samo306
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Zajebiscie daleko;)
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie do poinformowanych jak sie poprawnie nazywa obywatela Wysp Owczych?
2
I pomyslec ze kurs na Wyspy Owcze 26 o_0
1
Bedzie swieto narodowe jesli dociagna :D
0
Tez sie zgadzam ale Messi ma cos z celownikiem bo duzo sytuacji juz zmarnowal i gdyby wykorzystywal je tak jak to robi CR nie byloby takiej roznicy bramek
0
Ja zaszalalem i X2 z kursem 9 postawilem ;)
1
Jeszcze ze 2 kontry i Portugalia w 10 bedzie grala :)
1
No wlasnie :D Ja waszym kibicowalem z Niemcami xD
33
Bardzo interesujaca sytuacja w klubie... Dyrektor sportowy ma w dupie co mu radza inni i kupuje szklanke,po kazdym przej... meczu rzuca "styl sie nie zmieni wszystko jest ok". Trener przychodzi do zespolu zaznacza ze nie graja nazwiska tylko najlepsi a potem ma to w dupie,robi durne i debilne rotacje a potem mowi "jestem odpowiedzialny wyciagniemy wnioski". Prezes natomiast uwielbia gadac bzdury czarujaco sie usmiechac do kamer jakby byl na nieustannym haju. Mozna jeszcze dorzucic zabawe telefonami na lawce i rozdawanie autografow na rozgrzewkach.Jednym slowem kazdy robi co chce.Od 2 lat tylko skandale i burdel :/ I wez tutaj powiedz Mes que un club...
0
Ciekawe ilu mlodych (Adama,Dongou,Denis,Hailo itd) zdecyduje sie kontynuowac kariere w tym klubie...
0
Nastepny bedzie Sandro
20
Oby oby...bedzie swietnym bramkarzem! ;)
0
Fajny kurs na Kostaryke dzisiaj na Mundialu zagrali kozacko ciekawe czy trzymaja forme ;)
0
"Luis ma więcej charakteru”.
Tak samo jak i on od Masche...
0
Zwyciezca powinien byc Lamela....ktorego nie ma o_O
Oddajcie glos na kogo chcecie w tym burdelu zwanym FIFA trwa licytacja ;)
0
Pewnie tanio go kupimy przeciez nasz zarzad nie lubi drogo sprzedawac.
0
Czytalem gdzies ze pod koniec sezonu planuje sie mecz gwiazdy BBVA vs BPL teraz nigdzie nie moge znalezc tej informacji wie ktos cos na ten temat?
Leo i CR w jednej druzynie ciekawie by sie ogladalo :D
0
digi sport 1
3
Aguero haha oooo czlowieku jaka pile mu Leo musi jeszcze dograc?
1
Po Mundialu nic sie nie zmienilo...W Argentynie gra tylko Messi i Di Maria
3
Mamy najdrozsza lawke rezerwowych na swiecie
0
Jesli cos nie wyjdzie to pewnie bedzie :
"Nie ma sezonu bez porażek...odpowiedzialnosc biore na siebie"
Jesli wygramy:
"Messi to najlepszy pilkarz na swiecie"
2
Nooo masz racje niech ma jaja i zdejmie gracza ktory ciagnie ten worek kartofli ;)
0
Mylisz sie Messi to gangster on rzadzi wszystkim w Katalonii...
0
Zagadka roku bedzie pewnie sposob wybierania skladu na kolejny mecz przez Lucho.
0
Co to za sklad?? OMG! nie wiem nawet co powiedziec chyba wszystkich zatkalo...
0
Widac nie tylko w Barcelonie potrafia w kretynski sposob wydawac... Jak mozna bylo 27 melonow za tego Balotelliego dac? Co on wogole robi na boisku? :D
0
Przydalaby sie teraz chusteczka Busiego :D
0
Nic takiego nie widze w jego komentarzu ;)
0
Rewelacyjne jak dla jest Southampton na chwile obecna ;)
0
sedziego dzisiaj zabija :D