samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.mirror.co.uk/sport/row-zed/lionel-messi-v-neymar-keepy-ups-4712850
2
Wiesz ta "Wojna" o ZP nieustanne dyskusje dziala w obie strony i bedzie tak dopoki ta 2 ustapi miejsca nastepnym :) Ci ktorzy maja dobra pamiec niech sobie przypomna co sie tutaj dzialo jak Leo zgarnial te nagrody jakie fale hala dzieci i wyznawcow CR'a tutaj przylatywaly i podawaly swoje absurdalne zdania na ten temat co oczywiscie nie usprawiedliwia naszych kibicow od tych (czasami) durnych wypowiedzi. Z jednego mozemy byc dumni i my i kibice bialych : w naszych klubach mamy po 1 graczu ktorym reszta pilkarskiego swiata moze wiazac buty i tyle! ;)
VeB!!!
4
Daj chociaz jeden przyklad gdzie Messi chociaz w czesci mowi ze jest najlepszym pilkarzem na swiecie
0
Dokladnie :D Z czasem milosc do gry Ronniego zamienila sie na milosc do FCB ;)))
0
https://www.facebook.com/LeoMessi/photos/a.301943896491878.81719.176063032413299/915414141811514/?type=1
0
Nasz Kamerunczyk w Barcy B moze byc swietny w przyszlosci
0
12 meczy i 9 goli nieladnie to wyglada...
0
Mourinho moze sobie mowic co chce :) A poza tym watpie zeby Antonella chciala zamienic sloneczna Hiszpanie dla zony Cesca :D
0
widze glosno dzisiaj o rzekomym usunieciu krzyza z herbu Realu. Ale jaja beda jesli okaze sie prawda :D Zastanawiam sie jak to jest ze te allahy robia sobie w Europie co chca a u nich zwraca sie uwage nawet na takie drobne rzeczy.
0
Zapomnialem spytac ;)
0
Ribery nadal umiera z zazdrosci :D
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=55740
0
Ribery dalej umiera :D
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=55740
0
Sedzia liniowy na czas gra haha :D:D
1
Miernie ;)
0
ten Gonzales czy jak mu tam ale kocur skubaniec
0
Ramos czerwo dostanie zobaczycie
0
Alez on chce strzelic :D
2
Co spiewaja kibice Basel bo zaje... sie slucha :)
0
Atletico Bayer Galatasaray i Arsenal mam +2.5 bramki a Basel 1 :D
3
Szkoda ze ta pietka Xaviego nie doszla do celu mialby asyste zycia ;)
0
Znalazlem interesujaca stawke na dzisiaj :
Beznema zagra caly mecz : 3.96
Bale nie zagra calego meczu : 2.90Karny dla Realu : 4.10Co byscie mi poradzili tylko tak na serio :)
0
Te 2 mecze co prawda nie byly z wymagajacymi rywalami ale widac kilka rzeczy jednak sie zmienilo srodek pola zaczal sie budzic co wczesniej nawet z ogorkami nie moglismy ogarnac. Motywacja i morale tez sie podniosly co w dany moment bylo nam niezbedne a jak bedzie w fazie pucharowej tego tak naprawde nie wie nikt. Ja jednego jestem pewien jesli srodek opanujemy a nasze trio sobie jeszcze troche poklepie razem to przeciwnicy maja przej... :)
1
Cieszy fakt ze dlugo sie nie meczylismy ;)
0
O luuuudzie ale by brama byla :(
1
Goodbye Raul :D
0
Worek otwarty :D Vamos!!
0
Suarez geniuszu !!!1
0
Cytowalem komentatora ))
0
Alves dzisiaj ma jakiegos krewniaka na trybunach dlatego tak wykopuje ;))
0
Suarez ma jakiegos blocka zalozonego chyba :/