1

https://pbs.twimg.com/media/B90-cQlIcAERS4b.jpg
Cos mi sie wydaje ze w nast. sezonie nie tylko my nie kupimy koszulki FCB ;)

0

Trzymajcie sie tak mocno bo niedlugo wylatujecie w powietrze :D

1

Barcelona 2015
11 meczy 10 zwyciestw 1 porazka
Bramki 38:8 :))))

1

Tak samo jak ja spojrzales na 10-2 :D
Swoja droga wdzieliscie mine Lucho jak Masche zap,,, za zawodnikiem Villa i wslizgiem zabral mu pile ?:) Rece same postanowily bic brawo :)))

0

Ja tez sie smieje ze ich takie rzeczy smiesza :D

0

Hahaha no i kupon uratowany :D

0

Tymczasem MU goni Chelsea ale beda jaja jak Van Gaal wygra BPL w tym roku :)

1

Nie dokonczyl treningu ma cos z miesniami i on najprawdopodobniej tez nie zagra z Depor.

0

Szpital w Realu ciag dalszy : Coentrão kontuzjowany.

0

W tym sezonie powinno zostac tak jak jest a przed meczami w LM po prostu wystawic Marca na lige ;)

28

Po meczu z Bilbao "Powinien bronic Marc"
Dzisiaj po 1 polowie "To jest klasa Marc na lige!"
Dzisiaj po 2 polowie " W LM powinien bronic Bravo"
:)))

2

Jesli tak maja wygladac nasze najslabsze mecze to ja nie mam nic przeciwko :))) Mecze z Villarealem zawsze sa dziwne wiec jestem spokojny :) Mamy 2bramkowa zaliczke przed nami mecze ze slabszymy druzynami trzeba wiec zrobic odowiednia rotacje zebysmy nie skonczyli za miesiac jak Real z zajechanym skladem;)
VeB

6

Najlepszy dzisiaj jest trener Villarealu :D ile razy go pokazali to macha ta prawa reka jak swir :D

0

Widac ze potrzebna byla ta 1 bramka mysle ze w 2 polowie ich dobijemy ;) Zawodnicy wiedza ze jesli dzisiaj zagraja na 100 to za tydzien bedzie spokoj.

0

Pedro i tak duzo grac jesli porownac go do np Chicharito ktory przyspawal sie do lawki w Realu a dzisiaj mamy polfinal jesli dobrze pojdzie jestem pewien ze za tydzien zagra od 1 minuty ;)

0

Kurs na gol Leo 1.72 (strzeli) 2.10 nie;)))

3

"Wszystko jest pod kontrola" :))

0

Gdybym wiedzial to bym nie zapytal troche w tym jest logiki co nie?

0

0

Nie radze stawiac na takie mecze ;))

1

Wiele osob pytalo ostatnio o nowy tatuaz Leo ;)
http://fangol.pl/view/86625/nowy-tatuaz-leo-messiego

2

Nie cierpie Ronaldo ale to co zrobili z niego madryckie media po tej imprezie wywoluje we mnie mdlosci. Real zagral fatalny mecz wiec nikt nie mial prawa sie cieszyc powinni zamknac sie w domach i plakac hehehe zobaczcie ile dla kibicow Realu znaczy ich wielki bog ktory miesiac temu byl supermegatotal nadczlowiekiem :)

0

Orientuje sie ktos ktory to mecz w tym sezonie Leo z MOM ?:)))

2

Po takim meczu wlaczyc Eurosport bylo po prostu fenomalne :D

1

Odswiezacz w rekach hahaha :D

0

Haha spojrzcie na bramkarza WKS :DDDDDDD

1

8-8 w karnych czas na 11 kolejke xD

0

ALe jaja w PNA :D

0

Sopcast 110152 chyba jedyna transmisja ktora nie zacina dzisiaj jakosc do dupy ale coz trzeba wytrzymac :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?