2

Wiesz ta "Wojna" o ZP nieustanne dyskusje dziala w obie strony i bedzie tak dopoki ta 2 ustapi miejsca nastepnym :) Ci ktorzy maja dobra pamiec niech sobie przypomna co sie tutaj dzialo jak Leo zgarnial te nagrody jakie fale hala dzieci i wyznawcow CR'a tutaj przylatywaly i podawaly swoje absurdalne zdania na ten temat co oczywiscie nie usprawiedliwia naszych kibicow od tych (czasami) durnych wypowiedzi. Z jednego mozemy byc dumni i my i kibice bialych : w naszych klubach mamy po 1 graczu ktorym reszta pilkarskiego swiata moze wiazac buty i tyle! ;)
VeB!!!

4

Daj chociaz jeden przyklad gdzie Messi chociaz w czesci mowi ze jest najlepszym pilkarzem na swiecie

0

Dokladnie :D Z czasem milosc do gry Ronniego zamienila sie na milosc do FCB ;)))

0

Nasz Kamerunczyk w Barcy B moze byc swietny w przyszlosci

0

12 meczy i 9 goli nieladnie to wyglada...

0

Mourinho moze sobie mowic co chce :) A poza tym watpie zeby Antonella chciala zamienic sloneczna Hiszpanie dla zony Cesca :D

0

widze glosno dzisiaj o rzekomym usunieciu krzyza z herbu Realu. Ale jaja beda jesli okaze sie prawda :D Zastanawiam sie jak to jest ze te allahy robia sobie w Europie co chca a u nich zwraca sie uwage nawet na takie drobne rzeczy.

0

Zapomnialem spytac ;)

0

0

0

Sedzia liniowy na czas gra haha :D:D

1

Miernie ;)

0

ten Gonzales czy jak mu tam ale kocur skubaniec

0

Ramos czerwo dostanie zobaczycie

0

Alez on chce strzelic :D

2

Co spiewaja kibice Basel bo zaje... sie slucha :)

0

Atletico Bayer Galatasaray i Arsenal mam +2.5 bramki a Basel 1 :D

3

Szkoda ze ta pietka Xaviego nie doszla do celu mialby asyste zycia ;)

0

Znalazlem interesujaca stawke na dzisiaj :
Beznema zagra caly mecz : 3.96
Bale nie zagra calego meczu : 2.90Karny dla Realu : 4.10Co byscie mi poradzili tylko tak na serio :)

0

Te 2 mecze co prawda nie byly z wymagajacymi rywalami ale widac kilka rzeczy jednak sie zmienilo srodek pola zaczal sie budzic co wczesniej nawet z ogorkami nie moglismy ogarnac. Motywacja i morale tez sie podniosly co w dany moment bylo nam niezbedne a jak bedzie w fazie pucharowej tego tak naprawde nie wie nikt. Ja jednego jestem pewien jesli srodek opanujemy a nasze trio sobie jeszcze troche poklepie razem to przeciwnicy maja przej... :)

1

Cieszy fakt ze dlugo sie nie meczylismy ;)

0

O luuuudzie ale by brama byla :(

1

Goodbye Raul :D

0

Worek otwarty :D Vamos!!

0

Suarez geniuszu !!!1

0

Cytowalem komentatora ))

0

Alves dzisiaj ma jakiegos krewniaka na trybunach dlatego tak wykopuje ;))

0

Suarez ma jakiegos blocka zalozonego chyba :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?