) Ale to super wiadomosc widac jak bardzo mu zalezy po Mundialu ;))))
8
Wiecie co mnie najbardziej wk..? Gdyby na miejscu Pedro to Leo zaliczyl te 2 asysty wszyscy mowiliby "brawo Leo swietne podanie itd" tymczasem jak juz nie ma kogo sie przyczepic to zawsze znajdzie sie jakis hejt na Pedro. Moze i nie strzelil gola i cos mu nie wyszlo ale dajcie przyklad lepszego napastnika ktory zgodzi sie grac na lawie i wkladac tyle serca w grze jak Pedro geniusze :/
0
Od miesiaca piszecie "Haha zwalnialiscie Lucho teraz kochacie itd..."
Nie nudzi was juz to?
5
Nasze tridente ma juz w kanadyjce 98 pkt :)))
0
Masche Xavi Bartra?:)))
0
Do czego to doszlo Leo juz tak mnie znudzil tymi hat-trickami ze mialem niesmak za to ze pokera nie trafil :DD
3
Widzieliscie jak usta Lucho zamienily sie na :O po golu Lusia ?:D
1
Po zakonczeniu kariery Leo pewnie zmienia ;))
1
Po meczu na Anoeta zniknelo najwazniejsze czyli klepanie do usranej smierci :))) Fajnie sie oglada mecz Suarez jeszcze moze wejsc mamy tydzien do nast. meczu a z Levante moga sobie jeszcze postrzelac :)
VeB
5
Ja pamietam chyba 3 sezony temu kurs na Levante 42 z Realem:)))) Najwieksza wygrana w moim zyciu :D
1
Jutrzejsze marzenie? Zeby nasi gracze wykorzystali wszystkie swoje sytuacje:)))