0

Pytanie do poinformowanych jak sie poprawnie nazywa obywatela Wysp Owczych?

2

I pomyslec ze kurs na Wyspy Owcze 26 o_0

1

Bedzie swieto narodowe jesli dociagna :D

0

Tez sie zgadzam ale Messi ma cos z celownikiem bo duzo sytuacji juz zmarnowal i gdyby wykorzystywal je tak jak to robi CR nie byloby takiej roznicy bramek

0

Ja zaszalalem i X2 z kursem 9 postawilem ;)

1

Jeszcze ze 2 kontry i Portugalia w 10 bedzie grala :)

1

No wlasnie :D Ja waszym kibicowalem z Niemcami xD

33

Bardzo interesujaca sytuacja w klubie... Dyrektor sportowy ma w dupie co mu radza inni i kupuje szklanke,po kazdym przej... meczu rzuca "styl sie nie zmieni wszystko jest ok". Trener przychodzi do zespolu zaznacza ze nie graja nazwiska tylko najlepsi a potem ma to w dupie,robi durne i debilne rotacje a potem mowi "jestem odpowiedzialny wyciagniemy wnioski". Prezes natomiast uwielbia gadac bzdury czarujaco sie usmiechac do kamer jakby byl na nieustannym haju. Mozna jeszcze dorzucic zabawe telefonami na lawce i rozdawanie autografow na rozgrzewkach.Jednym slowem kazdy robi co chce.Od 2 lat tylko skandale i burdel :/ I wez tutaj powiedz Mes que un club...

0

Ciekawe ilu mlodych (Adama,Dongou,Denis,Hailo itd) zdecyduje sie kontynuowac kariere w tym klubie...

0

Nastepny bedzie Sandro

20

Oby oby...bedzie swietnym bramkarzem! ;)

0

Fajny kurs na Kostaryke dzisiaj na Mundialu zagrali kozacko ciekawe czy trzymaja forme ;)

0

"Lu­is ma więcej cha­rak­te­ru”.
Tak samo jak i on od Masche...

0

Zwyciezca powinien byc Lamela....ktorego nie ma o_O
Oddajcie glos na kogo chcecie w tym burdelu zwanym FIFA trwa licytacja ;)

0

Pewnie tanio go kupimy przeciez nasz zarzad nie lubi drogo sprzedawac.

0

Czytalem gdzies ze pod koniec sezonu planuje sie mecz gwiazdy BBVA vs BPL teraz nigdzie nie moge znalezc tej informacji wie ktos cos na ten temat?
Leo i CR w jednej druzynie ciekawie by sie ogladalo :D

0

digi sport 1

3

Aguero haha oooo czlowieku jaka pile mu Leo musi jeszcze dograc?

1

Po Mundialu nic sie nie zmienilo...W Argentynie gra tylko Messi i Di Maria

3

Mamy najdrozsza lawke rezerwowych na swiecie

0

Jesli cos nie wyjdzie to pewnie bedzie :
"Nie ma sezonu bez porażek...odpowiedzialnosc biore na siebie"
Jesli wygramy:
"Messi to najlepszy pilkarz na swiecie"

2

Nooo masz racje niech ma jaja i zdejmie gracza ktory ciagnie ten worek kartofli ;)

0

Mylisz sie Messi to gangster on rzadzi wszystkim w Katalonii...

0

Zagadka roku bedzie pewnie sposob wybierania skladu na kolejny mecz przez Lucho.

0

Co to za sklad?? OMG! nie wiem nawet co powiedziec chyba wszystkich zatkalo...

0

Widac nie tylko w Barcelonie potrafia w kretynski sposob wydawac... Jak mozna bylo 27 melonow za tego Balotelliego dac? Co on wogole robi na boisku? :D

0

Przydalaby sie teraz chusteczka Busiego :D

0

Nic takiego nie widze w jego komentarzu ;)

0

Rewelacyjne jak dla jest Southampton na chwile obecna ;)

0

sedziego dzisiaj zabija :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?