0

Kiedy Vicky nie oglada Barca wygrywa;)

0

Mam nadzieje ze dzis nie bedziesz ogladala Barcy ;)))

0

Przeczytane u wroga linku nie dam sam zobacz na ich stronie :D

0

Zawsze trzeba wierzyc :)))

26

Simeone : "w ataku przenieśliśmy ciężar na prawą stronę, bo tam mieliśmy jednego zawodnika więcej" haha jak ja lubie tego goscia xDD

0

Co do Realu to chyba wszystko zostalo powiedziane :D A podsumowaniem ich gry jest glowny artykul na rm.pl "0:4..." :DD Niby pobili jakies tam rekordy wygranych byli glownymi faworytami wg niektorych we wszystkich rozgrywkach a tutaj psikus zaledwie 1 pkt przewagi + totalnie padnieci zawodnicy.

5

I znowu Leo moze zostac katem danej druzyny strzelajac hat-tricka :D Dzien po takiej porazce Realu zobaczyc kolejny rekord naszego geniusza bylby idealnym koncem weekendu :D

0

Trzeba przyznac bramka cudowna o_O

0

Zastanow sie nad sensem swojej odpowiedzi :)

0

Jak to??? Przeciez Bale wygral im PK i LM jak mozna takie cudo na lawie posadzic?:D

0

0

Widze pelen luz i juz podarowalisciepuchar naszym:)) Futbol uczy pokorymoi drodzy zaczekajmy potem sie cieszmy;)

0

Gdyby Diego mial troche inny styl bylby moim marzeniem na lawce;) Co nie zmienia faktu ze czlowiekiem jest wybitnym

21

No to teraz materace wyladuja zlosc na Realu :)))))))))))

16

Co jak co ale Ney zajebiscie potrafi prowokowac przeciwnika ;) Smiem przyznac ze gdyby nie gral u nas to niezbyt bym przepadal za nim :D Cos tam belkocze jak juz sie na niego rzucaja smieje im sie w twarz a to jest chyba najgorsze dla wk... czlowieka :DD

0

Za to w twojej druzynie sa prawdziwi mezczyzni ktorzy przechodza Karate Kid ;))

1

I tak Iniesta bedzie w 11 Fifa 2015 :D

25

Was smieszy Arda ale choragiewka w leb Alby dla mnie i tak byla lepsza :D

0

Za bojke w tunelu

0

Simeone stoi bije brawo i dziekuje swoim a Lucho spie... do tunelu ;/ Ney jakies fochy strzela za to ze zszedl w 75' zamiast troche pomyslec ze jest najbardziej faulowanym graczem u nas.

1

Mowilem to 4 razy w tym tygodniu grajac otwarty futbol z nami nikt nie ma szans w danym momencie;))))

0

No to dzisiaj zobaczymy jak nasza trojca bedzie grala z otwartym Atleti ;))) Nie wiem czemu ale jestem jakos cholernie spokojny:D

0

Copa America przed nami wiec watpie w to ze Leo Ney Luis itd beda na tym tournee obecni. Zreszta wszyscy wiedza ze takie wyjazdy to tylko $ i przemeczanie zawodnikow :/

0

rm.pl
"Dla mnie królem piłkarskiego fairplay jest Carles Puyol, który również stanowi zaprzeczenie tego zdania." ;)))))

2

Daliscie na glowna dzieciaka ktory wybral pieniadze pod ktorych wplywem z fana Leo stal sie wielbicielem CR'a ;) Nam tacy pilkarze nie sa potrzebni :))

1

Zidane byl wielkim pilkarzem ale Xavi wg mnie byl lepszy ;)

1

Podobno w chwili gdy Ronaldo zrobil sierp-noga zwod przed oczami pojawila mu sie Irina :D

0

$$$ ;))) oto odpo na twoje pytanie

8

Gol Pedro w doliczonym czasie gry zadecydowal o 3 pkt;) Brawo oplacalo sie na niego stawiac niedowiarki!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?