1

96 tys. komplet :))

0

2 miejsca czyli ew, rywale w 1/8 Juventus, Basel, Bayer, Arsenal, City, Schalke, Szachtar

3

Kolejny raz Xavi robi dobre wejscie :) Zauwazyliscie ze w 2 polowie PSG opadlo z sil? W sumie te rotacje gdyby troche madrzej robil Lucho bardzo duzo nam pomoga

0

Tak dla jaj :P

0

Biorac pod uwage to ze w 2 polowie gramy lepiej to tutaj moze sie bardzo niedobrze dla PSG skonczyc :D

1

To nie Lucho ma jaja tylko znajomi Busiego I Pedro :))

4

A teraz wyobrazcie sobie jak Lucho czyta sklad i zabojczy usmiech Pedro :D

0

Jak to powiedzial Ney po Gran Derbi "VAMO QUE VAMO!!!

0

Nie wiem dlaczego ale cos przeczuwam ze Pedro sie sprawdzi dzisiaj

0

No i gitara kurna jakby to Ferdek powiedzial :))

4

A wygraje wygraje jesli Messi podaje...

3

A moze mecz obejrzymy od 2 polowy ?:D

2

M4G1K Polecają 5
8 grudnia 2014, 15:53
"Brawo Pedro! No i po dwóch niezłych meczach z śmiecia stałeś się potrzebną postacią w drużynie"

Jesli nazywanie Busiego Pusim jest prowokacja to co powiesz o "Smieciu Pedro?"

0

Wygrana wyzej niz jedna bramka ew zwyciestwo 1-bramkowe odejmuje dany kurs jesli masz cos jeszcze na kuponie jesli tylko ten mecz postawiles oddaje ci hajs.

0

Wszyscy mowia Adriano/Bartra na PO ale zapomnieliscie ze Mathieu tez jest w skladzie i mysle ze on dzisiaj tam zagra. Barta/Pique powinni sobie poradzic obaj sa w dobrej formie :) Pozostaje kwestia ktora najbardziej mnie wk.. czyli oczywiscie DP :/
Mam nadzieje ze przed wyjazdem na Camp Nou Lucho nie zapomni swoich jaj z szuflady wziasc...

0

wejdz przed meczem jesli teraz zaczniesz cos ogladac wieczorem ci nie odpali a poza tym wiekszosc przed tv bedzie ogladala wiec problemow nie powinno byc :))

0

weeb.tv ja tam ogladam ;)

21

Rudy dzisiaj ci pokaze gdzie mozesz wsadzic swoje pieniadze :D

0

David Luiz : "PSG ma wiecej szans na wygranie LM niz Barcelona" :D

0

Polecam dzisiaj postawic na zwyciestwo Maribor (4.95) :))))

1

Mil­czy­my, aby za­sko­czyć Lau­ren­ta Blan­ca”. Najbardziej przestraszylem sie tego zdania..

0

Jaki jest sens ciaglego gadania ze Cesc to Cesc tamto? Zrobili z siebie idiotow trudno musimy z tym jakos zyc..

0

Byl taki film z Arnoldem w ktorym za przeklenstwo ze sciany wyskakiwal akt moze LFP cos takiego wprowadzi? :] "Przeklales? Jak mogles ty chamie 500 euro!". Skandal!...Zamiast zajac sie tymi sedziami kretynami ci sie za kibicow wzieli...

0

O ile mi sie wydaje przed Mundialem wszyscy przechodza testy ale moze sie myle.
Ciekawy jest fakt ze UEFA tuz przed ogloszeniem wynikow na ZP postanawia tylko Messiego sprawdzic i to w chwili w ktorej laduje bramki jak szalony.
Ale w sumie ja sie ciesze to tylko pokazuje kto tutaj ma bole nie tylko tylka ale i calego ukladu organowego :D

2

Zloty wacek - Zubi

0

0

0

O ile w poprzednim sezonie mozna bylo jakos zniesc sedziowskie bledy to w tym po prostu paranoja. LFP milczy a ci bawia sie w najlepsze :/ Wczoraj sytuacja z CR'em dzisiaj kolejny raz Valencia traci gola prawidlowo i gwizdza spalonego potem Paco dostaje czerwo za nic itd...

1

Podnioslby rece do gory :)))

0

Kolejny popis sedziego w meczu Granady :D Czerwona za nic dla Paco :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?