samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Karniaka tez Ney zrobil wiec zagrali po 2 ;)
4
Nie bedzie ich przez najlbizsze 2-3 tygodnie ;)))
0
Ney mogl strzelac wystawil pustaka ;)
0
Messi 8 goli a do konca miesiaca mamy jeszcze 2 mecze :D
0
10-9 dla Leo jesli sie nie myle
0
Messi 2+2 Ney 2+1 ;))) Mogl strzelac jednak podal do Pedro wlasnie po takich meczach mozna spokojnie mowic Mes que un club :)))
0
Ostatni raz Elche strzelilo gola Barcelonie w 1978 roku ;)))
0
Co do Realu to Sevilla w 2 czesci sezoniu zawsze gra lepiej wiec na SB wcale nie musza przegrac no i jesli CR'ek odpocznie jeszcze z Atleti to mozemy ich spokojnie minac. Lepszej sytuacji potem mozemy juz nie dostac miejmy nadzieje panie i panowie LM tez pod znakiem zapytania bo mocne druzyny cos spuchly po nowym roku (Chelsea,City,Real)
0
Luis przynajmniej robi troche szumu w ataku Pedro nie wie co sie dzieje
0
Szkoda Cordoba mogla ich puknac ale to nie zmienia faktu ze sa w gownianej dyspozycji ;)
0
1 raz w tym sezonie jestem zadowolny ze skladu :D
0
Zaraz sklady ;))))
0
Kurs na Cordobe w obecnej chwili 14 remis 4.30 ;))
0
Jest szansa na porazke nawet wiec wyobraz sobie jak gra
1
2 mln rocznie to ok 200 tys miesiecznie jesli dodac jakies premie itd co sie rowna 50 tys tygodniowo zrodlo realmadryt.pl dziekuje nie ma za co ;)
0
Wypowiedzia o Masche dal jasno do zrozumienia role Javiera w naszym zespole ;))
0
Kiepska wersja Mikiego.
0
Nie rozumiem dlaczego tyle ludzi gada o tym Odeegardzie koles ma 16 lat ile my juz takich "nowych Messich" mielismy napompowali balony ktore w zyciu doroslym wybuchly. Wogole jak mozna placic dzieciakowi 100 tys tygodniowo to jest chore nie mowie tylko o Realu ogolnie jestem w szoku :/
0
Spoko Suareza tez juz sprzedali wiec mnie to nie dziwi ;)))
2
Kto by sie spodziewal ze po tak gownianym poczatku wroci stary dobry Pique :)))
5
Zubi odszedl wygrywamy wszystko ;) Moze jeszcze Bartka wykopac ?
0
Kto ich tam wie spuchli moze wybuchna jeszcze raz zanim znowu zaczna sie pompowac?
1
alan powtorze swoja wyp. za tydzien nie ma Godina Atleti musi sie rzucic do przodu a jak pokazal ostatni mecz i dzisiejsze 5 ostatnich minut gdy oni sie otwieraja to nie maja z nami szans ;))
0
Patrzcie Hala Dzieci ze u nas za symulke naszych tez krytykujemy
5
Atletico za tydzien musi sie otworzyc juz nie beda mogli kryc Leo ;))) R.I.P hehe :D
4
Identyczna reakcja jak z Neymarem :) "to nie liga brazylijska" "Ney za slaby" "Hajs wyrzucony w bloto" a teraz dostajecie orgazmu jak tylko kogos minie. Niektorych "kibicow" Barcy i tych HD mozna by wrzucic do jakiejs dzungli swietnie by sie dogadywali.
2
Poziom kibicowania i frekwencja szokuje sciszcie glosniki bo ogluchniecie :/
Co do meczu to mam jakies dobre przeczucie na 2 polowe mam nadzieje ze sie nie myle i ze 2 im wcisniemy.
0
"A ta pilke gdzie postawic? o_O " HEHE :D
0
Drugiego R10 nigdy nie bedzie ;)) Neymar tez bedzie wielki nie mam watpliwosci ale Ronnie to Ronnie :)
0
;))) Don powinni ci dac nagrode za te wypowiedzi :D