samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://pbs.twimg.com/media/B90-cQlIcAERS4b.jpg
Cos mi sie wydaje ze w nast. sezonie nie tylko my nie kupimy koszulki FCB ;)
0
Trzymajcie sie tak mocno bo niedlugo wylatujecie w powietrze :D
1
Barcelona 2015
11 meczy 10 zwyciestw 1 porazka
Bramki 38:8 :))))
1
Tak samo jak ja spojrzales na 10-2 :D
Swoja droga wdzieliscie mine Lucho jak Masche zap,,, za zawodnikiem Villa i wslizgiem zabral mu pile ?:) Rece same postanowily bic brawo :)))
0
Ja tez sie smieje ze ich takie rzeczy smiesza :D
0
Hahaha no i kupon uratowany :D
0
Tymczasem MU goni Chelsea ale beda jaja jak Van Gaal wygra BPL w tym roku :)
1
Nie dokonczyl treningu ma cos z miesniami i on najprawdopodobniej tez nie zagra z Depor.
0
Szpital w Realu ciag dalszy : Coentrão kontuzjowany.
0
W tym sezonie powinno zostac tak jak jest a przed meczami w LM po prostu wystawic Marca na lige ;)
28
Po meczu z Bilbao "Powinien bronic Marc"
Dzisiaj po 1 polowie "To jest klasa Marc na lige!"
Dzisiaj po 2 polowie " W LM powinien bronic Bravo"
:)))
2
Jesli tak maja wygladac nasze najslabsze mecze to ja nie mam nic przeciwko :))) Mecze z Villarealem zawsze sa dziwne wiec jestem spokojny :) Mamy 2bramkowa zaliczke przed nami mecze ze slabszymy druzynami trzeba wiec zrobic odowiednia rotacje zebysmy nie skonczyli za miesiac jak Real z zajechanym skladem;)
VeB
6
Najlepszy dzisiaj jest trener Villarealu :D ile razy go pokazali to macha ta prawa reka jak swir :D
0
Widac ze potrzebna byla ta 1 bramka mysle ze w 2 polowie ich dobijemy ;) Zawodnicy wiedza ze jesli dzisiaj zagraja na 100 to za tydzien bedzie spokoj.
0
Pedro i tak duzo grac jesli porownac go do np Chicharito ktory przyspawal sie do lawki w Realu a dzisiaj mamy polfinal jesli dobrze pojdzie jestem pewien ze za tydzien zagra od 1 minuty ;)
0
Kurs na gol Leo 1.72 (strzeli) 2.10 nie;)))
3
"Wszystko jest pod kontrola" :))
0
Gdybym wiedzial to bym nie zapytal troche w tym jest logiki co nie?
0
0
Nie radze stawiac na takie mecze ;))
1
Wiele osob pytalo ostatnio o nowy tatuaz Leo ;)
http://fangol.pl/view/86625/nowy-tatuaz-leo-messiego
2
Nie cierpie Ronaldo ale to co zrobili z niego madryckie media po tej imprezie wywoluje we mnie mdlosci. Real zagral fatalny mecz wiec nikt nie mial prawa sie cieszyc powinni zamknac sie w domach i plakac hehehe zobaczcie ile dla kibicow Realu znaczy ich wielki bog ktory miesiac temu byl supermegatotal nadczlowiekiem :)
0
https://www.facebook.com/LeoMessi/photos/a.301943896491878.81719.176063032413299/965381553481439/?type=1
;)
0
Orientuje sie ktos ktory to mecz w tym sezonie Leo z MOM ?:)))
2
Po takim meczu wlaczyc Eurosport bylo po prostu fenomalne :D
1
Odswiezacz w rekach hahaha :D
0
Haha spojrzcie na bramkarza WKS :DDDDDDD
1
8-8 w karnych czas na 11 kolejke xD
0
ALe jaja w PNA :D
0
Sopcast 110152 chyba jedyna transmisja ktora nie zacina dzisiaj jakosc do dupy ale coz trzeba wytrzymac :D