samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
96 tys. komplet :))
0
2 miejsca czyli ew, rywale w 1/8 Juventus, Basel, Bayer, Arsenal, City, Schalke, Szachtar
3
Kolejny raz Xavi robi dobre wejscie :) Zauwazyliscie ze w 2 polowie PSG opadlo z sil? W sumie te rotacje gdyby troche madrzej robil Lucho bardzo duzo nam pomoga
0
Tak dla jaj :P
0
Biorac pod uwage to ze w 2 polowie gramy lepiej to tutaj moze sie bardzo niedobrze dla PSG skonczyc :D
1
To nie Lucho ma jaja tylko znajomi Busiego I Pedro :))
4
A teraz wyobrazcie sobie jak Lucho czyta sklad i zabojczy usmiech Pedro :D
0
Jak to powiedzial Ney po Gran Derbi "VAMO QUE VAMO!!!
0
Nie wiem dlaczego ale cos przeczuwam ze Pedro sie sprawdzi dzisiaj
0
No i gitara kurna jakby to Ferdek powiedzial :))
4
A wygraje wygraje jesli Messi podaje...
3
A moze mecz obejrzymy od 2 polowy ?:D
2
M4G1K Polecają 5
8 grudnia 2014, 15:53
"Brawo Pedro! No i po dwóch niezłych meczach z śmiecia stałeś się potrzebną postacią w drużynie"
Jesli nazywanie Busiego Pusim jest prowokacja to co powiesz o "Smieciu Pedro?"
0
Wygrana wyzej niz jedna bramka ew zwyciestwo 1-bramkowe odejmuje dany kurs jesli masz cos jeszcze na kuponie jesli tylko ten mecz postawiles oddaje ci hajs.
0
Wszyscy mowia Adriano/Bartra na PO ale zapomnieliscie ze Mathieu tez jest w skladzie i mysle ze on dzisiaj tam zagra. Barta/Pique powinni sobie poradzic obaj sa w dobrej formie :) Pozostaje kwestia ktora najbardziej mnie wk.. czyli oczywiscie DP :/
Mam nadzieje ze przed wyjazdem na Camp Nou Lucho nie zapomni swoich jaj z szuflady wziasc...
0
wejdz przed meczem jesli teraz zaczniesz cos ogladac wieczorem ci nie odpali a poza tym wiekszosc przed tv bedzie ogladala wiec problemow nie powinno byc :))
0
weeb.tv ja tam ogladam ;)
21
Rudy dzisiaj ci pokaze gdzie mozesz wsadzic swoje pieniadze :D
0
David Luiz : "PSG ma wiecej szans na wygranie LM niz Barcelona" :D
0
Polecam dzisiaj postawic na zwyciestwo Maribor (4.95) :))))
1
Milczymy, aby zaskoczyć Laurenta Blanca”. Najbardziej przestraszylem sie tego zdania..
0
Jaki jest sens ciaglego gadania ze Cesc to Cesc tamto? Zrobili z siebie idiotow trudno musimy z tym jakos zyc..
0
Byl taki film z Arnoldem w ktorym za przeklenstwo ze sciany wyskakiwal akt moze LFP cos takiego wprowadzi? :] "Przeklales? Jak mogles ty chamie 500 euro!". Skandal!...Zamiast zajac sie tymi sedziami kretynami ci sie za kibicow wzieli...
0
O ile mi sie wydaje przed Mundialem wszyscy przechodza testy ale moze sie myle.
Ciekawy jest fakt ze UEFA tuz przed ogloszeniem wynikow na ZP postanawia tylko Messiego sprawdzic i to w chwili w ktorej laduje bramki jak szalony.
Ale w sumie ja sie ciesze to tylko pokazuje kto tutaj ma bole nie tylko tylka ale i calego ukladu organowego :D
2
Zloty wacek - Zubi
0
Messi dzisiaj zrobil badanie moczu i krwi dla UEFA :))))
https://www.facebook.com/LeoMessi/photos/a.301943896491878.81719.176063032413299/921476304538631/?type=1
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=55970
Tytul mowi sam za siebie :)
0
O ile w poprzednim sezonie mozna bylo jakos zniesc sedziowskie bledy to w tym po prostu paranoja. LFP milczy a ci bawia sie w najlepsze :/ Wczoraj sytuacja z CR'em dzisiaj kolejny raz Valencia traci gola prawidlowo i gwizdza spalonego potem Paco dostaje czerwo za nic itd...
1
Podnioslby rece do gory :)))
0
Kolejny popis sedziego w meczu Granady :D Czerwona za nic dla Paco :D