samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mini Puyol z opaska :D
2
Zaczekajmy na dwumecz z Atleti i City :D
5
Na zdjeciu przeszlosc i przyszlosc ;)))
1
Swiat sie wali :DDDDDDD
0
Lucho jak przezywa :D
0
,Bartra chcial strzelic wyzej od Cra ;)))
0
Myslalem ze zlapie pilke :D
0
Jak myslicie Elche zdola 9 bramek strzelic?
0
Alen! O_O!!!
0
Nudno sie zrobilo jakos
2
Slyszeliscie Matsa? "Duglas" :DDD
1
Co tam Alen Elche ma przesrane bo Dougi na boisku!!
0
R10,Xavi
1
Fajne CV :D
0
Adama bedzie fenomenem ;))) Gdyby jeszcze Sandro zastapil tego calego Munira w takich meczach :/
0
Irina rzucila Cra dlatego przegrali
0
Myle sie czy mamy juz 16 bramek w PK ?:DD
0
Jeszcze Montoya i bedzie git :D
0
Na polmetku mamy 9 straconych bramek a i tak znajduja sie geniusze ktorzy chca Bravo na lawe wyslac ;)) Tak wiem wielka zasluga obrony w tym jest ale fakt jest faktem.
0
"Wszystko przez magiczna gume Carlo gdyby w 1 polowie ja zul to mecz wygladalby inaczej"
Wedlug mnie komentarz dnia/tygodnia ew roku :DDDD
0
Oj Irina Irina zniszczylas chlopakowi kariere...
18
2015.01.15, godz. 13:48, fernandotorres2014
"Cristiano rozstał się z Iriną :// Co za dz**ka zostawiła chłopaka samego z dzieckiem. Mam nadzieję że Cris się nie załamie i nie zacznie pić z tego powodu"
Wybaczcie musialem :D
1
Od razu przypomina mi sie jak w pierwszych meczach nikt nie podawal do Luisa ;))
Niesamowicie mnie cieszy to jak sie zgrali i w jaki sposob celebruja bramki nasze 3 gwiazdy ;))
0
MU szykuje 150 M za Bale'a :D hahaha
1
http://instagram.com/p/j4tuyyPE6t/?modal=true
;)))
2
Swoj szacunek CR szczegolnie pokazal gdy chcial trafic do wiezienia co nie?:))
13
A zycie zrobi nam psikusa i za 15 lat zobaczymy Thiago w Realu a tego dzieciaka u nas hehehe
0
Ale dno haha nie ma to jak szukac na sile zaczepki na Leo. ;))A prawda jest taka ze wczorajszy garniak byl zaje... ;) Oh wait...polsat i wszystko jasne ;)
1
I tak nic nie przebije komentatora :D A prowadzaca? bardzo bolesne jest zakochac sie a potem uswiadomic sobie ze to milosc bez szans xD
0
Ciekawe ktory pierwszy z dwojki CR Leo nie zostanie nominowany :D