0

I wez tu idz spac :DDDDD

0

Nigdy nie mozna porownywac obecnej formy jednych czy drugich jesli chodzi o El Clasico.Te mecze to zupelnie inna bajka.

2

Pedro ma wielkie serce widac jak kocha Barcelone. Przynaje hejtowalem go bardzo duzo ale w tym sezonie zobaczylem w nim swietnego zmiennika jestem w 100% pewny ze lepszego na takich warunkach (MSN) nie kupimy .

0

Kurs 7 mnie bardzo zaciekawil wiec jak zwykle porazka bialych na czeku :D

0

Haha Villa brawo:D Przed meczem mowili ze slabszy sklad i ich nie obchodzi teraz liga ;))

0

OT: Prosba do uzytkownikow grajacyvh u buka. Planuje postawic spora sume w ten weekend jakie 3-4 "pewniaki" byscie mi poradzili?

0

To nie my powinnismy sie obawiac nastepnego przeciwnika moi drodzy ;)))
W tym sezonie jakos bardziej wierze w LM niz w LaLiga oczywiscie trzy puchary byloby wspaniale zdobyc ale w lidze w tak kretynski sposob tracimy punkty ze czlowiek o malo kur..cy nie dostaje

4

Czuje ze to bedzie piekny mecz :) Mam nadzieje ze sie nie zawiode :)
VeB**

3

Ale ten Isci jest zajebisty. Gdyby byl u nas to wyobrazcie sobie co by nasze trio wyprawialo z takim OP z tylu.

1

Jesli Malaga wygrala z nami na Camp Nou to Elche tez moze pyknac bialych.Nawet jesli wygraja to 4 pkt sa do nadrobienia a ci "ludzie" ktorzy wczoraj wpadli w histerie to po prostu dzieci i juz :]

0

Przegrac w koncu musielismy tylko szkoda ze w takiej chwili szkoda ze chociaz punktu nie dogralismy. Od miesiaca nie bylo takiego walenia glowa w mur ale przyznajmy szczerze najwazniejszy moment meczu (75,76) sedzia zaczyna szopki to byl gol na 90% i nikt nie wie co by sie stalo potem. Mecz do zapomnienia w sumie kolejny raz z Malaga cos nam nie wychodzi.
VeB

13

Nie lubie kiedy mamy mecz przed bialymi...Leo tak pieknie ucisza dzien wczesniej grajacy Real :)))

5

Ale ten tydzien wolno zlecial :D Jakbym miesiac czekal na te cholerne 90 minut ;)))

0

Nie moze powiedziec wprost ze chcialby przejsc do Barcelony istnieja pewne zasady ;)) Ale mysle ze Laporta dalby sobie rade:)

26

Bardzo ciezko bedzie znalezc PO ktory tak sie zgra z Leo jak Dani. Chyba dla wszystkich byloby lepiej zeby jeszcze sezon zostal u nas

0

Douglas ... Ten koles to ma farta :D

0

Jesli Shalke wladuje brame w 1 polowie to zobaczycie jak ich dobija ;)

8

Statystyki Masche :D : 127 meczy 0 bramek strzelonych 4 samobojcze xD Mogliby chociaz 1 karniaka mu dac :/

0

Chodzi ci o te biale cos? :D

0

Javier robi to prawie zawsze wiec mnie nie zdziwi ;)) Ale to super wiadomosc widac jak bardzo mu zalezy po Mundialu ;))))

8

Wiecie co mnie najbardziej wk..? Gdyby na miejscu Pedro to Leo zaliczyl te 2 asysty wszyscy mowiliby "brawo Leo swietne podanie itd" tymczasem jak juz nie ma kogo sie przyczepic to zawsze znajdzie sie jakis hejt na Pedro. Moze i nie strzelil gola i cos mu nie wyszlo ale dajcie przyklad lepszego napastnika ktory zgodzi sie grac na lawie i wkladac tyle serca w grze jak Pedro geniusze :/

0

Od miesiaca piszecie "Haha zwalnialiscie Lucho teraz kochacie itd..."
Nie nudzi was juz to?

5

Nasze tridente ma juz w kanadyjce 98 pkt :)))

0

Masche Xavi Bartra?:)))

0

Do czego to doszlo Leo juz tak mnie znudzil tymi hat-trickami ze mialem niesmak za to ze pokera nie trafil :DD

3

Widzieliscie jak usta Lucho zamienily sie na :O po golu Lusia ?:D

1

Po zakonczeniu kariery Leo pewnie zmienia ;))

1

Po meczu na Anoeta zniknelo najwazniejsze czyli klepanie do usranej smierci :))) Fajnie sie oglada mecz Suarez jeszcze moze wejsc mamy tydzien do nast. meczu a z Levante moga sobie jeszcze postrzelac :)
VeB

5

Ja pamietam chyba 3 sezony temu kurs na Levante 42 z Realem:)))) Najwieksza wygrana w moim zyciu :D

1

Jutrzejsze marzenie? Zeby nasi gracze wykorzystali wszystkie swoje sytuacje:)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?