0

Mini Puyol z opaska :D

2

Zaczekajmy na dwumecz z Atleti i City :D

5

Na zdjeciu przeszlosc i przyszlosc ;)))

1

Swiat sie wali :DDDDDDD

0

Lucho jak przezywa :D

0

,Bartra chcial strzelic wyzej od Cra ;)))

0

Myslalem ze zlapie pilke :D

0

Jak myslicie Elche zdola 9 bramek strzelic?

0

Alen! O_O!!!

0

Nudno sie zrobilo jakos

2

Slyszeliscie Matsa? "Duglas" :DDD

1

Co tam Alen Elche ma przesrane bo Dougi na boisku!!

0

R10,Xavi

1

Fajne CV :D

0

Adama bedzie fenomenem ;))) Gdyby jeszcze Sandro zastapil tego calego Munira w takich meczach :/

0

Irina rzucila Cra dlatego przegrali

0

Myle sie czy mamy juz 16 bramek w PK ?:DD

0

Jeszcze Montoya i bedzie git :D

0

Na polmetku mamy 9 straconych bramek a i tak znajduja sie geniusze ktorzy chca Bravo na lawe wyslac ;)) Tak wiem wielka zasluga obrony w tym jest ale fakt jest faktem.

0

"Wszystko przez magiczna gume Carlo gdyby w 1 polowie ja zul to mecz wygladalby inaczej"
Wedlug mnie komentarz dnia/tygodnia ew roku :DDDD

0

Oj Irina Irina zniszczylas chlopakowi kariere...

18

2015.01.15, godz. 13:48, fernandotorres2014
"Cristiano rozstał się z Iriną :// Co za dz**ka zostawiła chłopaka samego z dzieckiem. Mam nadzieję że Cris się nie załamie i nie zacznie pić z tego powodu"

Wybaczcie musialem :D

1

Od razu przypomina mi sie jak w pierwszych meczach nikt nie podawal do Luisa ;))
Niesamowicie mnie cieszy to jak sie zgrali i w jaki sposob celebruja bramki nasze 3 gwiazdy ;))

0

MU szykuje 150 M za Bale'a :D hahaha

1

2

Swoj szacunek CR szczegolnie pokazal gdy chcial trafic do wiezienia co nie?:))

13

A zycie zrobi nam psikusa i za 15 lat zobaczymy Thiago w Realu a tego dzieciaka u nas hehehe

0

Ale dno haha nie ma to jak szukac na sile zaczepki na Leo. ;))A prawda jest taka ze wczorajszy garniak byl zaje... ;) Oh wait...polsat i wszystko jasne ;)

1

I tak nic nie przebije komentatora :D A prowadzaca? bardzo bolesne jest zakochac sie a potem uswiadomic sobie ze to milosc bez szans xD

0

Ciekawe ktory pierwszy z dwojki CR Leo nie zostanie nominowany :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?