samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy Vicky nie oglada Barca wygrywa;)
0
Mam nadzieje ze dzis nie bedziesz ogladala Barcy ;)))
0
Przeczytane u wroga linku nie dam sam zobacz na ich stronie :D
0
Zawsze trzeba wierzyc :)))
26
Simeone : "w ataku przenieśliśmy ciężar na prawą stronę, bo tam mieliśmy jednego zawodnika więcej" haha jak ja lubie tego goscia xDD
0
Co do Realu to chyba wszystko zostalo powiedziane :D A podsumowaniem ich gry jest glowny artykul na rm.pl "0:4..." :DD Niby pobili jakies tam rekordy wygranych byli glownymi faworytami wg niektorych we wszystkich rozgrywkach a tutaj psikus zaledwie 1 pkt przewagi + totalnie padnieci zawodnicy.
5
I znowu Leo moze zostac katem danej druzyny strzelajac hat-tricka :D Dzien po takiej porazce Realu zobaczyc kolejny rekord naszego geniusza bylby idealnym koncem weekendu :D
0
Trzeba przyznac bramka cudowna o_O
0
Zastanow sie nad sensem swojej odpowiedzi :)
0
Jak to??? Przeciez Bale wygral im PK i LM jak mozna takie cudo na lawie posadzic?:D
0
0
Widze pelen luz i juz podarowalisciepuchar naszym:)) Futbol uczy pokorymoi drodzy zaczekajmy potem sie cieszmy;)
0
Gdyby Diego mial troche inny styl bylby moim marzeniem na lawce;) Co nie zmienia faktu ze czlowiekiem jest wybitnym
21
No to teraz materace wyladuja zlosc na Realu :)))))))))))
16
Co jak co ale Ney zajebiscie potrafi prowokowac przeciwnika ;) Smiem przyznac ze gdyby nie gral u nas to niezbyt bym przepadal za nim :D Cos tam belkocze jak juz sie na niego rzucaja smieje im sie w twarz a to jest chyba najgorsze dla wk... czlowieka :DD
0
Za to w twojej druzynie sa prawdziwi mezczyzni ktorzy przechodza Karate Kid ;))
1
I tak Iniesta bedzie w 11 Fifa 2015 :D
25
Was smieszy Arda ale choragiewka w leb Alby dla mnie i tak byla lepsza :D
0
Za bojke w tunelu
0
Simeone stoi bije brawo i dziekuje swoim a Lucho spie... do tunelu ;/ Ney jakies fochy strzela za to ze zszedl w 75' zamiast troche pomyslec ze jest najbardziej faulowanym graczem u nas.
1
Mowilem to 4 razy w tym tygodniu grajac otwarty futbol z nami nikt nie ma szans w danym momencie;))))
2
http://sport.wp.pl/gid,17212708,kat,1041241,title,Piekna-modelka-chce-sie-oddac-Ronaldo-Dla-jego-dobra,galeria.html?ticaid=1143de
Moim zdaniem o niebo lepsza od tej calej Iriny
0
No to dzisiaj zobaczymy jak nasza trojca bedzie grala z otwartym Atleti ;))) Nie wiem czemu ale jestem jakos cholernie spokojny:D
0
Copa America przed nami wiec watpie w to ze Leo Ney Luis itd beda na tym tournee obecni. Zreszta wszyscy wiedza ze takie wyjazdy to tylko $ i przemeczanie zawodnikow :/
0
rm.pl
"Dla mnie królem piłkarskiego fairplay jest Carles Puyol, który również stanowi zaprzeczenie tego zdania." ;)))))
2
Daliscie na glowna dzieciaka ktory wybral pieniadze pod ktorych wplywem z fana Leo stal sie wielbicielem CR'a ;) Nam tacy pilkarze nie sa potrzebni :))
1
Zidane byl wielkim pilkarzem ale Xavi wg mnie byl lepszy ;)
1
Podobno w chwili gdy Ronaldo zrobil sierp-noga zwod przed oczami pojawila mu sie Irina :D
0
$$$ ;))) oto odpo na twoje pytanie
8
Gol Pedro w doliczonym czasie gry zadecydowal o 3 pkt;) Brawo oplacalo sie na niego stawiac niedowiarki!